Jaronice - Zrušeno! 2016 - O pohár SDH Jaronice

Liga: EXČR
Místo: Jaronice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 16. 07. 2016 11:00
Kontakt:   František Pecka
Telefon:  +420 728 770 770

Začátek rezervace: 16. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 16. 07. 2016 10:00
Začátek tipování:  16. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2016 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Rada extraligy oznamuje, že sobotní soutěž 16.7. v Jaronicích se na žádost pořadatele ruší. Přes všechny své snahy by nemohl zajistit regulérní trať pro všechny soutěžící. Bylo rešeno spoustu jinych variant, ale žádná nebyla úspěšná. Nedělní soutěž v Zahorčicích ohrožena není.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jaronice-7147.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jaronice CBFrantišek Pecka
22Křenovice CBMichal Zajíček
33Netřebice CKMichal Goldfinger
44Krč PITomáš Vlášek
55Kalenice STSDH Kalenice
66Babice VSHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport BMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
1818Oponešice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Trnava TRHonza Adamec
2222Bohdalín PEHonza Adamec
2323Dvorce TAHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Netín ZRHonza Adamec
2626Bašnice JCHonza Adamec
2727Obrubce MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2929Jankov BNHonza Adamec
3030Únětice PJMartin Ondra
3131Letohrad - Orlice UOMartin Ondra
3232Chotěmice TAPatrik Baláž
3333Chlum CKMarcel Prais
3434Kájov CKAdam Janíček
3535Holašovice CBFrantišek Pecka
3636Tálín PITomáš Vlášek
3737Žernovice PTVáclav Nachlinger
3838Řepeč TAJan Štecher
3939Kolence JHDaniel Vacek
4040Zahorčice STFrantišek Pecka
4141Šipoun PTJaroslav Petrlík
4242Mydlovary CBSimona Fišerová
4343Poděvousy DOspace14@centrum.cz
4444Obora TAMartin
4545Srubec CBFrantišek Pecka
4646Zhoř u Tábora TAMartin
4747Střížov CBVojtěch Špulka
4848Zliv ACBJan Dvořák
4949Milenovice PIPavel Krejčí
5050Doubravice u Volyně STDoubravice
5151Nevřeň PSJícháč
5252Úherce PSPetr Štejr
5353Plešovice CKAntonín Haniš
5454Rudolfov CBJan Völfl
5555Pištín CBJan Ficl
5656Novosedly STBohuslav Chval
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radíkov PRHonza Adamec
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Nevcehle JIHonza Adamec
44Vitiněves JCHonza Adamec
55Myštěves HKHonza Adamec
66Krásná Ves MBHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Sychotín BBKHonza Adamec
99Chotěmice TAPatrik Baláž
1010Lišov BCBVeronika Pašková
1111Jaronice CBFrantišek Pecka
1212Mydlovary CBSimona Fišerová
1313Louňovice pod Blaníkem BNMonika K
1414Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1515Hrdějovice bizonkyCBjaroslav Bendik
1616Nepomuky UOMartin Valda
1720Dvorce TADavid Kozel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8516,1716,172015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Louňovice pod Blaníkem BN15,7316,2416,242015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sychotín BK16,8216,4816,822015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC17,2217,0217,222015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevcehle JI16,6117,6317,632015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nihošovice ST18,0417,7218,042015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mydlovary CB18,1618,3218,322015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chotěmice TA18,4418,2318,442014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Včelnice JH18,5218,4518,522015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Češnovice - JaroniceCB18,7118,6618,712015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou APE18,9718,6318,972014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrdějovice CB19,1918,2819,192015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Včelnice JH19,3619,0319,362014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zhoř u Tábora TA19,3618,8919,362014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Češnovice JaroniceCB17,8919,5219,522014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH18,2419,6819,682014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lišov BCB19,4920,5020,502015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chlum CK20,2220,9920,992015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ústrašice TA18,3921,0521,052015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košice TA20,3722,0922,092014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Srubec CB18,8622,2022,202015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Srubec CB22,3521,3022,352014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jaronice CB23,4622,8323,462014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zahájí CB19,1530,3830,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chrášťany LTNPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mydlovary CBNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lišov BCBNPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dvorce TANPNPNP2015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dvorce ATANPNPNP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/14 Jaronice, O pohár SDH Jaronice
THL
2015/08/30 Jaronice, 2 ročník soutěže o pohár SDH Jaronice
EXČR
2016/07/16 Jaronice - Zrušeno!, O pohár SDH Jaronice
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže