Hvězdoňovice 2016 - Memoriál Stanislava Poláka

Liga: -
Místo: Hvězdoňovice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 27. 08. 2016 13:00
Kontakt:   SDH Hvězdoňovice
Telefon:  737429602

Začátek rezervace: 05. 08. 2016 13:00
Konec rezervace: 26. 08. 2016 23:59
Začátek tipování:  27. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2016 00:00
Zadal: Jakub Jeřábek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor Dobrovolných Hasičů

HVĚZDOŇOVICE

Si Vás dovoluje pozvat na 12. ročník soutěže v požárním útoku

„Memoriál Stanislava Poláka”

Datum: 27.8.2016

Místo konání: areál SDH Hvězdoňovice – na návsi

Program: Příjezd a prezentace družstev do 13:00

Průběh soutěže: Muži nad 35 let

Nástup družstev a porada velitelů 13:15

Zahájení soutěže mužů 13:30

Příjezd družstev žen do 15:00

Muži bez omezení

Ženy

5 družstev finále mužů 2B

STARTOVNÉ 200 Kč

Technická ustanovení:

Soutěž bude provedena dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy –

platné od 1.1.2012 (Soubor předpisů SH ČMS – 1/17-2011).

Časomíra elektronická - sklopné terče SDH Petrovice (Ing. Jeřábek)

Povrch travnatý s asfaltovou základnou

Odlišnosti od platných směrnic:

použití sportovních hadic, nepoužití přetlakového ventilu, možno použít pojistky,

půjčení soutěžících z jiného soutěžního družstva, nedoplňování kádí,

kontrola nářadí bude prováděna namátkově, ženy na 2B, finále muži na 2B

Ceny: Putovní pohár

Poháry

finanční odměny a věcné ceny od sponzorů

Finále mužů o živé sele

Kontakty: Veleba Petr (velitel) 737429602

Radek Dokulil 603178143


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hvezdonovice-8053.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hvězdoňovice TRJakub Jeřábek
29Petrovice BTRJakub Jeřábek
310Čechtín TRLibor Tvarůžek
415Mysletice JIStanislav Dolský
530Sedlatice JIMartin Běhounek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radonín TRZuzana Číhalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svatoslav TR--17,242010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Výčapy TR--17,592010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Výčapy TR16,9417,6017,602008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výčapy GKH--17,742010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum TR18,7418,5817,742008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Trnava TR17,6618,2518,252008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Výčapy TR18,2818,2318,282009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy GKH18,3517,1518,352009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radonín TR18,4318,6218,622008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svatoslav TR17,4418,9318,932009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čechtín TR18,0018,9618,962008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myslibořice TR--19,462010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Okříšky TR19,2319,5219,522006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chlum TR--19,562010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechtín TR19,7119,3019,712006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heraltice TR--19,912010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radonín TR19,4619,9219,922007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Čechtín TR19,6419,9519,952007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chlum TR19,6420,1920,192009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Heraltice TR20,8519,4820,852006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chlum TR21,2219,7221,222007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Heraltice TR21,3121,1821,312007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radonín TR19,7521,7121,712006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kožichovice TR20,2022,7022,702006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Předín TR23,0021,0423,002006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Předín TR19,6123,6523,652008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Svatoslav TR22,3023,9023,902008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kněžice TR22,0124,5224,522007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dolní Smrčné JI--25,962010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Okříšky TR26,0020,4126,002008/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Čáslavice TR28,2726,9128,272006/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Čáslavice TR31,5029,4231,502007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Přibyslavice TR33,9733,4233,972009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čechočovice TR--NP2010/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Trnava TR--NP2009/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Okříšky TRNP20,79NP2007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Svatoslav TR19,39NPNP2007/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/08/20 Hvězdoňovice, TR, O pohár SDH
TRL
2007/08/19 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2008/08/17 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2009/08/16 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2010/08/22 Hvězdoňovice, TR, Memoriál Stanislava Poláka
TRL
2014/08/16 Hvězdoňovice - na návsi, Memoriál Stanislava Poláka - Hvězdoňovice
-
2015/08/15 Hvezdoňovice – na návsi, Memoriál Stanislava Poláka
-
2016/08/27 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2018/08/25 Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga