Drahotuše 2012 - Pohár Osadního výboru Drahotuše

Liga: -
Místo: Drahotuše (Hranice IV)
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 06. 2012 09:30
Kontakt:   Václav Šnejdrla
Telefon:  725 024 198

Začátek rezervace: 09. 06. 2012 20:00
Konec rezervace: 09. 06. 2012 09:30
Začátek tipování:  09. 06. 2012 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2012 00:00
Zadal: Daniel Dlesk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěží se v požárním útoku v kategorii muži a ženy.

Průběh soutěže
09:00-09:30 hod. - příjezd a prezentace na hřišti v Drahotuších
09:30 hod. - nástup soutěžících a zahájení

Organizační připomínky
- soutěžní vklad je 150 Kč
- soutěž proběhne dle pravidel PS
- muži 3B
- ženy 2B

- výsledný čas bude měřen el. časomírou, terče sklopné
- travnatý povrch, prostor u základny beton

Ocenění nejlepších:

Muži
1. místo : pohár + 1400 Kč
2. místo : pohár + 1000 Kč
3. místo : pohár + 800Kč
4. místo : 500 Kč
Ženy
1. místo : pohár + 1200 Kč
2. místo : pohár + 800 Kč
3. místo : pohár + 600 Kč
300 Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hranice-iv-drahotuse-2012-06-09-2863.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR16,7216,9516,952014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR16,9916,3916,992015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radíkov PR17,5317,2517,532018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov PR17,7417,0317,742009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Milotice nad Bečvou PR17,7517,3517,752015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Špičky PR18,2017,3118,202018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS18,2918,3918,392014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Milotice nad Bečvou PR18,4218,1218,422009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Loukov KM18,4618,2618,462009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM17,2118,5118,512018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Paršovice PR18,5517,5218,552015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kunovice BVS18,5918,5718,592008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR18,6117,9618,612014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radkova Lhota PR--18,672003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Špičky PR18,7318,6818,732015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Paršovice PR18,3718,8018,802014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radíkov PR18,8618,9118,912008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radkova Lhota PR18,9517,8818,952009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Střítež nad Ludinou PR19,1018,8219,102015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olšovec PR18,8619,1619,162018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radkova Lhota PR19,1819,2619,262008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hlinsko PR--19,372007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radkova Lhota PR--19,392007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR19,4419,0319,442008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Loukov KM--19,452003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Hlinsko PR19,5718,2219,572015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Loukov HB--19,642005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Milotice nad Bečvou PR19,6719,1019,672008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Loukov KM--19,692004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Opatovice PR19,2719,7119,712018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Opatovice PR19,4819,8119,812008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hlinsko PR--19,852005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--19,912006/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kunovice VS19,9419,1719,942015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Opatovice PR--19,952006/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Horní Újezd PR--20,022003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hlinsko PR--20,042006/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rychlov KM20,0518,8320,052015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hlinsko PR--20,272004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Paršovice PR--20,272007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Býškovice PR--20,322003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rychlov KM20,3418,7820,342008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Potštát PR20,3920,3320,392018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Spišská Sobota PP19,6920,4220,422014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Opatovice PR--20,452007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pravčice KM20,6116,5620,612014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Paršovice PR--20,632003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hlinsko PR20,9420,0920,942009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Milotice nad Bečvou PR--20,952007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Radkova Lhota PR--21,292004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Paršovice PR--21,322005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Opatovice PR--21,392003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radkova Lhota PR--21,502006/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hlinsko PR--21,502003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Drahotuše (Hranice IV) PR21,5721,2121,572015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Býškovice PR--21,632004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Opatovice PR22,4022,5622,562009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Černotín PR--22,652004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sobíšky PR--22,752003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Henčlov - Přerov VIII PR24,1623,5024,162009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Býškovice PR--24,212006/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Milotice nad Bečvou PR24,5618,7524,562018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Paršovice PR--24,772004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bohuslávky PR24,8224,5824,822014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Jindřichov PR24,8419,8724,842008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Drahotuše (Hranice IV) PR23,0824,9524,952014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Jindřichov PR--25,082007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Jindřichov PR--25,092006/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Komárovice VS--25,292004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Býškovice PR--25,592007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Černotín PR26,0125,5426,012008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Drahotuše (Hranice IV) PR26,6927,0327,032018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Kunovice VS28,0127,4628,012009/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bělotín PR--30,802005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Černotín PR--31,992005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Černotín PR--34,612006/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Hlinsko PR36,5117,3836,512018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--47,452003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Komárovice VS--NP2008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Špičky PRNPNPNP2014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kunovice VS--NP2008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bohuslávky PR--NP2008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Opatovice BPR--NP2007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--NP2005/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hostašovice NJNPNPNP2014/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Rychlov KM--NP2007/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Lipník nad Bečvou V-Podhoří PR--NP2004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Býškovice PR--NP2008/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/30 Drahotuše, PR, O putovní pohár SDH Drahotuše
VCPR
2004/08/28 Drahotuše, PR, O putovní pohár SDH Drahotuše
VCPR
2005/08/27 Drahotuše, PR, O putovní pohár VaK servis
VCPR
2006/08/26 Drahotuše, PR, O pohár V K servis
VCPR
2007/08/25 Drahotuše, PR, O pohár V K servis
VCPR
2008/08/23 Drahotuše, PR, O pohár VaK servis
VCPR
2009/08/15 Drahotuše, PR, O pohár VaK servis
VCPR
2012/06/09 Drahotuše, Pohár Osadního výboru Drahotuše
-
2013/06/09 Drahotuše, Fotbalové hřiště, Pohár Osadního výboru Drahotuše
-
2014/06/08 Drahotuše, O pohár osadního výboru Drahotuše
VCPR
2015/06/07 Drahotuše, Pohár osadního výboru
VCPR
2018/06/09 Drahotuše, O pohár osadního výboru
VCPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/19 Semily, Soutěž o dráčka Soptíka OSH Semily
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 3B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga