Hrobce 2014 - O pohár Hrobce (okres Litoměřice)

Liga: KL
Místo: Hrušovany
Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
Kdy: 31. 05. 2014 22:00
Kontakt:   Pavel Novák
Telefon:  +420 777 859 229

Začátek rezervace: 31. 05. 2014 22:00
Konec rezervace: 31. 05. 2014 22:00
Začátek tipování:  31. 05. 2014 20:00
Konec hlasování: 31. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.krusnohorskaliga.cz/zavody/2014-05-31-22-00-hrobce

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hrusovany-2014-05-31-4928.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,9916,2016,992014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Slavětín LN17,8217,9117,912014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Štrbice TP18,0417,5618,042014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zeměchy LN17,7918,0418,042014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Předonín ALT17,8318,1618,162014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lhenice ATP18,1717,6518,172014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Srbice ATP18,5618,5418,562014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrobce ALT18,9018,0418,902014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jimlín LN19,1518,3519,152014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Chrášťany LT20,5619,1420,582014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrobce BLT20,6819,7820,682014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Černuc KL20,7020,7320,732014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bříza LT20,5520,8220,822014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hostomice TP21,9722,0322,032014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Srbice BTP22,4622,2622,462014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Postoloprty LN23,4823,0723,482014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lhenice BTP23,8423,8523,852014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obora LN25,7525,8525,852014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nové Dvory LT26,1224,7526,122014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štrbice BTP27,3526,5227,352014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Touchovice LN40,8820,0240,882014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čížkovice LT42,2631,1742,262014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Děčany LTNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/08/11 Hrobce, LT,
KL
2002/06/01 Hrobce, LT,
KL
2014/05/31 Hrobce, O pohár Hrobce (okres Litoměřice)
KL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL
KL
2019/06/01 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL
KL
2019/06/15 Großolbersdorf, O pohár Großolbersdorf
KL
2019/06/29 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL
KL
2019/06/29 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL
KL
2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL
KL
2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL
KL
2019/07/05 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B
KL
2019/07/13 Černčice (LN), Černčice (LN) - soutěž KL
KL
2019/09/07 Duchcov (TP), Duchcov (TP) - soutěž KL
KL
2019/09/15 Předonín, O pohár
KL
2019/09/15 Předonín, O pohár
KL
Kdy Kde Liga