Jeřmanice 2020 - Jeřmanice

Liga: FNC
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 12. 09. 2020 19:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 12. 09. 2020 00:01
Začátek tipování:  12. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 12. 09. 2020 00:00
Zadal: Anna Novotná

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-10915.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Frýdštejn JNDaniel Matura
33Krásná Ves BéMBJan Macoun
44Hradčany LIFNC
55Březová LIJan Macoun
66Jeřmanice BLIFNC
77Karlinky LIJaroslav Vobecký
88Odolenovice JNSDH Odolenovice
99Bystřice JCMichal Odzgan
1010Brada - Rybníček JCPavel
1111Jirkov JNVitek
1212Tatobity SMVáclav Matura
1313Pěnčín JNVít Macháček
1414Záskalí LIhasici Bezaskovice
1515Janův Důl LINikola Bulířová
1616Desná III JNpetra lepicova
1717Bukovno MBVaclav
1818Jeřmanice LIFNC
1919Chyjice JCTomas Trnka
2020Desná III BJNpetra lepicova
2121Pěnčín LIJakub Hruška
2222Karlinky BLISDH Karlinky
2323Mělník ChloumekMEMilan Corna
2424Škodějov SMJiří Jurco
2525Smržovka JNPetra Engelová
2626Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
2727Sezemice MBRadek Stejskal
2828Březovice MBAntonín Hokuf
2940Velké Hamry JNMAD Matthew
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LINikola Bulířová
22Smržovka JNPetra Engelová
33Ploukonice SMEliška Bakešová
44Pěnčín JNKateřina Pelcová
55Veselá SMEliška Novotná
66Březová LINikola Bulířová
77Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
88Dalešice JNDavid Beránek
99Mělník BlataMEMilan Corna
1010Krásná Ves MBJan Macoun
1111Olešnice SMEliška Marková
1212Raspenava LILuboš Roušal
1313Dlouhý Most LIJan Kühnel
1414Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1515Břehy MBTereza Kočová
1616Kosmonosy MBAnna Jirčáková
1717Třebovětice JCMichal
1819Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1920Jeřmanice BLINikola Bulířová
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradčany LIFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Dalešice JNDavid Beránek
44Dlouhý Most LIJan Kühnel
55Odolenovice JNSDH Odolenovice
66Frýdštejn JNJan Kühnel
77Lažany LIEduard Dvořák
88Březová LINikola Bulířová
99Karlinky BLISDH Karlinky
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Janův Důl LINikola Bulířová
1212Škodějov SMJiří Jurco
1313Chyjice JCTomas Trnka
1414Bystřice JCMichal Odzgan
1515Smržovka JNPetra Engelová
1616Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1717Petrašovice LIJakub Škoda
1818Sezemice MBRadek Stejskal
1919Březovice MBAntonín Hokuf
2021Pěnčín LIJakub Hruška
2122Jeřmanice BLIFNC
2230Velké Hamry JNMAD Matthew


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jeřmanice LI36,14-1200,002015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2020/06/06 Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže