Hvězdoňovice - na návsi 2014 - Memoriál Stanislava Poláka - Hvězdoňovice

Liga: -
Místo: Hvězdoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 16. 08. 2014 13:00
Kontakt:   Veleba Petr, Radek Dokulil
Telefon:  737429602, 603178143

Začátek rezervace: 02. 08. 2014 13:00
Konec rezervace: 15. 08. 2014 15:00
Začátek tipování:  02. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2014 00:00
Zadal: Jakub Jeřábek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele



Sbor Dobrovolných Hasičů

 

HVĚZDOŇOVICE

 

Si Vás dovoluje pozvat na 10. ročník soutěže v požárním útoku

 

„Memoriál Stanislava Poláka”

 

Datum:                16.8.2014

Místo konání:      areál SDH Hvězdoňovice – na návsi

 

Program:      Příjezd a prezentace družstev do               13:00

Nástup družstev a porada velitelů              13:15

Zahájení soutěže mužů                                 13:30

Příjezd družstev žen do                                 15:00

 

Průběh soutěže:    Muži nad 35 let

             Muži bez omezení

             Ženy

             5 družstev finále mužů 2B

 

 

Startovné 200

 

 

Technická ustanovení:


Soutěž bude provedena dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy – platné od 1.1.2012 (Soubor předpisů SH ČMS – 1/17-2011).

 

Časomíra elektronická - sklopné terče SDH Petrovice (Ing. Jeřábek)

Povrch travnatý s asfaltovou základnou   

 

Odlišnosti od platných směrnic:

použití sportovních hadic, nepoužití přetlakového ventilu, možno použít pojistky, půjčení soutěžících z jiného soutěžního družstva, nedoplňování kádí,

kontrola nářadí bude prováděna namátkově, ženy na 2B, finále muži na 2B

 

Ceny:                         Putovní pohár

Poháry

finanční odměny a věcné ceny od sponzorů

Finále mužů o živé sele

 

Kontakty:     Veleba Petr (velitel) 737429602

 




Radek Dokulil 603178143


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hvezdonovice-2014-08-16-5833.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hvězdoňovice TRJakub Jeřábek
23Mastník TRJan Milostný
34Chlum TRstanda vesely
45Radonín TRHonza Kovář
510Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stařeč TRViktorie Vidláková
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Radonín TRHonza Kovář
230Chlum TRstanda vesely


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svatoslav TR--17,242010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Výčapy TR--17,592010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Výčapy TR16,9417,6017,602008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výčapy GKH--17,742010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum TR18,7418,5817,742008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Trnava TR17,6618,2518,252008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Výčapy TR18,2818,2318,282009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy GKH18,3517,1518,352009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radonín TR18,4318,6218,622008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svatoslav TR17,4418,9318,932009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čechtín TR18,0018,9618,962008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myslibořice TR--19,462010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Okříšky TR19,2319,5219,522006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum TR--19,562010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechtín TR19,7119,3019,712006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heraltice TR--19,912010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radonín TR19,4619,9219,922007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechtín TR19,6419,9519,952007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chlum TR19,6420,1920,192009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Heraltice TR20,8519,4820,852006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chlum TR21,2219,7221,222007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Heraltice TR21,3121,1821,312007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radonín TR19,7521,7121,712006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kožichovice TR20,2022,7022,702006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Předín TR23,0021,0423,002006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Předín TR19,6123,6523,652008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Svatoslav TR22,3023,9023,902008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kněžice TR22,0124,5224,522007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Smrčné JI--25,962010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Okříšky TR26,0020,4126,002008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Čáslavice TR28,2726,9128,272006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čáslavice TR31,5029,4231,502007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Přibyslavice TR33,9733,4233,972009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svatoslav TR19,39NPNP2007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Čechočovice TR--NP2010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Trnava TR--NP2009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Okříšky TRNP20,79NP2007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/08/20 Hvězdoňovice, TR, O pohár SDH
TRL
2007/08/19 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2008/08/17 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2009/08/16 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2010/08/22 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2014/08/16 Hvězdoňovice - na návsi, Memoriál Stanislava Poláka - Hvězdoňovice
-
2015/08/15 Hvezdoňovice – na návsi, Memoriál Stanislava Poláka
-
2016/08/27 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2018/08/25 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/19 Semily, Soutěž o dráčka Soptíka OSH Semily
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , požární útok 3B
-
2019/05/19 Martinice, Memoriál Karla Žůrka , soutěž mladých hasičů
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga