Jakubov-NOČNÍ, hasičský areál 2013 - O pohár starosty obce ,muži 3B,ženy 2B,

Liga: -
Místo: Jakubov u Moravských Budějovic
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 21. 09. 2013 20:00
Kontakt:   Dvořák Martin
Telefon:  602808369

Začátek rezervace: 10. 09. 2013 20:00
Konec rezervace: 21. 09. 2013 20:00
Začátek tipování:  10. 09. 2013 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2013 00:00
Zadal: Martin Dvorak

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhjakubov.cz

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Jakubov pořádá dne 21.září 2013 noční soutěž v požárním útoku.

Akce bude probíhat v novém hasičském areálu tzn. dráha je travnatá!!!!!

Prezentace od 19.00 hodin, start po setmění cca 20:00.(určí hlavní rozhodčí)

Startovné 200,-kč

Pravidla dle OPEN ligy, muži 3B, ženy 2B. Možnost půjčení 2kousků i z nekompletního týmu.

Asfaltový náběh i základna, dráha travnatá, sklopné terče, hlavní rozhodčí pan Bruner.

Soutěž je otevřená do startu posledního družstva v dané kategorii.

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jakubov-u-moravskych-budejovic-2013-09-21-4327.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jakubov u Moravských Budějovic Dvořa gangTRMartin Dvorak
22Stará Říše JIMartin Šebesta
33Kněžice TRRosťa Neuwirth
44Sedlatice AJIMartin Dvorak
55Mladoňovice TRAleš Daňhel
66Předín TRStanda Augustin
77Želetava TRPavel Kos
88Vranín TRLukáš Svoboda
99Sedlatice BJIMartin Dvorak
1010Krasonice JIRadek
1111Police TRPavel
1212Hornice TRAleš Bobu
1313Radotice TRRadek Janda
1414Strachoňovice JIJiří Líčka
1515Budeč JHJan Báchor
1616Jindřichovice JIDavid Táborský
1717Budkov TRJosef Navrátil
1818Nárameč SDH Nárameč - mužiTRPetr Pavlík
1919Cidlina TRJan Novák
2020Rácovice TROndřej Šťastný
2121Příložany TRMichal Pekárek
2222Kostníky TRJosef Tobolka
2323Krahulčí JILukáš Kadlec
2424Budkov TRPavel Jelinek
2525Tavíkovice TavíkoviceZNMichal Hověz
2627Častohostice BTRTereza Nesibová
2728Hrotovice TRMartin Dvorak
2829Kojatice TRSDH Kojatice
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jakubov u Moravských Budějovic Venda gangTRMartin Dvorak
22Sedlejov JIIveta Pavlů
33Mladoňovice TRJana Zvěřinová
44Strachoňovice JIJiří Líčka
55Jindřichovice JIAnežka Jurková
66Častohostice TRTereza Nesibová
77Nová Říše JIKlára Brychtová
88Budišov TRMartin Dvorak
910Radonín ženyTRZuzana Číhalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krasonice JI14,1914,4614,462016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Oponešice TR14,5414,3614,542016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR14,1014,5914,592016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR14,8614,5514,862014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sedlatice AJI15,0415,1315,132014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrovice BTR15,3215,1215,322016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nárameč TR15,6215,6515,652016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radonín TR15,7015,8615,862014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Moravské Budějovice TR15,7315,9415,942014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Želetava TR14,7316,0416,042014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sedlatice BJI16,0814,9516,082016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horky TR16,2816,1416,282014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Oponešice TR15,4616,3216,322014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlatice BJI15,6716,4416,442014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nárameč TR16,5316,1016,532014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Strachoňovice JI16,7916,4216,792014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasonice JI16,8015,0316,802014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Benetice TR17,0716,8017,072016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výčapy TR15,3417,1317,132014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bačice TR17,2015,3417,202014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krahulčí JI17,4817,7917,792014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mysletice JI18,1918,2218,222014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Předín TR18,3215,8118,322014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Budkov TR18,4118,5718,572014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mastník TR17,7219,0819,082014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tavíkovice ZN20,0019,5920,002014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myslibořice TR34,7234,4634,722014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kojatice TRNPNPNP2016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sedlatice JINPNPNP2016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,5916,7716,772012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nevcehle JI16,7916,8416,842013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI16,3917,2317,232016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3117,1217,312016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vítonice ZN17,0317,4717,472016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radonín TR17,4217,6517,652012/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7317,6617,662014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vítonice ZN17,6617,6117,662009/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sedlejov JI17,6217,7117,712016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladoňovice TR17,7317,3517,732014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7916,6617,792016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Svatoslav TR17,9217,9317,932011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Budišov TR18,0417,8618,042014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sedlejov JI18,1117,8018,112013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1517,8018,152017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Trnava TR17,5018,2218,222012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Boršov JI18,2718,1918,272012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Boršov JI18,1018,3118,312014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Boršov JI18,3118,2318,312015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JI16,6118,3418,342014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Budišov TR18,3818,3518,382014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Trnava TR17,5118,3818,382008/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radonín TR18,4518,4118,452008/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Stařeč TR18,0418,5218,522016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Boršov JI18,5718,1118,572013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Trnava BUSTRTR18,6118,3618,612012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,6217,7918,622018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rozseč JI18,0718,7518,752011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Předín TR18,8018,4618,802013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Mladoňovice TR18,8617,9118,862012/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,2418,9018,902013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rozseč JI18,1218,9918,992012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Radonín TR18,8119,0619,062014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jindřichovice JI18,9119,1119,112014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,4619,1819,182014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hojkov JI18,9719,2419,242008/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bačice TR19,2519,2519,252014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horky TR18,6819,2819,282013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Boršov JI17,9219,2919,292009/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Trnava BUSTRTR19,3719,0719,372014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Myslibořice TR19,5018,2919,502014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Předín TR19,2619,5119,512012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mladoňovice TR19,1019,5219,522012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jindřichovice JI19,5219,4419,522011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myslibořice TR19,1019,5519,552012/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Šašovice TR19,5818,7019,582012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnava TR19,6018,9719,602011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Strachoňovice JI19,6319,4619,632014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sedlejov JI19,6318,6019,632012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Jindřichovice JI19,6719,3419,672012/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Radonín TR19,8119,1819,812013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jindřichovice JI19,8118,9419,812013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Trnava BUSTRTR19,8219,7119,822013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Předín TR18,9719,8419,842008/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Horky TR19,9019,6319,902016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Mladoňovice TR19,2819,9319,932014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Sedlejov JI19,9919,7719,992017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Radonín TR19,3620,0420,042010/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Hrotovice TR19,9820,1820,182014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Olešná HB20,1918,9120,192016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Předín TR20,2118,3620,212011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radonín TR19,9520,2220,222012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Předín TR19,6620,3020,302010/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sedlejov JI20,1220,3820,382009/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Radonín TR17,7020,3920,392014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bačice TR20,4318,6620,432014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Častohostice TR20,4318,7420,432013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Radonín TR18,4420,4520,452009/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Sedlejov JI20,6819,5420,682011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Mladoňovice TR20,7418,9820,742011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Budišov TR20,8820,4620,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Trnava TR19,2021,0021,002015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sedlejov JI19,1721,0321,032015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rozseč JI20,1921,0521,052009/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nová Říše JI21,1721,1621,172016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Trnava TR21,2319,6021,232013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Rozseč JI21,3520,6221,352010/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Sedlejov JI18,0621,4721,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hornice TR20,6521,4821,482012/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Předín TR20,6521,5021,502009/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kněžice TR20,5221,6321,632008/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Nová Říše JI21,6720,2621,672009/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Sedlejov JI21,6921,0621,692012/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Jakubov u Moravských Budějovic TR21,7320,0821,732013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horky TR21,8919,8421,892014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,2121,9421,942014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Boršov JI22,1222,0222,122016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Mladoňovice TR22,2921,7622,292013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Radonín TR18,3622,3422,342014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sedlejov JI21,8422,3922,392008/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Lipník TR22,5120,0122,512014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Budkov TR22,5621,7622,562009/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Jihlava JI20,9122,5722,572016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Jindřichovice JI18,6322,6322,632014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Nová Říše JI19,5722,9322,932015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Šašovice TR21,2623,5823,582011/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Markvartice JI21,1123,7423,742008/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Jindřichovice JI23,9023,1923,902012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Trnava TR18,3224,2124,212014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Jindřichovice JI24,0324,2924,292008/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/22 Jakubov, TR, O pohár SDH Jakubov
JOL
2009/06/21 Jakubov, TR,
JOL
2010/06/19 Jakubov, TR, O pohár SDH Jakubov
JOL
2011/06/18 Jakubov, TR, O pohár SDH Jakubov
JOL
2012/06/16 Jakubov, O pohár SDH Jakubov
JOL
2012/09/22 Jakubov u Mor.Budějovic, O pohár starosty obce
-
2013/08/03 Jakubov, O pohár SDH Jakubov
JOL
2013/09/21 Jakubov-NOČNÍ, hasičský areál, O pohár starosty obce ,muži 3B,ženy 2B,
-
2014/05/24 Jakubov, O pohár starosty SDH
TRL
2014/08/02 Jakubov, O pohár SDH Jakubov
JOL
2014/09/20 Jakubov, Noční soutěž O pohár starosty obce Jakubov
-
2015/08/01 Jakubov, O pohár SDH Jakubov
JOL
2015/09/19 Jakubov u Mor. Budějovic, Noční soutěž, Memoriál Jiřího Stuchlíka
-
2016/07/30 Jakubov, O pohár SDH Jakubov
JOL
2016/09/24 Jakubov u Mor. Budějovic, Noční soutěž, Memoriál Jiřího Stuchlíka
-
2017/08/05 Jakubov, O pohár SDH Jakubov
JOL
2018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce
-
2019/06/29 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B
-
2019/06/29 hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/06/30 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/07/13 Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2019/07/14 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B
-
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga