Ivanovice na Hané 2017 - Memoriál Jiřího Holby

Liga: VCOV
Místo: Ivanovice na Hané
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 03. 09. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 08. 2017 12:00
Konec rezervace: 01. 09. 2017 12:00
Začátek tipování:  03. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2017 00:00
Zadal: Leoš Dofek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ivanovice-na-hane-8708.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ivanovice na Hané VYRoman Zápařka
23Mokrá ABOLukáš Machanec
34Habrovany VYJan Meitner
45Dětkovice PVLadislav Kořínek
56Šaratice VYJan Jeřábek
67Račice VYAntonín Hloušek
78Doloplazy PVRené Běhal
89Topolany VYStanislav Vidlář
910Mokrá BBOMiroslav Neveselý
1011Tučapy AVYLukáš Machanec
1112Myslejovice TOPPVMilan Buriánek
1213Dětkovice VYMichal Hrabánek
1314Topolany VYStanislav Vidlář
1415Kučerov VYSDH Kučerov
1516Tučapy BVYLukáš Machanec
1617Milešovice DorostenciVYJan Florián
1718Ivanovice na Hané BVYRoman Zápařka
1819Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dražovice VYKristýna Kachlíková
22Hodějice VYDenisa Kežlínková
33Počenice KMPavel Kunčar
45Dětkovice PVLadislav Kořínek
56Hodějice VYDenisa Kežlínková
67Ivanovice na Hané VYKlára Urbánková
78Radslavice VYMonika Bonczkova
820Dětkovice VYMichal Hrabánek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlubočany BVY17,2517,6017,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Habrovany VY18,6717,9318,672015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ivanovice na Hané DámyVY18,3518,8618,862015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hodějice VY19,1218,1319,122015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ivanovice na Hané VY18,9119,1719,172018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Dražovice VY19,3519,1819,352015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radslavice VY19,4818,8919,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radslavice VY20,7420,4920,742018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočany AVY19,5320,8720,872015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Milešovice dorostVY21,3820,2521,382018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kobeřice u Brna VY19,9921,7221,722015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ivanovice na Hané AVY24,0517,7324,052015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Drnovice AVY21,7124,3724,372015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křenovice VY29,0631,0031,002018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drnovice CVY33,8633,2133,862015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kuřim BO31,4635,7435,742015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pustiměř VY37,6338,1838,182018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Zdeňka Pitnera
-
2015/09/12 Ivanovice na Hané, O pohár
VCOV
2016/09/04 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
2017/09/03 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
2018/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
2019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže