Hůrky (RO) 2010 - O pohár - SDH Hůrky

Liga: ZČHL
Místo: Hůrky
Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
Kdy: 26. 06. 2010 11:00
Kontakt:   p. Jaroslav KEŠNER
Telefon:  +420775922364

Začátek rezervace: 12. 06. 2010 11:00
Konec rezervace: 26. 06. 2010 11:00
Začátek tipování:  12. 06. 2010 11:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hurky-2010-06-26-262.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSStanislav Nový sdh bučí
22Bolkov PJPetr Jezek
33Malinec PJHonza Adamec
44Horní Lukavice PJPavel Hůla
55Žákava PJMilan Polívka
66Obora PSPepa Beneš
77Louňová PJLibor Skala
88Chotíkov PSSDH Chotikov
99Doubravka PMdoubravka sdh
1011Vřeskovice KTRoman Kuželík
1113Seč PJVáclav Hranička
1214Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1315Únětice 1911 PJLuboš Balvín
1416Štichovice PSRichard Hlous
1517Dolní Hradiště PSLuděk Bech
1618Hubenov KTPetr Frána
1719Chrást PSPetr Soukup SDH CHRÁST
1820Chlum PJSDH Chlum
1921Mokrouše PJJiří Šmolík
2024Hejná KTCenek Kadane
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bučí PSStanislav Nový sdh bučí
22Seč PJVáclav Hranička
34Chlum PJSDH Chlum
45Chotíkov PSSDH Chotikov
56Únětice 1911 PJLuboš Balvín
68Mrtník PSAnna Polcarová
79Chválenice PJKarel Nolč
830Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kunovice VS17,1417,4717,472003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Poděvousy DO17,7117,5017,712010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chválenice PJ17,4617,7917,792004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kunovice VS17,7917,7917,792004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Poděvousy DO17,7117,8417,842007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bučí PS17,7117,9217,922008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bučí PS17,9517,7317,952007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy TR17,9617,8517,962003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválenice PJ18,1316,9618,132010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Výčapy TR18,3417,3018,342004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Stará Ves FM17,4618,6218,622003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chválenice PJ18,8417,8618,842003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mrtník PS18,0918,9818,982007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bezděkov pod Třemšínem PB19,2818,8919,282003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrášťany LT19,7119,3819,712003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bučí PS19,7519,3319,752010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hůrky RO19,6019,9519,952007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Strýčkovice DO19,0620,0920,092008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Úherce PS19,0120,1020,102003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Horní Hradiště PS20,1620,2320,232007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Seč PJ19,6121,0621,062007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Seč PJ21,1420,3321,142010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mrtník PS20,8721,2521,252004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stará Ves FM21,3717,8021,372004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mrtník PS21,4318,9621,432008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radíkov PR19,0021,8021,802003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Strýčkovice DO21,9721,6721,972007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hůrky RO22,1922,1922,192004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mrtník PS22,4221,8522,422010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horní Hradiště PS22,5321,2522,532008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Horní Hradiště PS22,5620,1422,562010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hůrky RO22,3423,4723,472008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Únětice 1911 PJ22,2624,7224,722007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bezděkov pod Třemšínem PB24,8520,1824,852008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Opatovice PR24,8824,8824,882004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Strážov KT25,4822,4525,482007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Chválenice PJ26,5826,3026,582008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chválenice PJ17,9828,0328,032007/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Seč PJ21,7528,6728,672008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lhotky ZR31,5818,7931,582004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Poděvousy DO32,0931,7032,092008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Obora PS34,8934,4734,892008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hůrky RO47,0540,7347,052010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Únětice 1911 PJ--NP2010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nekmíř PS27,5220,82NP2008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bezděkov pod Třemšínem PB-19,11NP2004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Únětice 1911 PJ--NP2008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chrášťany LT--NP2004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Cekov RO47,5433,09NP2008/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chlum PJ--NP2010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mrtník PSNPNPNP2003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Strýčkovice DO--NP2010/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hůrky RONP21,04NP2003/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Úherce PS30,43-NP2004/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/20 Hůrky, RO, O pohár starosty SDH Hůrky
EXČR
2004/07/18 Hůrky, RO, O pohár starosty SDH Hůrky
EXČR
2004/09/25 Hůrky, O pohár - SDH Hůrky
ZČHL
2005/07/31 Hůrky, RO,
KL
2005/09/24 Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky
ZČHL
2006/09/03 Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky
ZČHL
2007/09/22 Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky
ZČHL
2008/09/13 Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky
ZČHL
2009/08/30 Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky
ZČHL
2010/06/26 Hůrky (RO), O pohár - SDH Hůrky
ZČHL
2011/08/28 Hůrky, O POHÁR SDH HŮRKY
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga