Hřivínův Újezd 2020 - Memoriál Luboše Paveláka

Liga: -
Místo: Hřivínův Újezd
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 12. 09. 2020 12:00
Kontakt:   Marcela Gofroňová
Telefon:  773203001

Začátek rezervace: 27. 08. 2020 11:00
Konec rezervace: 11. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  12. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 12. 09. 2020 00:00
Zadal: Patrik Hruška

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů

 Hřivínův Újezd

                                                                       

                                                                         

si Vás dovoluje pozvat na

XII. ročník memoriálu

               L U B O Š E   P A V E L Á K A

hasičských družstev v požárním útoku kategorií mužů, žen, dorostu a mužů nad 35 let.

 

DATUM a ČAS SOUTĚŽE:       sobota 12. září 2020

                                               příjezd od 11:30

                                               zahájení 12:00 hodin

MÍSTO KONÁNÍ:                     sportovně – kulturní areál Hřivínův Újezd

PRAVIDLA SOUTĚŽE:             Požární útoky budou prováděny dle pravidel ZLPS

MUŽI 3B – ŽENY, DOROST a MUŽI nad 35 let 2B

Každé soutěžní družstvo provádí svůj požární útok na VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!

STARTOVNÉ:  200,- Kč (dorost 100,- Kč)

CENY ZA UMÍSTĚNÍ:

MUŽI:                           1. MÍSTO         1 000,- Kč + pohár + putovní pohár

            2. MÍSTO           800,- Kč + pohár

                     3. MÍSTO          600,- Kč + pohár         

 4. MÍSTO            300,- K

   5. MÍSTO            100,- Kč

 

ŽENY:                                      1. MÍSTO            800,- Kč + pohár + putovní pohár

                        2. MÍSTO            600,- Kč + pohár

                        3. MÍSTO            300,- Kč + pohár

 

DOROST a MUŽI nad 35 let: 1. - 3. místo pohár


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hrivinuv-ujezd-11494.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratřejov ZLPatrik Hruška
22Lukov ZLJaroslav Šiška
33Hradčovice UHVít Jánoš
44Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
55Vrbětice ZLBronislav Lysák
66Nedašov ZLJakub Vilímek
77Mladcová ZLPatrik Hruška
88Kněžpole UHI
99Trnava ZLJiří Vajďák
1010Dulov ILPatrik Hruška
1111Lhota AZLSdhlhota Sdhlhota
1212Újezd ZLpetr
1313Chvalnov KMDaniel Šušlík
1414Lhota BZLSdhlhota Sdhlhota
1515Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
1616Vysoká PRTomáš Horák
1717Kněžpole UHDaniel Šušlík
1818Vésky BUHTomáš Brhlík
1919Svatobořice HODavid Vodička
2020Křekov ZLJaroslav Pinďák
2121Záhlinice KMjakub frgal
2222Hošťálková VSRoman Hlavatý
2323Louky ZLpeca
2424Vřesovice HODavid Šňupík
2525Hoštiná PUPavol Galánek
2626Nevšová ZLBronislav Lysák
2727Vrbka KMKryštof Pospíšil
2828Hrabůvka PRHonza
2929Brumov BZLMartin Raja
3031Zahnašovice KMPetr Miklík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMPetra Plachá
22Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
33Bojkovice UHPatrik Hruška
44Nedašova Lhota ZLPatrik Hruška
55Bílovice UHLucie Markusová
66Bohuslavice u Zlína ZLJaroslav Šiška
77Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
88Jarošov UHAdéla Stehlíková
99Pohořelice ZLKarolína Hbáčková
1010Popov ZLKarolína Hbáčková
1111Holešov KMTáňa Kožíková
1212Bratřejov ZLKristýna Tomšová
1313Zahnašovice KMMonika Škrabanová
1414Loukov KMmarta
Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Martinice KMPatrik Hruška
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradčovice UHVít Jánoš
22Vrbka KMKryštof Pospíšil
33Mirošov ZLLucie Bartošová
44Lukov ZLAneta Lysáková
55Vysoká PRTomáš Horák
66Sazovice ZLmartin kolařík
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křekov ZLJaroslav Pinďák
22Louky ZLpeca


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vrbětice ZL16,0416,7116,712015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hradčovice UH17,0517,0317,052013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hradčovice UH17,1617,0517,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velký Ořechov BZL17,1117,2517,252013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Vrbětice ZL16,9617,2717,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Vésky BUH16,8717,3017,302013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mistřice UH17,6617,5417,662013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladcová ZL16,8817,7017,702016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lukov ZL17,7117,6317,712018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lukov ZL17,7617,5417,762013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,7717,5017,772013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladcová ZL17,9117,3917,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hradčovice UH17,9217,8917,922015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL17,8417,9917,992013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mistřice UH17,4318,0318,032015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nedašov ZL17,8518,0518,052013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vésky UH18,1517,4018,152015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Částkov UH17,4518,1818,182013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hostětín UH18,1918,0918,192018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zádveřice ZL18,2118,0418,212015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mladcová ZL18,1718,2518,252015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velký Ořechov CZL17,2418,2718,272018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Vésky UH17,4318,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM17,6818,3018,302013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Vésky BUH17,8818,3118,312015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hostětín UH17,8218,3318,332016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Velký Ořechov CZL17,9718,3618,362013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vésky BUH18,4117,8418,412018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vésky BUH18,4117,6918,412016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Lhota ZL18,2818,4218,422016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Velký Ořechov BZL17,8318,4818,482015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štítná nad Vláří ZL18,4817,5918,482016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nedašov ZL18,5017,7618,502015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Štítná nad Vláří ZL17,8018,5018,502014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Štítná nad Vláří ZL--18,522017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mistřice UH--18,542017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bratřejov ZL18,4518,6318,632014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Vrbětice ZL18,6417,9618,642018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Velký Ořechov BZL17,7818,6918,692016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Velký Ořechov BZL18,7217,2018,722014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Slušovice ZL18,3918,7318,732016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hradčovice UH18,5518,7418,742018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Salaš ZL18,7618,3218,762013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mladcová ZL--18,822017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vésky BUH18,8318,6518,832014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Držková ZL18,4218,9118,912013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Martinice KM18,9918,7818,992014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Drnovice ZL18,7319,0919,092013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Vésky UH17,2119,1619,162016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mysločovice ZL19,2319,0519,232016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Vysoké Pole ZL--19,262017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Mirošov ZL19,2718,8219,272018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Vysoké Pole ZL19,3519,2519,352018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nedašov ZL--19,382017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Vrbětice ZL19,3918,6619,392013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bratřejov ZL17,6719,4819,482013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Lukov ZL18,9519,4819,482016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velký Ořechov BZL17,7119,5319,532018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Štítná nad Vláří ZL17,9019,6419,642015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL18,2119,6819,682016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Vésky UH--19,842017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Ublo ZL19,8819,6119,882016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Hostětín UH--19,892017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ludslavice KM19,5419,9719,972014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nevšová ZL--19,982017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Jarošov UH19,2919,9819,982013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mirošov ZL--20,032017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Nová Dědina KM19,7720,0420,042014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  * KdoMožePomože-20,0919,5220,092015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Veselá ZL19,7220,1320,132013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Mysločovice ZL17,9920,1820,182018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bratřejov BZL20,2418,0820,242013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Tečovice ZL--20,292017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Hřivínův Újezd ZL18,2320,3020,302015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mysločovice ZL19,5220,3320,332015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Tečovice ZL20,4519,3520,452013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Louky ZL19,8920,4720,472014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Martinice KM--20,502017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Tečovice ZL20,6519,8520,652014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Racková ZL19,4820,7120,712013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Zahnašovice KM17,4520,7220,722015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Staré Město UH20,1420,9820,982013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Nevšová ZL18,0321,2421,242018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Komárov ZL21,6620,8221,662013/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Martinice KM21,7620,8521,762015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nedašov ZL21,7818,4721,782018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velký Ořechov CZL21,7321,8521,852015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Louky ZL--21,882017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Poteč ZL22,3519,4122,352016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Křekov ZL18,9022,6822,682016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Bratřejov ZL22,3322,9422,942015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Velký Ořechov CZL19,1323,1923,192014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Mistřice UH23,7317,5023,732014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Zahnašovice KM--23,932017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Křekov ZL24,2023,3024,202015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Provodov CZL22,1424,2324,232014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Jestřabí ZL22,2124,7624,762014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Louky ZL25,0620,9225,062015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Oldřichovice ZL25,1824,0125,182016/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Velký Ořechov CZL--25,272017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2008/09/06 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2009/09/05 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2010/05/22 Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2012/09/08 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2013/07/07 Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2014/09/13 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2015/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2016/09/10 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2017/09/09 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2018/07/07 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
ZLPS
2020/09/12 Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2020/09/12 Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga