Huť 2018 - Pohár sklářské hutě

Liga: JL
Místo: Huť
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Luboš Kundera
Telefon:  +420 602 617 285

Začátek rezervace: 13. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál u hasičské zbrojnice
e-mail: l.kundera@tfnet.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-9307.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pšánky HKJakub Doskočil
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Velké Hamry JNMAD Matthew
45Jirkov JNVladimír Novotný
56Podůlší BéčkoJCJakub Tomeš
67Kosmonosy MBJan Klimo
78Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
89Jílové u Držkova JNMAD Matthew
910Košťálov SMLenka Poloprutská
1011Dobšín MBFilip Hájek
1112Krásná Ves MBVašek
1213Sychrov MBBarbora Křapková
1314Dneboh MBLukáš Danda
1415Mříčná SMsdhmricna
1516Tatobity SMJakub Doskočil
1617Malá Skála JNRadek Havelka
1718Olešnice SMLukáš Marek
1819Veselá MBOlda Česák
1929Obrubce MBPepa Adam
2030Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNJiří Šťastný
22Kosmonosy MBJarča Kopelentová
33Sychrov AMBBarbora Křapková
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Jeřmanice LIIveta
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Libuň JCHana Jarolímková
99Sychrov BMBBarbora Křapková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Libuň JC--17,592015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2.  Huť JN--18,122015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3.  Benešov u Semil SM--18,302015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4.  Malá Skála BéčkoJN--18,722015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5.  Bratříkov JN--19,022015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6.  Borovice MB--19,112015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7.  Krásná Ves MB--19,832015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8.  Malá Skála ÁčkoJN--19,842015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9.  Sychrov MB--25,972015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10.  Rychnov u Jablonce nad Nisou JN--68,732015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11.  Myštěves HK--MS2015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12.  Jablonec nad Jizerou SM--MS2015/06/27 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/30 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2008/06/28 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2010/09/26 Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ
JL
2013/06/01 Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě
JL
2014/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga