Janovice 2024 - Janovice (2B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Janovice
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 27. 07. 2024 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 07. 2024 18:00
Konec rezervace: 27. 07. 2024 10:00
Začátek tipování:  21. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2024 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-janovice-14065.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděčí u Trnávky SY14,7114,7214,722023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Janovice BR15,0215,0915,092023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Střelice OL14,6215,1115,112023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Stará Ves BR15,2414,8715,242023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Těšetice TyfočáciOL14,4715,3915,392023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,5015,5115,512023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Sobotín SU15,5315,1415,532023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Nemrlov SU15,2315,7615,762023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Břevenec OL15,9815,3315,982023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Chořelice OL16,2616,2916,292023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
11.  Brníčko SU16,4816,3316,482023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
12.  Holčovice BR17,1517,2017,202023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
13.  Třeština SU17,2716,5917,272023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
14.  Široký Brod JE15,3017,9617,962023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
15.  Velké Kunětice JE18,5419,0519,052023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
16.  Šumvald OL18,0327,3927,392023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
17.  Zátor ABR21,8331,7731,772023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
18.  Valšov BR33,5834,3934,392023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
19.  Lesnice SU34,9117,7834,912023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
20.  Břidličná BRNPNPNP2023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
21.  Plinkout OLNPNPNP2023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
22.  Velká Bystřice OLNPNPNP2023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
23.  Hrabišín SUNPNPNP2023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
24.  Dolany OLNPNPNP2023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
25.  Leskovec nad Moravicí BRNPNPNP2023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
26.  Olešnice X teamOLNPNPNP2023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
27.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dolní Libina SU16,8717,0717,072023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
2.  Bezděčí u Trnávky SY17,8017,9817,982023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
3.  Velký Týnec OL17,5418,1518,152023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
4.  Dolany OL18,5317,9818,532023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
5.  Hrabišín SU16,8118,6718,672023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
6.  Vojnice OL19,6219,2819,622023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
7.  Droždín ChvádrožOL18,3219,6519,652023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
8.  Světlá HoraBR20,9119,5920,912023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
9.  Dub nad Moravou OL21,7722,8322,832023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
10.  Nová Dědina OL21,3623,3923,392023/07/29 Útok,nástřik 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/05 Janovice, hřiště za zámkem, MEMORIÁL,TRAŤ 2B
-
2015/05/17 Janovice - zámecký park, Memoriál , Trať na 2B
-
2016/05/14 Janovice - hřiště za zámkem, Memoriál Jiřího Pitnera, soutěž na 2B
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem
HLPP
2023/07/29 Janovice (u Bruntálu), 8. kolo BIOMAC HE - Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/08 Mladeč, Mladeč (3B)
BIOMAC HE
2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B)
BIOMAC HE
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga