Jemnice, náměstí Svobody 2017 - O putovní pohár Barchanu

Liga: -
Místo: Jemnice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 09. 2017 19:30
Kontakt:   Milan Šerka
Telefon:  +420 604 305 788

Začátek rezervace: 20. 08. 2017 12:00
Konec rezervace: 15. 09. 2017 12:00
Začátek tipování:  15. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 09. 2017 00:00
Zadal: Josef Karpíšek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.facebook.com/SDH.Jemnice

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Jemnice
vás zve na XI. ročník noční hasičské soutěže O putovní pohár Barchanu


termín 15. září 2017 (pátek)

místo Jemnice – náměstí Svobody GPS: 49°1'6.875"N, 15°34'13.101"E

program 19:30÷20:15 – příjezd družstev, prezence 20:30 – zahájení soutěže

kategorie muži, ženy

disciplína požární útok na 2 B

pravidla požární sport, povoleny sportovní hadice,
PS 12 bez omezení – v okamžiku startu musí být v klidu, časomíra elektronická

muži 300,- Kč, ženy 200,-Kč

ceny
muži: 1. místo – putovní pohár + pohár + 3.000Kč
        2. místo – pohár + 2.000Kč
        3. místo – pohár + 1.000Kč
        4. a 5. místo – věcné ceny

ženy: 1. místo – putovní pohár + pohár + 1.500Kč
        2. místo – pohár + 1.000Kč
        3. místo – pohár + 500Kč
        4. a 5. místo – věcné ceny

další info tel. +420 604 305 788 - Šerka Milan

rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu - u rezervace družstev uvádějte M nebo Ž

na vaši účast se těší hasiči Jemnice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jemnice-9074.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Krasonice JILukáš Pivonka
22Jemnice ŽTRJosef Karpíšek
33Kostníky ženyTRDankaKa
44Strachoňovice JIJiří Líčka
55Cizkrajov JHbohuslav brůžek
66Budeč JHMatěj Šmahel
77Černín ZNJiří Veselý
88Bítovánky TRJakub Navratil
99Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1010Dešná BJHAleš Coufal
1111Lhotice TRLaďa Jánský
1212Příložany TRMichal Machálek
1313Mladoňovice TRAleš Daňhel
1414Mysletice JIStanislav Dolský
1515Kostníky TRMartin Puchnar
1616Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1717Budeč ženyJHVěra Křížová
1818Milíčov JIFilip Pech
1919Police TRAleš Coufal
2020Strmilov JHLuboš Nečeda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,3316,5216,522012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hornice TR16,4817,0917,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kostníky TR17,2716,8117,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nesvačilka BO17,7517,5617,752012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR17,1318,0918,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lesůňky TR18,2717,2518,272012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Police TR18,0518,4418,442012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,3219,1719,322012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Želetava TR16,4019,7719,772012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,1919,9819,982012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vranín TR17,8620,6620,662012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Horky TR21,5622,1522,152012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kostníky TR22,5020,8122,502012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rácovice TR20,7322,5922,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mrákotín JI24,1725,0025,002012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jemnice TR23,9225,5925,592012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Police TR19,6726,3626,362012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dešná JH22,8826,9626,962012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Oponešice TR27,8924,9527,892012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Budkov TR20,5628,3628,362012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ostojkovice JH29,0427,2329,042012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenná TR25,8430,2930,292012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Písečné AJH28,1930,4930,492012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jemnice TR42,2129,2942,212012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Písečné BJH46,9347,3247,322012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radkovice u Budče TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dešná JHNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jaroměřice nad Rokytnou TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krasonice JINPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR22,8222,9222,922012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jaroměřice nad Rokytnou TR23,1922,4923,192012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hornice TR23,5423,5823,582012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenná TR24,0920,9024,092012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kostníky TR24,2022,7524,292012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Budkov TR26,4323,0026,432012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Budeč JH30,4627,2930,462012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Častohostice TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vratěnín ZNNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Šašovice TRNPNPNP2012/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/23 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města
-
2012/08/25 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města - mladí hasiči
-
2012/09/21 Jemnice - nám. Svobody, noční soutěž O putovní pohár Barchanu
-
2013/09/20 Náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2015/08/22 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2015/09/11 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2016/08/27 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2016/09/16 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2017/08/26 Jemnice - Podolí, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2017/09/15 Jemnice, náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/22 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Hošťalovice hřiště, O putovní pohár starosty obce Hošťalovice
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Za kulturním domem Střížov, O PUTOVNÍ POHÁR SV. MARTINA, PATRONA STŘÍŽOVA .
-
2018/06/23 Valašská Bystřice, hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/06/29 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2018/06/30 Velké Kunětice fotbal. hřiště, O pohár SDH (2B)
-
2018/06/30 Mikulůvka, fotbalové hřiště
-
2018/06/30 Běhařovice, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B)
-
2018/07/05 Zdislavice-Sokolská zahrada, Požární útok 2B
-
2018/07/05 Kosov - hřiště, Pohárová soutěž
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice,fotbalové hřiště, 3. ročník „O pohár Starostky“ (2B)
-
2018/07/06 Roseč - před KD, Noční hasičská soutěž
-
2018/07/06 Stýskaly hřiště, Noční útoky ke 105. výročí SDH, 2B
-
2018/07/07 Janovice,hřiště za zámkem, XIX. ročník memoriálu Jiřího Pitnera (2B)
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/08 Velké Karlovice, O Valašsky širák , 2B
-
2018/07/13 Stachovice, NOČNÍ hasičská soutěž, 2B
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
2018/07/14 Poruba - travnaté hřiště u KD, XXIII. ročník memoriálu br. F. Horníka v PÚ
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, Noční Želeč, 2b
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Sportovní areál Králíky(noční), 1.ročník nočních útoků o zlatého králíka 2B
-
2018/07/27 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
2018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2018/07/28 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2018/07/29 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
Kdy Kde Liga