Hostěrádky-Rešov 2024 - O pohár starosty obce a putovní pohár SDH

Liga: VCOV
Místo: Hostěrádky-Rešov
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 22. 06. 2024 21:00
Kontakt:   Petr Dolák
Telefon:  +420 777 576 661

Začátek rezervace: 14. 06. 2024 20:00
Konec rezervace: 21. 06. 2024 12:00
Začátek tipování:  14. 06. 2024 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2024 00:00
Zadal: Tomáš Urbánek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Kategorie: MUŽI - 3B; ŽENY + SMÍŠENÝ DOROST + VETERÁNI 2B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hosteradky-resov-14223.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hostěrádky-Rešov VYTomáš Urbánek
22Habrovany VYMartin Kadaňka
33Tvarožná BOMichal Kousal
44Račice BVYMartin Korčián
55Křenovice VYMíša Hrouzková
66Mělčany BOMartin H
77Mokrá BOJan Daněk
88Topolany VYTomáš Urbánek
99Kučerov VYSDH Kučerov
1010Pustiměř VYMichal Vrba
1111Hostěrádky-Rešov BVYMichal Kokojan
1212Želeč PVMartin
1313Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
1414Mistřín BHOJakub Horák
1515Pustiměř 2VYMichal Vrba
1616Křenovice BVYBroňa Fráňová
1717Tučapy AVYMiloslav Brandys
1818Hlubočany VYPavel Štébl
1919Litenčice KMFilip Měrka
2021Královo Pole BMRadek Vít
2122Tučapy B mužiVYMiloslav Brandys
2223Hoštice KMAntonín Novák
Smíšené
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Topolany Veteráni VYTomáš Urbánek
22Dětkovice VYBarbora Plšková
33Ivanovice na Hané VYPetra Zalešáková
44Tvarožná BOJan Daněk
55Topolany ŽenyVYTomáš Urbánek
66Radslavice ŽenyVYMartina Slezáková
77Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
88Silůvky ženyBOMíša Hrouzková
99Bratčice ženyBOAdéla Ferenciová
1010Pustiměř DorostVYMichal Vrba
1111Bosonohy ŽenyBMEliška Pařízková
1212Habrovany VeterániVYMartin Kadaňka
1313Křenovice Ženy VYBroňa Fráňová
1414Topolany Dorost VYTomáš Urbánek
1515Olšany DorostVYJakub Tomášek
1616Křenovice Dorost VYBroňa Fráňová
1717Milešovice Dorost VYJan Florián
1818Hodějice Ženy VYKristýna Kachlíková
1919Křenovice veterániVYVeronika Mrázková
2020Olšany 2 Dorost VYJakub Tomášek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mokrá BO15,1514,7615,152019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radslavice VY15,1915,4415,442019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hostěrádky-Rešov VY14,6115,5015,502019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Šaratice VY15,1215,6615,662019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané VY16,0516,0516,052019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tvarožná BO15,7716,5216,522019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Topolany AVY16,5516,5216,552019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mokrá BO17,2216,7417,222017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hostěrádky-Rešov VY17,2517,5317,532017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dětkovice VY16,2517,6717,672019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Topolany AVY17,3317,7517,752017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kučerov VY17,7617,8017,802019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tvarožná BO17,9117,9617,962017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Drnovice AVY17,9418,0918,092017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radslavice VY18,1117,3618,112017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hodějice VY17,1118,1618,162017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šaratice VY17,8718,3418,342017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dětkovice VY17,6518,4018,402017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křenovice VY18,1518,4118,412019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jasenice TR17,8618,9918,992017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Topolany BVY19,5819,0919,582017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kučerov VY19,9820,2120,212017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Habrovany AVY20,2620,2020,262017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Topolany BVY21,1620,7821,162019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hlubočany VY21,2819,8121,282019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Milešovice dorostVY22,3924,1824,182017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pustiměř VY18,5225,5325,532019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Žatčany BO33,8931,1433,892019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tučapy AVY33,5534,6934,692017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Pustiměř dorostVY21,5038,7638,762017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hostěrádky-Rešov BVY--NP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hostěrádky-Rešov BVY40,4339,50NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tučapy BVY--NP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hodějice VY15,1847,59NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kuřim BO--NP2017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Tučapy AVY17,5641,85NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY16,2716,7016,702017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY16,4716,7216,722022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY17,1116,4917,112019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY16,8117,1217,122018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hodějice VY16,8317,4117,412017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hodějice VY16,9417,5017,502016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY17,1717,7217,722024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dražovice VY17,8817,2517,882017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY16,6717,9517,952016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ivanovice na Hané VY17,6418,2918,292022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY18,3117,4918,312022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Topolany VY18,5217,8718,522024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radslavice VY18,7718,2318,772023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ivanovice na Hané VY18,8418,4318,842017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Silůvky BO18,8918,1318,892022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dražovice VY18,7418,9618,962019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radslavice VY17,9418,9918,992022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radslavice VY18,9119,0419,042017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hostěrádky-Rešov VY18,9919,2019,202016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radslavice VY19,4018,8919,402016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hodějice VY19,6619,3619,662019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Topolany VY19,7218,5419,722022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dražovice BVY19,6419,9219,922016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Milešovice dorostVY20,2220,0720,222018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radslavice VY20,3519,4720,352024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pustiměř VY20,3220,5220,522023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hodějice VY20,1320,6120,612024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ivanovice na Hané VY19,5520,6220,622018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dražovice VY18,2420,6920,692016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ivanovice na Hané VY20,6720,7720,772024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ivanovice na Hané VY21,0021,1021,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ivanovice na Hané VY21,6321,1121,632019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Křenovice BVY21,7321,3621,732019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bosonohy BM21,5421,7621,762023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radslavice VY18,3121,9021,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Ivanovice na Hané VY21,5921,9521,952023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Šaratice VY21,4622,0322,032017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pustiměř VY22,9823,5623,562019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pustiměř VY23,5718,3523,572022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hlubočany BVY26,7925,9626,792016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hodějice VY27,2718,1127,272023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Želeč PV27,2725,7827,272019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bratčice BO29,1730,2730,272024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Drnovice BVY19,1531,8131,812016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Křenovice VY17,1436,3636,362024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kuřim BO37,0734,3637,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Křenovice VY28,6240,2440,242023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Křenovice VY19,8840,4840,482022/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Křenovice VY40,7838,7940,782018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Silůvky BO46,6746,1346,672023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Křenovice VY46,6945,3346,692019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Silůvky BO19,4061,1561,152024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bosonohy BM98,69100,09NP2024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Topolany VY19,7219,19NP2023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bratčice BO27,35NPNP2023/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Radslavice VY24,6722,04NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Křenovice VY18,2116,8818,212024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Topolany VY18,9518,1218,952024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olšany VY19,9619,5019,962024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Olšany B VY22,1421,4922,142024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Milešovice VY26,6825,3426,682024/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/17 Hostěrádky Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2015/05/30 Hostěrádky - Rešov, 11. ročník NOČNÍ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2016/05/28 Hostěrádky - Rešov, 4. ročník MEMORIÁLu MAJORA JANA ČERVINKY
-
2016/08/13 Hostěrádky - Rešov, O pohár starosty obce
VCOV
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/08/12 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce
VCOV
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov
VCOV
2019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky
VCOV
2022/06/18 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH
VCOV
2023/06/17 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH
VCOV
2024/06/22 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce a putovní pohár SDH
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/10 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany
VCOV
2024/08/11 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2024/08/17 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
2024/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy
VCOV
2024/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná
VCOV
2024/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár
VCOV
2024/09/01 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov
VCOV
Kdy Kde Liga