Jemnice - náměstí Svobody 2019 - O putovní pohár Barchanu

Liga: -
Místo: Jemnice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 13. 09. 2019 19:30
Kontakt:   Milan Šerka
Telefon:  +420 604 305 788

Začátek rezervace: 01. 08. 2019 00:00
Konec rezervace: 13. 09. 2019 14:00
Začátek tipování:  13. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2019 00:00
Zadal: Josef Karpíšek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Jemnice

vás zve na XIII. ročník noční hasičské soutěže

O putovní pohár Barchanu

termín       13. září 2019 (pátek)

místo         Jemnice – náměstí Svobody
                   GPS: 49°1'6.875"N, 15°34'13.101"E

program    1930÷2015 – příjezd družstev, prezence
                   2030 – zahájení soutěže

kategorie   muži, ženy

disciplína   požární útok na 2 B

pravidla     požární sport, povoleny sportovní hadice,
                   PS 12 bez omezení – v okamžiku startu musí být v klidu,
                   časomíra elektronická

startovné   muži 200,- Kč, ženy 200,-Kč

ceny           muži:      1. místo – putovní pohár + pohár + 2.000Kč
                                  2. místo – pohár + 1.500Kč
                                  3. místo – pohár + 1.000Kč

                   ženy:      1. místo – putovní pohár + pohár + 1.500Kč
                                  2. místo – pohár + 1.000Kč
                                  3. místo – pohár + 500Kč

další info   tel. +420 604 305 788  - Šerka Milan

rezervace startovního pořadí na
www.firesport.eu

na vaši účast se těší hasiči Jemnice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jemnice-10707.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílkov JHRoman Vázler
22Jemnice MužiTRRadek Jenerál
33Strachoňovice JIJiří Líčka
44Kostníky ženyTRJulie Křivanová
55Rokytnice nad Rokytnou MužiTRMiroslav Novotný
66Jemnice ŽenyTRRadek Jenerál
77Černín ZNJiří Veselý
88Budeč JHMatěj Šmahel
99Římov TRTomáš Obůrka
1010Dešná BJHAleš Coufal
1111Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1212Police TRPavel
1313Mladoňovice TRAleš Daňhel
1414Domamil ŽenyTRJaroslav Bajer
1515Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1616Lažínky ŽenyTRRadek Jenerál
1717Vícenice ŽenyTREmilie Bačová
1818Jemnice Ženy BTRRadek Jenerál
1919Kostníky TRMartin Puchnar
2020Nevcehle ŽenyJIEliška Nikodýmová
2121Třebelovice TRJosef Bulíček
2230Nevcehle JIMiroslav Jelínek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,3316,5216,522012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hornice TR16,4817,0917,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kostníky TR17,2716,8117,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nesvačilka BO17,7517,5617,752012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR17,1318,0918,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lesůňky TR18,2717,2518,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Police TR18,0518,4418,442012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,3219,1719,322012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Želetava TR16,4019,7719,772012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,1919,9819,982012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vranín TR17,8620,6620,662012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horky TR21,5622,1522,152012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kostníky TR22,5020,8122,502012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rácovice TR20,7322,5922,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mrákotín JI24,1725,0025,002012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jemnice TR23,9225,5925,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Police TR19,6726,3626,362012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dešná JH22,8826,9626,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TR27,8924,9527,892012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Budkov TR20,5628,3628,362012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ostojkovice JH29,0427,2329,042012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenná TR25,8430,2930,292012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Písečné AJH28,1930,4930,492012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jemnice TR42,2129,2942,212012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Písečné BJH46,9347,3247,322012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dešná JHNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jaroměřice nad Rokytnou TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krasonice JINPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/23 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města
-
2012/08/25 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města - mladí hasiči
-
2012/09/21 Jemnice - nám. Svobody, noční soutěž O putovní pohár Barchanu
-
2013/09/20 Náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2015/08/22 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2015/09/11 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2016/08/27 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2016/09/16 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/09/15 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2018/08/25 Jemnice – bývalý PS útvar, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2018/09/14 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga