Náměstí Svobody 2013 - O putovní pohár Barchanu

Liga: -
Místo: Jemnice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 20. 09. 2013 20:30
Kontakt:   Bouda Jaroslav
Telefon:  737 878 973

Začátek rezervace: 20. 09. 2013 00:00
Konec rezervace: 20. 09. 2013 20:30
Začátek tipování:  20. 09. 2013 00:00
Konec hlasování: 20. 09. 2013 00:00
Zadal: petr šimáček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh.jemnice.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jemnice-2013-09-20-4336.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,3316,5216,522012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hornice TR16,4817,0917,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kostníky TR17,2716,8117,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nesvačilka BO17,7517,5617,752012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR17,1318,0918,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lesůňky TR18,2717,2518,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Police TR18,0518,4418,442012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,3219,1719,322012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Želetava TR16,4019,7719,772012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,1919,9819,982012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vranín TR17,8620,6620,662012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horky TR21,5622,1522,152012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kostníky TR22,5020,8122,502012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rácovice TR20,7322,5922,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mrákotín JI24,1725,0025,002012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jemnice TR23,9225,5925,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Police TR19,6726,3626,362012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dešná JH22,8826,9626,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TR27,8924,9527,892012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Budkov TR20,5628,3628,362012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ostojkovice JH29,0427,2329,042012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenná TR25,8430,2930,292012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Písečné AJH28,1930,4930,492012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jemnice TR42,2129,2942,212012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Písečné BJH46,9347,3247,322012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dešná JHNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jaroměřice nad Rokytnou TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krasonice JINPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/23 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města
-
2012/08/25 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města - mladí hasiči
-
2012/09/21 Jemnice - nám. Svobody, noční soutěž O putovní pohár Barchanu
-
2013/09/20 Náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2015/08/22 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2015/09/11 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2016/08/27 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2016/09/16 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/09/15 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2018/08/25 Jemnice – bývalý PS útvar, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2018/09/14 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga