Janovice - hřiště za zámkem 2016 - Memoriál Jiřího Pitnera, soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Janovice
Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 14. 05. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon:  773761107

Začátek rezervace: 14. 04. 2016 18:00
Konec rezervace: 14. 05. 2016 10:00
Začátek tipování:  14. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 14. 05. 2016 00:00
Zadal: Jaroslav Dokládal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-janovice-7611.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Janovice BRJíří Skopal
22Hrabišín SUpetr boxan
33Mostkov SUpetr boxan
44Leskovec nad Moravicí muži BRRadim Hanulík
55Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
66Dolní Libina ženySUAdéla Blažková
77Plinkout OLivo šnejdar
88Nemrlov SUJan Navrátil
99Vrbno pod Pradědem Ženy BRKristýna Musilová
1010Břidličná mužiBRJíří Skopal
1111Zátor MužiBRJaromír Wysoglad
1212Bohuslavice ČabaniSUJaroslav Dokládal
1313Stará Ves MužiBRKarel Gollinarsch
1414Milotice nad Opavou MužiBRPavel Bartoník
1515Leskovec nad Moravicí ženy BRRadim Hanulík
1616Zátor ŽenyBRJaromír Wysoglad
1717Velké Kunětice muži AJERoman Varga
1818Ráječek SUpetr boxan
1919Široká Niva mužiBRSoňa Kadulová
2020Karlovice mužiBRDominika Mikulášková
2121Široký Brod BJEpetr boxan
2222Nová Dědina OLJaroslav Dokládal
2323Velké Kunětice muži BJERoman Varga
2424Bílý Potok mužiJEMarek Konečný
2525Široká Niva ženyBRSoňa Kadulová
2626Suchá Rudná mužiBRDominika Mikulášková
2727Nová Hradečná OLJaroslav Dokládal
2828Nová Dědina OLJaroslav Dokládal
2929Karlovice ženyBRDominika Mikulášková
3030Široký Brod AJEpetr boxan
3131Stará Červená Voda mužiJEJiří Urban
3232Janovice ženyBRJaroslav Dokládal
3333Bílý Potok ženyJEMarek Konečný
3434Lipová-lázně JEJaroslav Dokládal
3535Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová
3636Nemile SUpetr boxan
3737Lesnice SUpetr boxan
3838Pavlov výběr z hroznůSUpetr boxan
3939Dolní Studénky ženySUpetr boxan
4040Třeština ženySUJaroslav Dokládal
4141Slezské Rudoltice mužiBRAnton Hazik
4242Janovice veteráni PS 8BRpetr boxan
4343Slezské Rudoltice ženyBRAnton Hazik
4444Lipová-lázně mužiJEMichal Gajdoš
4545Liptaň bruntalBRJan Čech
4646Šumvald OLBoB Kobylka
4747Ryžoviště ženyBRMarian Lašák
4848Valšov BRJura Fries
4949Sádek OPDušan Gregořica
5050Ryžoviště mužiBRMarian Lašák
5151Lošov mužiOLJiří


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/05 Janovice, hřiště za zámkem, MEMORIÁL,TRAŤ 2B
-
2015/05/17 Janovice - zámecký park, Memoriál , Trať na 2B
-
2016/05/14 Janovice - hřiště za zámkem, Memoriál Jiřího Pitnera, soutěž na 2B
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga