Janovice - zámecký park 2015 - Memoriál , Trať na 2B

Liga: -
Místo: Janovice
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 17. 05. 2015 10:00
Kontakt:   Jaroslav Dokládal
Telefon:  730906308

Začátek rezervace: 17. 04. 2015 10:00
Konec rezervace: 17. 05. 2015 10:00
Začátek tipování:  17. 04. 2015 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2015 00:00
Zadal: Jaroslav Dokládal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/pages/SDH-JANOVICE/134186726827

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

XVI.ročník Memoriálu Jiřího Pitnera a VI. ročník Memoriálu Lubomíra Mojžíška

soutěž zařezena do Hasičské ligy Praděd 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-janovice-6612.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Janovice BRJaroslav Dokládal
22Oskava NemrlovSUJaroslav Dokládal
33Czech ( Česko ) -Jaroslav Dokládal
44Domamyslice PVJaroslav Dokládal
55Bílý Potok mužiJEJaroslav Dokládal
66Nová Dědina mužiOLJaroslav Dokládal
77Vrbno pod Pradědem mužiBRJaroslav Dokládal
88Sádek mužiOPJaroslav Dokládal
99Sobotín mužiSUJaroslav Dokládal
1010Mostkov mužiSUJaroslav Dokládal
1111Hrabišín mužiSUJaroslav Dokládal
1212Nová Dědina ženyOLJaroslav Dokládal
1313Stará Červená Voda mužiJEJaroslav Dokládal
1414Zábřeh RáječekSUJaroslav Dokládal
1515Široká Niva m,BRLucie Čapková
1616Nemile mužiSUJaroslav Dokládal
1717Široký Brod A mužiJEJaroslav Dokládal
1818Ryžoviště BRKateřina Lašáková
1919Leskovec nad Moravicí ŽenyBRNikola Škodáková
2020Dolní Libina ženySUJaroslav Dokládal
2121Karlovice MužiBRJaroslav Dokládal
2222Troubelice mužiOLJaroslav Dokládal
2323Vrbno pod Pradědem ženyBRKristýna Musilová
2424Leskovec nad Moravicí MužiBRNikola Škodáková
2525Široká Niva ženyBRLucie Čapková
2626Velké Kunětice mužiJEJiří Urban
2727Břidličná mužiBRJíří Skopal
2828Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
2929Světlá SDH Světlá Hora ženyBRVanessa
3030Janovice ženyBRJaroslav Dokládal
3131Liptaň mužiBRJan Čech
3232Zátor mužiBRMartin Suhaj
3333Ryžoviště BRKateřina Lašáková
3434Suchá Rudná BRJosef Příhoda
3535Lesnice MužiSUpetr boxan
3636Milotice nad Opavou MUŽIBRDavid Dvorský
3737Zátor ženyBRMartin Suhaj
3838Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
3939Velké Kunětice muži BJERoman Varga
4040Slezské Rudoltice mužiBRAnton Hazik
4141Dolní Studénky MužiSUJaroslav Dokládal
4243Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik
4344Dolní Studénky ŽenySUJaroslav Dokládal
4445Nová Hradečná ŽenyOLJaroslav Dokládal
4546Plinkout OLivo šnejdar
4647Skrochovice ženyOPK-A-K-E-N
4748Stará Ves mužiBRpetr boxan
4849Hrabišín ženySUJaroslav Dokládal
4950Bílý Potok ženyJEJaroslav Dokládal
5051Rohle SUFrantišek Lass
5152Břevenec OLLukáš Kyselý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/05 Janovice, hřiště za zámkem, MEMORIÁL,TRAŤ 2B
-
2015/05/17 Janovice - zámecký park, Memoriál , Trať na 2B
-
2016/05/14 Janovice - hřiště za zámkem, Memoriál Jiřího Pitnera, soutěž na 2B
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem
HLPP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga