Hostěrádky Rešov 2014 - Memoriál mjr. Jana Červinky

Liga: -
Místo: Hostěrádky-Rešov
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 17. 05. 2014 21:00
Kontakt:   Dolák Antonín
Telefon:  724 075 256

Začátek rezervace: 17. 05. 2014 21:00
Konec rezervace: 17. 05. 2014 21:00
Začátek tipování:  17. 05. 2014 00:00
Konec hlasování: 17. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hosteradky-resov-2014-05-17 21:00-5422.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mokrá BO15,1514,7615,152019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radslavice VY15,1915,4415,442019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hostěrádky-Rešov AVY14,6115,5015,502019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Šaratice VY15,1215,6615,662019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané VY16,0516,0516,052019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tvarožná BO15,7716,5216,522019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Topolany AVY16,5516,5216,552019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY16,2517,6717,672019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kučerov VY17,7617,8017,802019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křenovice VY18,1518,4118,412019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Topolany BVY21,1620,7821,162019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočany VY21,2819,8121,282019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pustiměř VY18,5225,5325,532019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žatčany BO33,8931,1433,892019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hodějice VY15,1847,59NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tučapy VY17,5641,85NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostěrádky-Rešov BVY40,4339,50NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY17,1116,4917,112019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY16,8117,1217,122018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dražovice VY18,7418,9618,962019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY19,6619,3619,662019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Milešovice dorostVY20,2220,0720,222018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ivanovice na Hané VY19,5520,6220,622018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ivanovice na Hané VY21,6321,1121,632019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Křenovice BVY21,7321,3621,732019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radslavice VY18,3121,9021,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pustiměř VY22,9823,5623,562019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Želeč PV27,2725,7827,272019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Křenovice VY40,7838,7940,782018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Křenovice AVY46,6945,3346,692019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radslavice VY24,6722,04NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/17 Hostěrádky Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2015/05/30 Hostěrádky - Rešov, 11. ročník NOČNÍ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2016/05/28 Hostěrádky - Rešov, 4. ročník MEMORIÁLu MAJORA JANA ČERVINKY
-
2016/08/13 Hostěrádky - Rešov, O pohár starosty obce
VCOV
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/08/12 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce
VCOV
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov
VCOV
2019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B
-
2019/06/29 hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga