Huť 2018 - Pohár sklářské hutě

Liga: JL
Místo: Huť
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 18. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Luboš Kundera
Telefon:  +420 602 617 285

Začátek rezervace: 13. 08. 2018 20:00
Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál u hasičské zbrojnice
e-mail: l.kundera@tfnet.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-9307.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Pšánky HKJakub Doskočil
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Velké Hamry JNMAD Matthew
45Jirkov JNVladimír Novotný
56Podůlší BéčkoJCJakub Tomeš
67Kosmonosy MBJan Klimo
78Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
89Jílové u Držkova JNMAD Matthew
910Košťálov SMLenka Poloprutská
1011Dobšín MBFilip Hájek
1112Krásná Ves MBVašek
1213Sychrov MBBarbora Křapková
1314Dneboh MBLukáš Danda
1415Mříčná SMsdhmricna
1516Tatobity SMJakub Doskočil
1617Malá Skála JNRadek Havelka
1718Olešnice SMLukáš Marek
1819Veselá MBOlda Česák
1929Obrubce MBPepa Adam
2030Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNJiří Šťastný
22Kosmonosy MBJarča Kopelentová
33Sychrov AMBBarbora Křapková
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Jeřmanice LIIveta
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Libuň JCHana Jarolímková
99Sychrov BMBBarbora Křapková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,4416,6616,662014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kosmonosy MB16,4716,7816,782019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC16,8316,7516,832016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,5616,8316,832018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chrášťany LT16,9416,5516,942016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pšánky HK17,0216,7017,022016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kosmonosy MB16,8717,0217,022017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zlatá Olešnice JN17,0616,9917,062016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Obrubce MB17,2017,1917,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM16,8917,2017,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Obrubce MB17,2217,2117,222019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK17,2716,9917,272017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Frýdštejn JN17,1317,2817,282019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Tatobity SM17,2917,1517,292017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chrášťany LT16,7117,3017,302017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dubenec TU17,4616,6717,462019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Podůlší BéčkoJC17,4417,4617,462016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jirkov JN17,4717,3117,472019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dneboh MB16,6317,4917,492019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kosmonosy MB17,4917,3317,492016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,1317,5617,562018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jirkov JN17,6917,7517,752017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jílové u Držkova JN17,7717,3617,772018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Malá Skála JN17,8017,6417,802019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Libuň JC--17,812013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dobšín KameniceMB17,7517,8317,832019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC--17,842013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velké Hamry JN17,8817,8017,882019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jílové u Držkova JN17,7217,8817,882016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jirkov JN17,9017,8817,902018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kosmonosy MB17,6117,9317,932014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bašnice JC--17,942013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Sychrov MB17,8017,9517,952019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Krásná Ves MB17,9617,8817,962019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pšánky HK17,8518,0018,002018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Malá Skála JN17,9218,0818,082016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Olešnice SM18,1617,3818,162019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Veselá MB18,1418,2218,222016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Tatobity SM18,2617,3418,262018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Malá Skála JN17,8618,3318,332017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Zlatá Olešnice JN17,6918,3518,352017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Košťálov SM17,4918,3718,372018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Pšánky BHK--18,432013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dobšín - KameniceMB18,4717,8318,472014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pšánky AHK17,9918,5018,502014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pšánky BHK17,6918,5318,532014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Tatobity SM--18,602013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Benešov u Semil SM18,8018,3318,802016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dneboh MB18,6918,8518,852016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Jirkov JN18,8618,3918,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Olešnice SM18,8818,0718,882018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Dneboh MB18,8218,9018,902018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Lestkov SM18,9417,1718,942014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jirkov JN19,0118,0719,012014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Krásná Ves MB18,4519,0619,062017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Maršovice JN--19,162013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Košťálov SM18,3019,1619,162019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Košťálov SM19,2518,4719,252016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Podůlší BéčkoJC18,1819,3519,352017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Dobšín - KameniceMB--19,412013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Veselá MB19,1019,4119,412019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Krásná Ves MB--19,502013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Mříčná SM--19,562013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jílové u Držkova JN17,8019,6019,602019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Roudný JN--19,602013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dneboh MB18,9919,7119,712014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Tatobity SM19,7819,5419,782014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jirkov BJN19,8019,5619,802016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mříčná SM19,6419,8219,822018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Podůlší BéčkoJC19,3920,0020,002018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Veselá MB--20,102013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dneboh MB--20,152013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bratříkov JN--20,222013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Karlinky LI20,3720,5520,552018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Zlatá Olešnice JN20,1320,5820,582018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sychrov MB20,6520,1220,652014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Košťálov SM21,2118,4721,212017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Velké Hamry JN20,4921,4221,422016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Jeřmanice LI--21,622013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Loukov MB22,1221,8922,122014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mříčná SM22,0522,2122,212014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Krásná Ves MB22,2722,2822,282014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Kosmonosy MB--22,422013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Pšánky AHK--22,922013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Malá Skála JN22,9623,0823,082014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sychrov MB17,9223,5123,512017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Benešov u Semil SM--23,622013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Pěnčín JN23,2125,1525,152014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Břehy MB22,0525,4925,492019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krásná Ves MB18,2425,5025,502016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Sychrov MB--27,472013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Olešnice SM29,6029,7429,742017/08/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Malá Skála JN30,0230,4030,402018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Břehy MB31,4832,2132,212018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sychrov MB17,9732,8932,892018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dobšín KameniceMB34,2319,5934,232018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dobšín KameniceMB36,9134,4936,912016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Libuň JC39,0238,3439,022014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Lučany nad Nisou JN43,4943,0843,492018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Velké Hamry JNNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/30 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2008/06/28 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2010/09/26 Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ
JL
2013/06/01 Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě
JL
2014/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy
JL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga