Ivanovice na Hané 2014 - Memoriál Zdeňka Pitnera

Liga: -
Místo: Ivanovice na Hané
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 01. 05. 2014 09:00
Kontakt:   Roman Zápařka
Telefon:  +420732388859

Začátek rezervace: 01. 05. 2014 09:00
Konec rezervace: 01. 05. 2014 09:00
Začátek tipování:  01. 05. 2014 00:00
Konec hlasování: 01. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ivanovice-na-hane-2014-05-01 09:00-5382.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tučapy AVY17,6917,4317,692015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ16,9017,7117,712015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Topolany AVY17,7917,4517,792015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Topolany AVY17,8617,8317,862018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tvarožná BO17,5818,0018,002015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodějice VY18,0717,9818,072015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radslavice VY17,4318,2618,262018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Myslejovice BPV18,5518,2718,552015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tučapy AVY18,8518,5918,852018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ivanovice na Hané AVY18,9018,1018,902015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Topolany BVY18,9118,9118,912018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hostěrádky-Rešov AVY19,1018,1919,102015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ivanovice na Hané VY18,1319,1419,142018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Myslejovice PV17,9719,3619,362018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Drnovice AVY20,0619,0320,062015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kučerov VY20,0819,6420,082018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šaratice VY20,2319,6620,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Křenovice VY20,1220,5020,502018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Račice VY20,6620,1920,662018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Habrovany AVY20,6020,8320,832015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radslavice VY21,0420,3621,042015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ivanovice na Hané BVY20,4021,1821,182015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dražovice VY19,4921,3121,312015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hostěrádky-Rešov VY21,3621,6021,602018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Želeč PV19,6621,9421,942015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Habrovany VY20,4723,3623,362018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dětkovice VY24,9618,5924,962015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Tučapy BVY20,5225,3025,302015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Topolany BVY18,9129,8829,882015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vrchoslavice PV30,5529,5430,552015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Ivanovice na Hané BVY34,6330,3734,632018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pustiměř VY35,8632,8035,862018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mokrá ABO18,0737,3737,372015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Šaratice VY20,1649,3249,322015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kuřim BO--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chvalkovice VY--NP2015/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Zdeňka Pitnera
-
2015/09/12 Ivanovice na Hané, O pohár
VCOV
2016/09/04 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
2017/09/03 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
2018/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
2019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga