Jablonec 2017 - Jablonecká hala 2017

Liga: -
Místo: Jablonec nad Nisou
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 01. 04. 2017 08:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 04. 2017 08:00
Konec rezervace: 01. 04. 2017 08:00
Začátek tipování:  01. 04. 2017 20:00
Konec hlasování: 01. 04. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jablonec-nad-nisou-8622.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Starší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Raškovice CHOVANCOVÁ Tereza FM11,7111,5211,522019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
2.  Nová Ves Krempaská Viktória OV12,1612,0112,012018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
3.  - Kotulková Hana Hutisko-Solanec -12,3612,1412,142018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
4.  Vigantice Sklářová Veronika VS12,1815,2712,182017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
5.  Železná Ruda Mašková Kateřina KT12,4312,2012,202018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
6.  Morkovice Borovičková Kateřina KM12,6012,2112,212017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
7.  Tuhaň VACULÍKOVÁ Johanka ME12,7512,2212,222019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
8.  Křešice Hudcová Klára LT12,7512,3112,312018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
9.  Skuteč NOVOTNÁ Leona CR13,4512,3212,322019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
10.  Kravaře ADAMCOVÁ Michaela OP12,3212,4312,322019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
11.  Skuteč Slezáková Tereza CR12,4012,3512,352017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
12.  Raškovice KOTÁSKOVÁ Bára FMNP12,3512,352019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
13.  Bludov MATUROVÁ Michaela SU16,3212,4712,472019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
14.  Výčapy BULOVÁ Nikola TR12,9512,4812,482019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
15.  Střezimíř BRÁZDOVÁ Linda BN12,7412,5012,502019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
16.  Bystřice nad Úhlavou BABKOVÁ Iva KT12,6313,6812,632019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
17.  Lhenice Kubíková Kateřina TP12,8912,6312,632018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
18.  Písková Lhota Homolková Valentýna NB12,8112,6612,662018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
19.  Spišská Teplica Červeňová Radka PP12,9312,6612,662017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
20.  Písková Lhota Nováková Lenka NB12,6925,1412,692017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
21.  Bystřice nad Úhlavou HÁJKOVÁ Šárka KT12,7113,7012,712019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
22.  Tuhaň Veselá Natálie MENP12,7212,722018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
23.  Bystřice nad Úhlavou KALNÁ Štěpánka KT13,0512,7412,742019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
24.  Nová Ves ONDRÁČKOVÁ Julie OV13,0312,7512,752019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
25.  Skuteč KADLECOVÁ Linda CR13,1112,7912,792019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
26.  Kojetice NAVRÁTILOVÁ Eliška TR12,8312,8112,812019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
27.  Komárovice BENDOVÁ Anna VS12,8212,8712,822019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
28.  Kvasejovice Pomahačová Lucie BN12,8314,4712,832017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
29.  Raškovice Chovancová Tereza FM12,8516,2612,852018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
30.  Lužná MATUŠKOVÁ Nela RA12,8713,0812,872019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
31.  Staré Heřminovy Žišková Ester BR12,8713,0212,872018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
32.  Bludov JÍLKOVÁ Vendula SU12,9612,8712,872019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
33.  Kamenec u Poličky Nováková Vendula SY12,8813,1912,882017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
34.  Proseč ŠLÉGROVÁ Denisa HB14,1212,8912,892019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
35.  Morkovice Krejčí Kamila KM27,5112,8912,892016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
36.  Trusovice WILDUNGOVÁ Michaela SYNP12,9112,912019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
37.  Písková Lhota Němečková Eliška NBNP12,9212,922018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
38.  Nová Ves ŠUSTOVÁ Nikol OV12,9613,7112,962019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
39.  Staré Heřminovy SOBOTÍKOVÁ Tereza BR13,4012,9612,962019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
40.  Kamenec u Poličky Nováková Vendula SYNP12,9712,972016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
41.  Doloplazy ZBOŘILOVÁ Anna OL13,1312,9712,972019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
42.  Raškovice Nytrová Barbora FM13,2812,9712,972017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
43.  Roštění HEJNÍČKOVÁ Petra KM13,2512,9812,982019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
44.  Písková Lhota Martinová Kateřina NB12,9813,9212,982017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
45.  Nová Ves LEFNEROVÁ Karolína OV24,2512,9912,992019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
46.  Výčapy Drápelová Sára TR13,5113,0013,002018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
47.  Semily Bucková Jaroslava SM13,0813,0513,052018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
48.  Jezeřany-Maršovice Svrčková Julie ZN14,7113,0913,092017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
49.  Výčapy Bulová Nikola TR13,1214,0013,122018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
50.  Křešice Hudcová Klára LT13,1314,3713,132017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
51.  Nová Ves Lefnerová Karolína OV14,7813,1513,152018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
52.  Střezimíř Brázdová Linda BN28,2813,1513,152018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
53.  Horní Bělá Kaprová Sára PS13,1613,2613,162018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
54.  Třeština MATĚJÍČKOVÁ Vendula SU13,1613,2713,162019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
55.  Choceňské Předměstí HÁJKOVÁ Andrea UO13,1714,0313,172019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
56.  Hostinné Šmídová Monika TU19,9013,1713,172018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
57.  Počátky Kadlecová Radka HB13,8913,1713,172018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
58.  Raškovice Švrčková Anežka FM13,5213,1813,182016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
59.  Staré Heřminovy Krpcová Kristýna BR16,7013,1813,182018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
60.  Staré Heřminovy LEDABYLOVÁ Jana BR13,2213,1913,192019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
61.  Raškovice Kasincová Karolína FM13,20NP13,202018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
62.  Staré Heřminovy Žižková Vendula BRNP13,2813,282017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
63.  Výčapy STOKLASOVÁ Nikola TR13,2814,1613,282019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
64.  Tuhaň Fabianová Klárka ME13,2913,8713,292018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
65.  Nová Ves Lefnerová Karolína OV13,3213,4113,322017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
66.  Krouna CHLUPÁČOVÁ Agáta CR13,3513,4713,352019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
67.  Staré Heřminovy Žižková Ester BR27,0913,3713,372017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
68.  Kojetice Navrátilová Veronika TR13,3713,8113,372018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
69.  Tuhaň Vaculíková Johanka ME13,3814,1813,382017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
70.  Tuhaň Rychtaříková Michala ME13,3915,5313,392018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
71.  Sobíňov Adamcová Petra HB13,3913,7213,392016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
72.  Petrovice LESÁKOVÁ Eliška TR14,1713,3913,392019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
73.  Střezimíř Nováková Eliška BN17,0213,4013,402017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
74.  Trusovice Krabicová Dana SY13,4019,5113,402017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
75.  Tuhaň Veselá Natálie MENP13,4213,422017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
76.  Nová Ves Petrušková Michaela OV13,43NP13,432018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
77.  Horní Bělá Kaprová Sára PS14,6013,4513,452017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
78.  Desná II KUSÁ Kateřina JN15,5513,4613,462019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
79.  Nová Ves Hanková Sára OV13,4613,8213,462017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
80.  Písková Lhota Homolková Valentýna NB13,7313,4713,472017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
81.  Oznice Kociánová Klára VS13,4913,4813,482018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
82.  Písková Lhota Nováková Lenka NB14,2513,4813,482016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
83.  Bludov HRABKOVSKÁ Markéta SU13,48NP13,482019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
84.  - KALOVÁ Marie Těrlicko-Hradiště -13,7313,4813,482019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
85.  Tuhaň KUČEROVÁ Beata ME14,0013,4913,492019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
86.  Skryje Jedličková Marie ZR13,4923,1913,492018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
87.  - Issiridirová Sofia Těrlicko-Hradiště -13,5115,5413,512018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
88.  Staré Heřminovy Sobotíková Tereza BR13,51NP13,512018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
89.  Křešice Hyšplerová Anna LT13,5120,1213,512018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
90.  Dolní Kounice Kadeřávková Anna BO13,5214,4713,522016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
91.  Kojetice Navrátilová Eliška TR13,5713,5213,522018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
92.  Starý Kolín BÍŽOVÁ Nela KO13,5423,9713,542019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
93.  Skuteč ZAVORALOVÁ Karolína CR13,5514,5913,552019/03/23 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
94.  Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna AB13,5513,8813,552017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
95.  Velenka Košnářová Ivana NB14,5913,5513,552018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
96.  - Kalová Marie Těrlicko-Hradiště -13,5514,0613,552018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
97.  Dolní Měcholupy Vojtová Kristýna AB13,5713,9613,572018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
98.  Kojetice Navrátilová Veronika TR13,6313,5913,592017/03/12 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
99.  Nová Ves Ondráčková Julie OV13,5915,1313,592018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
100.  Zádveřice Kučíková Mariana ZL13,6013,6313,602018/03/24 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bludov Hrabkovská Markéta SU16,0314,8914,892017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
2.  Bludov Zaoralová Eliška SU14,9115,2814,912018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
3.  Staré Heřminovy Krpcová Kristýna BR15,8414,9314,932016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
4.  Výčapy Drápelová Sára TR14,9315,4414,932016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
5.  Sloup Jelínková Barbora PZNP15,0815,082016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
6.  Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna SY15,2815,2415,242017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
7.  Výčapy Bulová Nikola TR16,8015,2715,272016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
8.  Kojetice Navrátilová Eliška TR15,3215,9315,322016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
9.  Byšice Macháčková Leontýna ME16,9215,3915,392018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
10.  Bludov Jílková Vendula SU15,42NP15,422016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
11.  Skuteč Zavoralová Karolína CR15,8915,4915,492017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
12.  Raškovice Kotásková Bára FM16,1315,5115,512016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
13.  Nová Ves Nováková Martina OV17,3415,5215,522018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
14.  Písnice Lasevičová Kristýna AB15,5318,3315,532018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
15.  Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna SY15,7515,5615,562016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
16.  Tuhaň Kučerová Beata ME15,7215,7215,722018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
17.  Komárovice Bendová Anna VS16,3115,7415,742017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
18.  Kojetice Řehůřková Soňa TR15,8716,0815,872018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
19.  Čeperka Jarušková Tereza PANP15,8715,872018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
20.  Nová Ves Petrušková Michaela OV16,1115,9715,972017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
21.  Morkovice Podrazilová Natálie KM16,6016,0316,032016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
22.  Lužná Matušková Nela RA16,5816,1416,142017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
23.  Dolní Bukovsko Jindrová Anděla CB36,2516,2116,212017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
24.  Skryje Součková Michala ZR18,0716,2216,222017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
25.  Lužná Rácová Karolína RA17,2416,2616,262018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
26.  Čeperka Chudomská Amálie PA16,3516,3516,352018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
27.  Bludov Kulhajová Natálie SU16,3817,3216,382017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
28.  Krouna Chlupáčová Agáta CR18,5216,3916,392016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
29.  Skuteč Kadlecová Linda CR16,41NP16,412017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
30.  Tuhaň Žežulková Vanesa ME16,4316,5716,432018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
31.  Bludov Ženčáková Lucie SU16,5617,2816,562016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
32.  Dolní Bukovsko Zahradníková Andrea CB16,5818,2816,582016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
33.  Malé Hoštice Silberová Klára OP17,8016,6816,682017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
34.  Písková Lhota Nováková Marcela NB17,7216,6916,692018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
35.  Dolní Životice Ulitzková Laura OP19,3816,7316,732018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
36.  Jáchymov Peteříková Pavla KV16,7616,9016,762017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
37.  Bludov Kulhajová Natálie SU18,3216,8016,802016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
38.  Rokytnice v Orlických horách Kašíková Martina RK16,8017,5216,802017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
39.  Skuteč Zavoralová Aneta CR16,8917,6416,892018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
40.  Bludov Zaoralová Eliška SU16,9117,3216,912017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
41.  Vědomice Hodková Denisa LT16,9117,0916,912018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
42.  Hřibojedy Hillermannová Nela TU18,5616,9316,932017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
43.  Železná Ruda Mašková Marika KT17,3416,9416,942018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
44.  Střezimíř Brázdová Linda BN16,9517,7316,952016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
45.  Bludov Holinková Tereza SU16,9517,5716,952017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
46.  Morkovice Horáková Aneta KM19,7116,9716,972016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
47.  Chotěbuz Ciasnochová Nela KANP16,9716,972017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
48.  Uhlířské Janovice Trnková Justýna KH19,3516,9916,992018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
49.  Bludov Jílková Vendula SU29,9717,0017,002017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
50.  Skuteč Slezáková Nela CR17,0018,6817,002018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
51.  Kojetice Pekárková Klára TR17,0017,3017,002018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
52.  Malé Hoštice Pfllegrová Hana OP18,1717,1317,132016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
53.  Nová Ves Šustová Nikola OV18,6417,1817,182017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
54.  Lužná Lužná Elena RANP17,2017,202017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
55.  Písková Lhota Martinová Barbora NB17,2617,2117,212018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
56.  Bludov Krystková Šárka SU17,2117,3617,212017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
57.  Písková Lhota Gajdošová Kateřina NB17,5617,2417,242017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
58.  Tuhaň Kučerová Beata ME17,8317,2617,262017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
59.  Stráž nad Nisou Křížová Lucie LI18,5717,2917,292017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
60.  Štěpánov Fikejzlová Andrea OL17,31NP17,312018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
61.  Doloplazy Zbořilová Anna OL17,4317,3217,322016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
62.  Starý Kolín Horynová Kateřina KO17,3918,3417,392018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
63.  Zádveřice Hurtová Natálie ZLNP17,3917,392018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
64.  Dolní Bečva Němcová Aneta VS17,3919,6417,392017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
65.  Nová Ves Maturová Karolína OV21,1317,4217,422018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
66.  Třebovice Králová Valerie OV18,9217,4417,442018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
67.  Kojetice Řehůřková Soňa TR19,1917,6017,602017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
68.  Kvasejovice Mašková Šárka BN18,4717,6517,652018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
69.  Dolní Měcholupy Vojtová Klára AB17,6718,0817,672017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
70.  Křižovatka Jandová Lucie CH17,6918,5317,692016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
71.  Skuteč Bubeníčková Denisa CR17,77NP17,772016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
72.  Svinov Mazzolini Petra OV20,3517,8117,812018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
73.  Střezimíř Eliášová Anna BN19,9317,8517,852017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
74.  Písnice Černá Tereza AB17,8818,2217,882018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
75.  Lužná Matušková Nela RA18,8217,8817,882016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
76.  Bozkov Budná Viktorie SM17,88NP17,882017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
77.  Dolní Bukovsko Jindrová Adéla CB17,91NP17,912017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
78.  Výčapy Růžičková Aneta TR19,0417,9917,992018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
79.  Čeperka Kožená Aneta PA18,0018,5718,002018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
80.  Tvarožná Pejřilová Aneta BO20,2518,0618,062017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
81.  Dolní Životice Pavelková Jana OP18,0624,5118,062018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
82.  Chlumec nad Cidlinou I Veselá Tereza HK20,1718,0718,072018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
83.  Lužná Roučová Eliška RA19,4618,2118,212017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
84.  Byšice Macháčková Leontýna ME19,4218,2118,212017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
85.  Bozkov Martínková Marie SM18,31NP18,312016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
86.  Solanec pod Soláněm Vardžáková Tereza VS23,0518,3218,322017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
87.  Dolní Bečva Mikudová Aneta VS19,1718,3418,342018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
88.  Trusovice Spáčilová Michaela SY18,43NP18,432017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
89.  Dobroslavice Stavinohová Bára OP18,7618,4618,462018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
90.  Nová Ves Šustová Nikola OV18,4819,2418,482016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
91.  Vědomice Javorčáková Melinda LT25,5118,5018,502018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
92.  Dřísy Tintěrová Anna ME18,5621,9918,562018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
93.  Bludov Maturová Michaela SU18,5819,9718,582017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
94.  Nová Ves Nováková Martina OV25,0218,6018,602016/03/19 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
95.  Skuteč Bubeníčková Denisa CR22,3918,6218,622017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
96.  Zádveřice Žambochová Magdaléna ZL20,3418,6818,682018/03/25 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
97.  Svinov Bonková Dora OV19,4718,6818,682017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
98.  Lužná Roučová Karolína RA18,7019,0218,702017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
99.  Raškovice Sloveňáková Adéla FM19,9718,7218,722017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
100.  Čeperka Bubáková Natálie PA18,8119,7218,812017/03/11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2012/04/21 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, muži 100 m s překážkami
FSCR
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, ženy 100 m s překážkami
-
2013/04/13 Jablonec nad Nisou, štafety 4x100 m
-
2013/04/14 Jablonec nad Nisou, HZS štafety, 100 m
-
2013/07/04 Jablonec, areál Střelnice, 1. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/04 Jablonec, PÚ CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/04 Jablonec, Štafeta CTIF 2014, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR hry Plamen
-
2013/07/05 Jablonec, Štafeta 4 x 60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/05 Jablonec, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2013/07/06 Jablonec, areál Střelnice, 2. den Mistrovství ČR dorostu
-
2014/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2014/04/05 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2014/04/06 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek PROFI
-
2015/03/29 Jablonec nad Nisou, Běh na 60m s překážkami
-
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
FSCR
2015/04/11 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala
-
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 4x100 m překážek, hala profi
FSCR
2015/04/12 Jablonec nad Nisou, Běh 100 m překážek
-
2016/03/19 Jablonec, Jablonecká Hala
-
2016/03/20 Jablonec, Halový pohár v běhu na 100 m překážek
-
2016/04/09 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 1.
FSCR
2016/04/10 Jablonec nad Nisou, Jablonecká hala 2016 - Den 2.
-
2017/03/11 Jablonec, Jablonecká Hala
FSCR
2017/03/12 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek
FSCR
2017/04/01 Jablonec, Jablonecká hala 2017
-
2017/04/02 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
-
2018/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2018/03/25 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2018/04/07 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2018/04/08 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
2019/03/23 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 1. DEN
FSCR
2019/03/24 Jablonec, Halový pohár v běhu na 60 m překážek - 2. DEN
FSCR
2019/04/06 Jablonec, Jablonecká hala 2018
FSCR
2019/04/07 Jablonec, III. Jablonecká hala dorostu 2017 v běhu na 100 m
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga