Jablonec nad Nisou 2016 - Jablonecká hala 2016 - Den 2.

Liga: -
Místo: Jablonec nad Nisou
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 10. 04. 2016 08:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 04. 2016 08:00
Konec rezervace: 10. 04. 2016 08:00
Začátek tipování:  10. 04. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 04. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonec-nad-nisou-7591.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Profi
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky Masný Matěj LIHonza Adamec
22Karviná Sikora David KAHonza Adamec
33Poprad Baláž Robert PPHonza Adamec
44Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UOHonza Adamec
55Velké Meziříčí Skalka Tomáš ZRHonza Adamec
66Plzeň - město Harasimovič Jindřich PMHonza Adamec
77Olomouc Klimecký Jan OLHonza Adamec
88- Kuzstibschi Gelu Rumunsko-Honza Adamec
99Poprad Štinčík Viliam PPHonza Adamec
1010Karlinky Novotný Vladimír LIHonza Adamec
1111Karviná Motyka Jiří KAHonza Adamec
1212Poprad Kičin Marek PPHonza Adamec
1313Ústí nad Orlicí Hynek Lukáš UOHonza Adamec
1414Velké Meziříčí Fiurášek Lukáš ZRHonza Adamec
1515Plzeň - město Hospr Tomáš PMHonza Adamec
1616Karlinky Jirouš Zdeněk LIHonza Adamec
1717Karviná Langer Petr KAHonza Adamec
1818Poprad Vitko Peter PPHonza Adamec
1919Ústí nad Orlicí Matějka Jan UOHonza Adamec
2020Velké Meziříčí Korábečný Petr ZRHonza Adamec
2121Olomouc Buchta Josef OLHonza Adamec
2222Hradec Králové Volf Jiří HKHonza Adamec
2323Kutná Hora Filip Vladislav KHHonza Adamec
2425Karlinky Kokta Filip LIHonza Adamec
2526Hradec Králové Mařan Petr HKHonza Adamec
2627Karlinky Němec Lukáš LIHonza Adamec
2728Karviná Kudrna Šimon KAHonza Adamec
2829Poprad Hudáč Jaroslav PPHonza Adamec
2930Karlinky Krejčík Jaroslav LIHonza Adamec
3032Chrudim I Bělský Patrik CRHonza Adamec
3133Ostrava Krpec Pavel OVHonza Adamec
3234Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan DOHonza Adamec
3335Ústí nad Labem Váňa Marek ULHonza Adamec
3436Hradec Králové Divoš Václav HKHonza Adamec
3537Karlinky Vančura Václav LIHonza Adamec
3638Karviná Gryč Jakub KAHonza Adamec
3739Poprad Šary Miroslav PPHonza Adamec
3840Ústí nad Orlicí Paulíček Jakub UOHonza Adamec
3941Praha Čermák Jakub ABHonza Adamec
4043Olomouc Navrátil Jaroslav OLHonza Adamec
4144- Pavel Cezar-Bogdan Rumunsko-Honza Adamec
4245Poland ( Polsko ) Komenda Miejska -Honza Adamec
4346Karviná Vyvial Jan KAHonza Adamec
4447Poprad Rerko Marián PPHonza Adamec
4548Hradec Králové Paulíček Stanislav HKHonza Adamec
4649Velké Meziříčí Foukal Tomáš ZRHonza Adamec
4750Plzeň - město Roháč Martin PMHonza Adamec
4851Olomouc Blažek Václav OLHonza Adamec
4952- Stoiciu Ionut Dumitru Rumunsko-Honza Adamec
5053Hradec Králové Zhříval Jan HKHonza Adamec
5154Kutná Hora Viktora Martin KHHonza Adamec
5256Karlinky Žilík Vojtěch LIHonza Adamec
5357Závišice Melnar David NJHonza Adamec
5458Závišice Kahánek Ondřej NJHonza Adamec
5559Louky Masný Aleš ZLHonza Adamec
5660Louky Žáček TomášZLHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skuteč KÁBELE Matěj CRNP11,6611,662019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Chlumec nad Cidlinou I RAKOUSKÝ Tomáš HK11,9611,7611,762019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Skuteč FLÉGR Lukáš CR11,8322,1211,832019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Březová nad Svitavou Štinčík Tomáš SY24,0911,9211,922018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Lhenice Loukota Petr TP11,94NP11,942018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Skuteč Bubeníček Lukáš CR12,4111,9811,982017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Oznice Baletka Adam VS12,8912,2112,212017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Písková Lhota Zradička Martin NB12,2213,7912,222018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Skuteč Flégr Lukáš CR12,6012,3012,302018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  Vědomice SAZEČEK Zdeněk LT14,0412,3012,302019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Stráž nad Nisou Radostný Tomáš LI12,9012,3412,342017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Třebovice Frič Michal OV12,7612,3612,362016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Chlumec nad Cidlinou I RAKOUSKÝ Michal HK12,4612,3712,372019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Střezimíř KNOTEK Tomáš BN12,3814,0312,382019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB12,9412,4712,472018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Dolní Bukovsko Dudlíček František CBNP12,4812,482018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Býškovice MIKULÍK Jakub PR12,50NP12,502019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  Oznice Holčák Martin VS12,5214,0612,522018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Letňany Hospodka Vojtěch AB15,9112,5512,552018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  - Sibera Radek Křešice -NP12,5512,552018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Horní Bělá Nový Jan PSNP12,6612,662017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  Dobroslavice LIŠANÍK Ondřej OP12,6912,7612,692019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Raškovice Chovanec Michal FM13,2612,6912,692018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Zádveřice Bělíček Petr ZL12,8712,7312,732018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Kyjovice NĚMEC Filip OP12,78NP12,782019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Třebovice Prokop Ondřej OVNP12,7912,792018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  Dolní Měcholupy KRONOVETR Matyáš AB12,8314,6112,832019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Skuteč Bubeníček Lukáš CR12,83NP12,832016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  Bludov SOURAL Patrik SU12,8715,1112,872019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  Kojetice ŘEHŮŘEK Jakub TR13,1112,8712,872019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Výčapy Dokulil Dominik TR12,9112,8912,892017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  - Mrózek Samuel Těrlicko-Hradiště -12,9317,2012,932018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Bludov Kotrlý Vojtěch SU13,4712,9512,952017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Hrdlořezy Špringl Matěj MB13,7312,9512,952018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Lučany nad Nisou ŠRUMA Matěj JN12,9713,3212,972019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Skryje MIKUŠÍK Matouš ZR13,5213,0113,012019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Výčapy Drápela Jaroslav TR13,3913,0213,022016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Lhenice VLČEK Jan TP13,07NP13,072019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Střezimíř Knotek Radim BN13,5913,0913,092016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Bystřice nad Úhlavou ŠOTA Marek KT14,4613,1213,122019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  Nová Ves Lefner Matyáš OV13,1322,1613,132017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Markovice Kratochvíl Marek KH13,1415,7913,142018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Písková Lhota Zradička Martin NB13,8913,1513,152017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  Staré Heřminovy CÁRACH Tomáš BR13,1515,4913,152019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  Oznice Holčák Martin VS13,9113,1813,182017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Výčapy Drápela Jaroslav TR13,1814,7613,182017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Písková Lhota Crkal Šimon NB13,6013,1913,192018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Lhenice Loukota Petr TP15,4013,2213,222017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Kojetice ŘEHŮŘEK Vojtěch TR17,1813,2313,232019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Tvarožná Tinka Tomáš BO13,2614,6713,262018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Uhlířské Janovice TRNKA Vlastimil KH13,6313,2613,262019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Střezimíř Knotek Tomáš BN13,2714,1513,272018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  Horní Bělá Kupka Jiří PS13,4013,2713,272018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  Chlumec nad Cidlinou I Rakouský Michal HK13,2717,1413,272018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Křešice Sibera Radek LT13,9513,2913,292017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  - Škrobánek Daniel Těrlicko-Hradiště -13,3113,3113,312018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Výčapy Dokulil Dominik TR13,3413,5813,342016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Bludov Kotrlý Vojtěch SU13,5213,3713,372016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  Skuteč Vobejda Tomáš CR14,5013,3713,372017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Kly-Větrušice Andrée Dominik ME16,0913,3713,372018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Horní Bělá KAPR Matěj PS13,3814,3113,382019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
62.  Dolní Měcholupy Popsimov Michal AB13,6813,4013,402018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
63.  Třebovice STOLAŘ Lukáš OV15,8013,4213,422019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
64.  Nižná Šuňava Dravecký Filip PP13,4313,7013,432018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
65.  Uhlířské Janovice Vyhnánek Jakub KH13,9313,4313,432017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
66.  Vědomice Sazeček Zdeněk LTNP13,4313,432018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
67.  Třebovice Musiol Miroslav OVNP13,4513,452016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
68.  Letkov DRNEK David PJ13,4716,3713,472019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
69.  Střezimíř Eliáš Michal BN13,9613,5013,502018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
70.  Skuteč Flégr Lukáš CR14,6913,5113,512017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
71.  Bystřice nad Úhlavou Hájek Jakub KT13,52NP13,522017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
72.  Církvice Klečka Karel KO13,5614,0913,562017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
73.  Střelské Hoštice Rejžek Roman ST14,2513,5813,582018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
74.  Tvarožná Pejřil Michal BO13,6113,9713,612016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
75.  Oznice TRUSINA Václav VSNP13,6213,622019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
76.  Skuteč VEVERKA Jan CR13,64NP13,642019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
77.  Všetaty TOMAN Vojtěch ME13,6519,2913,652019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
78.  Střelské Hoštice REJŽEK Roman ST13,6914,5613,692019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
79.  Dolní Měcholupy POPSIMOV Michal AB13,70NP13,702019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
80.  Zádveřice Pastyřík Vojtěch ZLNP13,7113,712018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
81.  Uhlířské Janovice Bílek Ladislav KH14,5413,7313,732017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
82.  Velenka Košnář Jakub NB14,0013,7313,732017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
83.  Výčapy Javůrek Vítězslav TR13,7513,8413,752018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
84.  Brada Válek Pavel JCNP13,7613,762017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
85.  Štěpánkovice Balarin Zdeněk OP14,0513,7713,772018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
86.  Zličín Škába Karel AB15,8713,7913,792017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
87.  Skryje Kvítek Jan ZR14,2613,8113,812017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
88.  Bystřice nad Úhlavou Šota Marek KT13,83NP13,832018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
89.  Nová Ves Martuš Petr OV13,8513,9013,852016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
90.  Čeperka FORMÁNEK Roman PA13,8513,9413,852019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
91.  Byšice Macháček Martin ME14,3113,8513,852018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
92.  Střezimíř NOVÁČEK Jan BN14,6813,8613,862019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
93.  Tuhaň Mejzr Vladimír ME14,4213,8713,872016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
94.  Kamenec u Poličky Šváb Vojtěch SY14,0013,8813,882017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
95.  Stará Říše SVAČINA Marek JI14,3613,9013,902019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
96.  Hrdlořezy Bělský Tomáš MB13,9014,0913,902018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
97.  Lužná Pergner Adam RA14,4113,9013,902017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
98.  Písková Lhota Urban Vojtěch NB13,9114,7013,912017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
99.  Písková Lhota STÝBLO Jakub NB14,3113,9113,912019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
100.  Oznice Skýpala Vladimír VS13,9120,1613,912016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Byšice Pecháček Daniel ME14,9013,7913,792017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
2.  Morkovice Vymazal Vít KM13,9113,8013,802017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
3.  Seč Šulc Martin CR14,6813,9513,952018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
4.  Seč Konečný Matouš CR17,4314,2414,242018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
5.  Křešice Hudec Jan LT14,3814,7714,382017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
6.  Nová Ves Rerko Michal OV14,5019,4014,502016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
7.  Výčapy Svoboda Adam TR15,6314,6214,622018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
8.  Bludov Jašek Ondřej SU15,3714,6414,642017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
9.  Vědomice Jindrák Michal LTNP14,6914,692018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
10.  Štěpánkovice Pistorius Jan OP15,0414,8014,802018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
11.  Výčapy Svoboda Tomáš TR16,6814,8314,832017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
12.  Lhenice Vlček Jan TP17,8214,8414,842016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
13.  Třebovice Stolař Lukáš OV15,2414,8814,882016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
14.  Morkovice Janík Michal KM14,8915,7814,892017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
15.  Morkovice Vymazal Vít KM14,9415,4614,942016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
16.  Křešice Hudec Jan LT15,1515,0215,022016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
17.  Skuteč Kábele Ondřej CR15,0254,8915,022017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
18.  Zádveřice Kratina Adam ZL17,8715,0515,052018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
19.  Seč Šulc Martin PJ15,1215,6015,122017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
20.  Lužná Ullrich Radek RA15,1216,9515,122018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
21.  Komárovice Benda Jan VS15,9915,2115,212018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
22.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH15,2415,6815,242018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
23.  Cholupice Kulhánek Ondřej AB15,2916,3815,292016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
24.  Dolní Bukovsko Jindra Matěj CB15,4129,3715,412016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
25.  Krouna Broulík Tomáš CR15,4218,4515,422017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
26.  Milotice nad Bečvou Šuba Šimon PR15,4417,2815,442017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
27.  Výčapy Svoboda Adam TR15,4717,1115,472016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
28.  Výčapy Svoboda Tomáš TR16,2015,4715,472016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
29.  Morkovice Janík Michal KM15,4816,1015,482016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
30.  Skuteč Pešek Tomáš CR15,8115,5915,592018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
31.  Svinov Žákovský Adam OV15,6516,4915,652018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
32.  Skryje Hošek Jan ZR18,6015,7215,722017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
33.  Byšice Pecháček Daniel ME15,8615,8515,852016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
34.  Morkovice Navrátil Tomáš KM16,3915,9715,972018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
35.  Hrdlořezy Hofmann David MB16,4115,9915,992018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
36.  Štěpánov Karafiát Vít OL18,2816,0016,002017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
37.  Písková Lhota Šteigl Jan NB16,9916,1016,102016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
38.  Bludov Jašek Ondřej SU18,4816,1216,122016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
39.  Výčapy Gruszka Jan TR16,1418,7916,142018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
40.  Zádveřice Chromek Matěj ZL16,2516,1616,162018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
41.  - Maléř Lukáš Hutisko-Solanec -16,16NP16,162018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
42.  Dolní Životice Losert Matouš OP19,7416,2116,212018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
43.  Lužany Lufínek Tomáš PJNP16,2216,222017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
44.  Dolní Bukovsko Jindra Josef CBNP16,2216,222016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
45.  Solanec pod Soláněm Maléř Lukáš VS16,2616,5116,262017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
46.  Uhlířské Janovice Bílek Pavel KH16,8116,2616,262017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
47.  Střezimíř Knotek Tomáš BN16,3316,8216,332016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
48.  Zádveřice Rafaj Tomáš ZL17,0216,4016,402018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
49.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR17,6516,4316,432018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
50.  Doloplazy Zbořil Martin OL18,3116,4316,432018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
51.  Cholupice Mohamed Hafiz Adam AB16,4620,0016,462016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
52.  Kvasejovice Žemlička Vojtěch BN16,6616,4616,462018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
53.  Hrdlořezy Štěpánek Ladislav MB16,4718,3916,472016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
54.  - Kjeronský Jiří Hutisko-Solanec -NP16,4716,472018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
55.  Hrdlořezy Štěpánek Ladislav MB17,3216,4916,492017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
56.  Dřísy Mališka Jakub ME17,8916,5016,502017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
57.  Seč Šulc Martin PJ17,7716,5216,522016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
58.  Heřmanice Svačina Ondřej OV17,0216,5516,552016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
59.  Bozkov Veselý Tomáš SM16,5619,6816,562017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
60.  Hrdlořezy Bělský Jan MB16,6517,1616,652018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
61.  Střezimíř Králík Tomáš BN17,7416,6616,662016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
62.  Štěpánov Karafiát Vít OL16,73NP16,732016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
63.  Starý Lískovec Sport Novák Ondřej BM20,1916,7716,772018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
64.  Byšice Krejčí František ME16,9016,8816,882017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
65.  Všetaty Luňák Ondřej ME16,9022,9516,902017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
66.  Zličín Christov Samuel AB17,5716,9116,912018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
67.  Výčapy Svoboda Adam TR19,7016,9416,942017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
68.  Doloplazy Zbořil Martin OL16,95NP16,952017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
69.  Letňany Skoupý Adam AB16,97NP16,972017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
70.  Skryje Klekner Matyáš ZR16,9817,6416,982018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
71.  Hrdlořezy Bělský Jan MB17,0218,3017,022016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
72.  Dřísy Mališka Václav ME18,0617,0517,052018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
73.  Skuteč Kábele Ondřej CR22,3917,0817,082016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
74.  Štěpánov Zelenka Ondřej OL17,0922,3517,092016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
75.  Kostomlátky Král Matěj NB17,1317,1017,102016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
76.  Bozkov Skrbek Vladimír SM17,1117,6917,112018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
77.  Svinov Žákovský Adam OV17,2817,2217,222017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
78.  Frýdlant Ptáček Matěj LI17,2822,4417,282017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
79.  Krouna Bělský Adam CR22,8117,2917,292017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
80.  Písková Lhota Meišner Samuel NB17,6017,3117,312016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
81.  Štěpánov Kunhart Jan OL17,32NP17,322018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
82.  Tvarožná Tinka Jakub BO17,3218,1217,322017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
83.  Křešice Sibera Jakub LT17,3420,0017,342017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
84.  Bludov Matějček David SU17,3819,5817,382017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
85.  Písková Lhota Stýblo Radim NB21,8417,3917,392018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
86.  Nová Ves Bogus Martin OV22,9017,4017,402018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
87.  Choustníkovo Hradiště Zechovský Ondřej TU17,7117,4317,432017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
88.  Uhlířské Janovice Mašek Matěj KH18,3017,4317,432017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
89.  Čeperka Doležal Šimon PA17,4525,2717,452018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
90.  Tuhaň Krautschneider Patrik ME17,4719,1117,472017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
91.  - Hofman Miroslav Seč -40,0117,5117,512018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
92.  Čeperka Doležal Dominik PA18,4717,5717,572017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
93.  Tvarožná Moliš Ondřej BO18,3817,5817,582017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
94.  Bludov Matějček Lukáš SU18,2517,5817,582018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
95.  Dřísy Rejšek Jakub ME17,6122,0217,612017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
96.  Hřibojedy Medlík František TU17,6118,1017,612016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
97.  Starý Lískovec Sport Novák Ondřej BM17,8717,6417,642016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
98.  Lučany nad Nisou Šruma Šimon JN18,0817,6517,652017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
99.  Výčapy Svoboda Mikuláš TR18,1917,6517,652017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
100.  Třebovice Gelnar Adam OV17,7417,7717,742018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga