Horšovský Týn, Městský stadion 2022 - Vzpomínkový memoriál 2022

Liga: -
Místo: Horšovský Týn
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 24. 09. 2022 11:00
Kontakt:   Jan Vlček
Telefon:  606676179

Začátek rezervace: 04. 01. 2022 11:00
Konec rezervace: 23. 09. 2022 11:00
Začátek tipování:  01. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2022 00:00
Zadal: Jan Vlček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhhtyn.cz

Poznámka pořadatele

Vzpomínkový memoriál v požárním útoku, který proběhne ve 2 kategoriích.

Soutěž se koná na Městském stadionu s umělým povrchem v Masarykově ulici.

Prezentace od 10:00h, začátek v 11:00h

 

 1. Kategorie - PS 12 BEZ ÚPRAV              

-kategorie není rozdělena na muže a ženy, mohou být i družstva smíšená , PS bez úprav, tj. jednokomorový karburátor a  jednoduché výfukové potrubí (nesmí být 4 svodový)

MOŽNOST ZAPŮJČENÍ PS 12 OD SDH HORŠOVSKÝ TÝN

2. Kategorie - sport - ženy, muži              

 - kategorii ženy je možné doplnit o jednoho muže, který nemůže být na proudu.

 - kategorii muži je možné doplnit o 2 ženy, mohou zastat jakoukoliv pozici v útoku

 

Útok bude proveden na 2 stavy současně (2x B a 4x C, mohou být použity i úzké hadice) výsledné časy se sčítají, při provádění útoku se voda nebude doplňovat

             

              Oděv a obuv: - je povolena obuv s hroty ( tretry, kopačky)

                                    - nohavice pod kolena a povinný opasek

Každé družtvo má 2 pokusy, v každé kategorii se poběží tzv. finále - 4 týmy s nejlepším časem.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-horsovsky-tyn-12147.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn MužiDOJan Vlček
22Újezd Muži DOOndřej Černý
33Oprechtice Sport mužiDOVáclav Pejsar
44Vidice Muži DOVáclav Voráč
55Hluboká Ženy, PS12DOVaclav Milfort
66Meclov ŽenyDOSimona Vlasáková
77Mochtín MužiKTJakub Houba
88Zahorčice KTJosef Kolář
99Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
1010Vidice Ženy DOVáclav Voráč
1111Hluboká Muži, PS12DOVaclav Milfort
1212Čermná Muži PS12DOVeronika Bártová
1313Štítary MužiDOMiroslav Žáček
1414Mračnice MužiDOJan Vlček
1515Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
1616Kostelec ŽenyTCNatálie Brichzínová
1717Srbice MužiDODavid Staníček
1818Blížejov PS12 mixDOZbyněk Levý
1919Česká Kubice ženyDOJana Baarová
2020Kostelec MužiTCNatálie Brichzínová
2121Oplot MužiPJTomáš
2222Nová Ves Muži DOMichal Hudec
2323Kvíčovice Muži sportDOJan Vlček
2424Horní Metelsko Panteři DOPetr Zverka
2525Holýšov DOVojtěch Hrubant
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
22Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
33Štítary Ženy DOMartina Hradecká
44Vidice ŽenyDOMilena Jankovská
55Březí ženyDONikola Malíková
66Osvračín ŽenyDOMarek Hřebec
77Meclov ZenyDOSimona Vlasáková
88Hluboká ŽenyDOJan Vlček
99Česká Kubice ŽenyDOJan Vlček
1010Kostelec ŽenyTCJan Vlček
Smíšené
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horšovský Týn ps12DONikola Malíková
22Štítary PS12DOMartina Hradecká
33Hluboká Ženy PS - 12DOJan Vlček
44Kdyně Muži PS - 12DOJan Vlček
55Hluboká Muži PS - 12DOJan Vlček
66Čermná PS - 12 DOJan Vlček
77Blížejov PS - 12 DOJan Vlček
89Podražnice PS-12DOJan Vlček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DONP15,4615,462017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ves Touškov PJ16,7015,9915,992017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Horní Metelsko DO16,2419,7616,242017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vidice DO17,2116,5116,512017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Oprechtice DO18,6517,3517,352017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Křištín KTNP18,0118,012017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pasečnice DO18,4422,3018,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nová Ves ( Domažlice) DO19,2029,2919,202017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Štítary BDO19,2919,5319,292017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahorčice KT33,4019,4419,442017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Březí DO31,7219,4619,462017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Holýšov DONP19,9319,932017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Božkov PM39,7223,8623,862017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Štítary DO22,8619,7219,722017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Březí DONP22,3222,322017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vidice DO24,7522,3322,332017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Horní Metelsko DO23,69NP23,692017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Oprechtice DONP23,7923,792017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Horšovský Týn DO24,48NP24,482017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/05 Horšovský Týn, O pohár
CHNHL
2017/09/30 Městský stadion Horšovský Týn, 17. ročník Vzpomínkového memoriálu
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2022/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga