Horšovský Týn 2019 - Vzpomínkový memoriál 2019

Liga: -
Místo: Horšovský Týn
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 28. 09. 2019 10:30
Kontakt:   Jan Vlček
Telefon:  +420606676179

Začátek rezervace: 17. 03. 2019 11:00
Konec rezervace: 27. 09. 2019 23:59
Začátek tipování:  28. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 09. 2019 00:00
Zadal: Jan Vlček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.sdhhtyn.cz/

Poznámka pořadatele

Vzpomínkový memoriál v požárním útoku, který proběhne ve 2 kategoriích.

               

1. Kategorie- PS 8 - PS 12 -             

-kategorie není rozdělena na muže a ženy, mohou být i družstva smíšená , PS bez úprav, tj. jednokomorový karburátor a  výfukové potrubí (nesmí být 4 svodový)

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ PS 12 OD SDH HORŠOVSKÝ TÝN

2. Kategorie - sport - ženy, muži -              

  kategorii ženy je možné doplnit o jednoho muže, který nemůže být na proudu.

      kategorii muži je možné doplnit o 2 ženy, mohou zastat jakoukoliv pozici v útoku

 

Útok bude proveden na 2 stavy současně (2x B a 4x C, mohou být použity i úzké hadice) výsledné časy se sčítají, při provádění útoku se voda nebude doplňovat

             

              Oděv a obuv: - je povolena obuv s hroty ( tretry, kopačky)

                                    - nohavice pod kolena a povinný opasek

Každé družtvo má 2 pokusy, v každé kategorii se poběží tzv. finále - 4 týmy s nejlepším časem.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horsovsky-tyn-10289.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
22Vidice MužiDOTereza Voráčová
33Horní Metelsko DOPetr Zverka
44Blížejov Muži ADOZbyněk Levý
55Oplot mužiPJMarika Součková
66Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
77Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
88Osvračín Ženy DOMarek Hřebec
99Nová Ves ( Domažlice) mužiDOVáclav Pejsar
1010Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
1111Blížejov Muži BDOZbyněk Levý
1212Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1313Štítary muži ADOMiroslav Žáček
1414Milavče ženyDOJan Zíka
1515Blížejov ženyDOZbyněk Levý
1616Milavče mužiDOJan Zíka
1717Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
1818Honezovice ŽenyPJJiří Hirschl
1919Újezd Muži DOOndřej Černý
2020Mračnice mužiDONikola Malíková
2121Březí ŽenyDOAdéla Kabourková
2222Čermná Muži DOJan Vlček
2323Štítary Ženy DODenis Balounová
2424Mračnice ženyDONikola Malíková
2525Čermná Ženy DOJan Vlček
2626Srbice ŽenyDOKateřina Komancová
2727Mračnice Muži DOJan Vlček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DONP15,4615,462017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ves Touškov PJ16,7015,9915,992017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Horní Metelsko DO16,2419,7616,242017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vidice DO17,2116,5116,512017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Oprechtice DO18,6517,3517,352017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křištín KTNP18,0118,012017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pasečnice DO18,4422,3018,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nová Ves ( Domažlice) DO19,2029,2919,202017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štítary BDO19,2919,5319,292017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahorčice KT33,4019,4419,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Březí DO31,7219,4619,462017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Holýšov DONP19,9319,932017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Božkov PM39,7223,8623,862017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DO22,8619,7219,722017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Březí DONP22,3222,322017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO24,7522,3322,332017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Metelsko DO23,69NP23,692017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Oprechtice DONP23,7923,792017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO24,48NP24,482017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Horšovský Týn, O pohár
CHNHL
2017/09/30 Městský stadion Horšovský Týn, 17. ročník Vzpomínkového memoriálu
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2019/10/20 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
Kdy Kde Liga