Hostěrádky - Rešov 2016 - O pohár starosty obce

Liga: VCOV
Místo: Hostěrádky-Rešov
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 13. 08. 2016 11:00
Kontakt:   Antonín Dolák
Telefon:  +420724075256

Začátek rezervace: 05. 08. 2016 12:00
Konec rezervace: 12. 08. 2016 12:00
Začátek tipování:  13. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 13. 08. 2016 00:00
Zadal: Leoš Dofek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hosteradky-resov-7308.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hostěrádky-Rešov VYLeoš Dofek
22Kučerov VYSDH Kučerov
33Habrovany VYJan Meitner
44Mělčany BOJiří Kotoul
55Radslavice VYLukin
66Drnovice VYPavel
77Habrovany VYJan Meitner
88Hodějice VYLeoš Dofek
99Topolany AVYStanislav Vidlář
1010Hostěrádky-Rešov VYLeoš Dofek
1111Drnovice VYPavel
1212Drnovice VYPavel
1313Dětkovice VYMichal Hrabánek
1414Tučapy AVYLukáš Machanec
1515Tvarožná BOJan Daněk
1616Dražovice VYKristýna Kachlíková
1717Topolany BVYStanislav Vidlář
1820Mokrá ABOLukáš Machanec
1921Tučapy BVYLukáš Machanec
2025Šaratice VYJan Jeřábek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hostěrádky-Rešov VYLeoš Dofek
22Hodějice ženyVYDenisa Kežlínková
33Hlubočany BVYMiroslav Neveselý
44Radslavice VYMonika Bonczkova
55Dražovice BVYKristýna Kachlíková
66Ivanovice na Hané VYKlára Urbánková
77Drnovice VYPavel
88Dražovice VYKristýna Kachlíková
99Dětkovice VYMichal Hrabánek
1011Drnovice VYPavel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mokrá BO15,1514,7615,152019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radslavice VY15,1915,4415,442019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hostěrádky-Rešov AVY14,6115,5015,502019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Šaratice VY15,1215,6615,662019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané VY16,0516,0516,052019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Tvarožná BO15,7716,5216,522019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Topolany AVY16,5516,5216,552019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice VY16,2517,6717,672019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kučerov VY17,7617,8017,802019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křenovice VY18,1518,4118,412019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Topolany BVY21,1620,7821,162019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hlubočany VY21,2819,8121,282019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pustiměř VY18,5225,5325,532019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Žatčany BO33,8931,1433,892019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hodějice VY15,1847,59NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tučapy VY17,5641,85NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostěrádky-Rešov BVY40,4339,50NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY17,1116,4917,112019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hodějice VY16,8117,1217,122018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dražovice VY18,7418,9618,962019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY19,6619,3619,662019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Milešovice dorostVY20,2220,0720,222018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ivanovice na Hané VY19,5520,6220,622018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ivanovice na Hané VY21,6321,1121,632019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Křenovice BVY21,7321,3621,732019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radslavice VY18,3121,9021,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Pustiměř VY22,9823,5623,562019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Želeč PV27,2725,7827,272019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Křenovice VY40,7838,7940,782018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Křenovice AVY46,6945,3346,692019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radslavice VY24,6722,04NP2019/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/17 Hostěrádky Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2015/05/30 Hostěrádky - Rešov, 11. ročník NOČNÍ SOUTĚŽE V POŽÁRNÍM ÚTOKU
-
2016/05/28 Hostěrádky - Rešov, 4. ročník MEMORIÁLu MAJORA JANA ČERVINKY
-
2016/08/13 Hostěrádky - Rešov, O pohár starosty obce
VCOV
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/08/12 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce
VCOV
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov
VCOV
2019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže