Jemnice, náměstí Svobody 2020 - O putovní pohár Barchanu

Liga: -
Místo: Jemnice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 11. 09. 2020 19:30
Kontakt:   Milan Šerka
Telefon:  604 305 788

Začátek rezervace: 16. 08. 2020 00:00
Konec rezervace: 11. 09. 2020 14:00
Začátek tipování:  11. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 11. 09. 2020 00:00
Zadal: Josef Karpíšek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH.Jemnice

Poznámka pořadatele

SDH Jemnice

vás zve na XIV. ročník noční hasičské soutěže

O putovní pohár Barchanu

termín       11. září 2020 (pátek)

místo         Jemnice – náměstí Svobody
                   GPS: 49°1'6.875"N, 15°34'13.101"E

program    1930÷2015 – příjezd družstev, prezence
                   2030 – zahájení soutěže

kategorie   muži, ženy

disciplína   požární útok na 2 B

pravidla     požární sport, povoleny sportovní hadice,
                   PS 12 bez omezení – v okamžiku startu musí být v klidu,
                   časomíra elektronická

startovné   muži 200,- Kč, ženy 200,-Kč

ceny           muži:      1. místo – putovní pohár + pohár + 2.000Kč
                                  2. místo – pohár + 1.500Kč
                                  3. místo – pohár + 1.000Kč

                   ženy:      1. místo – putovní pohár + pohár + 1.500Kč
                                  2. místo – pohár + 1.000Kč
                                  3. místo – pohár + 500Kč

další info   tel. +420 604 305 788  - Šerka Milan

na vaši účast se těší hasiči Jemnice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jemnice-11473.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jemnice mužiTRJosef Karpíšek
22Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
34Jemnice B, ženyTRJosef Karpíšek
45Černín ZNJiří Veselý
56Police TRPavel
67Kostníky ŽenyTRJulie Křivanová
78Telč JISDH Telč SDH TELČ
89Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
910Dešná BJHAleš Coufal
1011Jemnice A, ženyTRJosef Karpíšek
1112Slavonice JHJan Dvořák
1213Kostníky TRMartin Puchnar
1314Budeč JHMatěj Šmahel
1415Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
1516Litohoř TRJan Vodička
1617Mysletice JIStanislav Dolský
1718Lukov ZNTomáš Foral
1819Rácovice TROndřej Šťastný
1920Batelov Ženy JIPavla Kaňkovská
2021Čechtín ŽenyTRMája Horká
2122Blatnice TRSDH Blatnice
2223Cizkrajov JHJan Povolný
2324Heraltice mužiTRMatěj Hroch
2425Rokytnice nad Rokytnou TRMiroslav Novotný
2527Častohostice ženyTRVladěna Nesibová
2628Hrabůvka PRHonza
2729Příložany TRMichal Machálek
2830Římov TRTomáš Obůrka
2931Štěměchy ženyTRStanda
3032Budíkovice TRFrantišek Peštál
3133Stránecká Zhoř ZRJosef Kadela


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,3316,5216,522012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hornice TR16,4817,0917,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kostníky TR17,2716,8117,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nesvačilka BO17,7517,5617,752012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR17,1318,0918,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lesůňky TR18,2717,2518,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Police TR18,0518,4418,442012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,3219,1719,322012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Želetava TR16,4019,7719,772012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,1919,9819,982012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vranín TR17,8620,6620,662012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horky TR21,5622,1522,152012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kostníky TR22,5020,8122,502012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rácovice TR20,7322,5922,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mrákotín JI24,1725,0025,002012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jemnice TR23,9225,5925,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Police TR19,6726,3626,362012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dešná JH22,8826,9626,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TR27,8924,9527,892012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Budkov TR20,5628,3628,362012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ostojkovice JH29,0427,2329,042012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenná TR25,8430,2930,292012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Písečné AJH28,1930,4930,492012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jemnice TR42,2129,2942,212012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Písečné BJH46,9347,3247,322012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dešná JHNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jaroměřice nad Rokytnou TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krasonice JINPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/23 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města
-
2012/08/25 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města - mladí hasiči
-
2012/09/21 Jemnice - nám. Svobody, noční soutěž O putovní pohár Barchanu
-
2013/09/20 Náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2015/08/22 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2015/09/11 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2016/08/27 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2016/09/16 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/09/15 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2018/08/25 Jemnice – bývalý PS útvar, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2018/09/14 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/09/11 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga