Jeřmanice 2013 - Avis Cup

Liga: PKL
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 08. 06. 2013 14:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649

Začátek rezervace: 02. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 08. 06. 2013 14:00
Začátek tipování:  02. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2013 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.sdhjermanice.webnode.cz

Poznámka pořadatele

Pod záštitou člena rady LK pana Vladimíra Mastníka a ve spolupráci s hejtmanrm LK panem Martinem Půtou

Místo: -Atletický areál ZŠ Dobiášova Liberec

Start: - tartan

Příběh: - tartan

Základna: - tartan

Dráha dopředu: - tartan- odvodňovací kanály po stranách

Začátek závodu: 14:00

III. kolo Podkozákovské hasičské ligy bylo přesunuto do sousední vesnice Liberec. Soutěž se uskuteční uprostřed největšího sídliště v Liberci.

Doufáme, že nový areál Vám přinese špičkové zázemí a také špičkové časy. S přesunem areálu se podařilo zajistit i nové sponzory na celý soutěžní den.

Odkaz na mapy- příjezdová cesta bude vyznačena.

http://www.mapy.cz/#q=z%25C5%25A1%2520dobi%25C3%25A1%25C5%25A1ova&t=s&x=15.068399&y=50.752808&z=15&d=firm_357986_1

 

Po skončení PKL se uskuteční od 21:00 soutěž seriálu FNC

Běžecká dráha

 Zázemí a pohled na největší Liberecké sídliště

 

Start a základna na tartanu

 

Pohary na soutěž 8. 6.- zajímavé je to srovnání s hasičákem :D


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-2013-06-08-3300.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jeřmanice ženyLIJan Kühnel
22Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
33Roudný MužiJNDavid Fišer
44Obrubce muziMBVáclav Repš
55Malá Skála MužiJNMonika Klápšťovà
66Libuň ženyJCMichaela Malá
77Kosmonosy muziMBVáclav Repš
88Košťálov mužiSMTomáš Tulach
99Krásná Ves ŽenyMBVeronika Kneblová
1010Lestkov SDH LestkovSMJaroslav Kudrnáč
1111Malá Skála Malá Skála Áčko (Ženy)JNMonika Klápšťovà
1212Podůlší MartinJCMartin Berger
1313Jablonec nad Jizerou ženySMMartin Berger
1414Jílové u Držkova SDH JílovéJNPavel Štěpán
1515Jeřmanice SeniořiLIJan Kühnel
1616Košťálov ženySMTomáš Tulach
1717Jablonec nad Jizerou mužiSMMartin Berger
1818Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
1919Ploužnice mužiSMMartin Berger
2020Bukovina, Turnov  SDH Bukovina SMPavel Štěpán
2121Hradčany MužíLITomáš Marvan
2222Bratříkov ženyJNJan Kühnel
2323Březová ženyLIMartina Šámalová
2424Tatobity MužiSMJosef Židů
2525Ploukonice MužiSMMiroslav Roubíček
2626Bozkov Muži ASMkarel Čermák
2727Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
2828Vlastiboř ženyJNRoman Paldus
2929Janův Důl mužiLIHonza Mašek
3030Bozkov ženy ASMkarel Čermák
3131Březová mužiLIMartina Šámalová
3232Příšovice LIRomana Danišová
3334Bozkov Muži BSMkarel Čermák
3435Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
3536Karlinky Muži - Karlinky ALISDH Karlinky
3637Maršovice MužiJNKarel Bukvic
3758Sloup mužiPZTomáš Fiala
3859Tuř JCJan Kühnel
3960Renmotor Jinolice Renmotor JinoliceJCVojtěch Kratochvíl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ15,5915,8415,842013/06/08 Dorost 100 m
2.  Tatobity SM15,1915,9215,922013/06/08 Dorost 100 m
3.  Roudný JN16,1216,7616,762013/06/08 Dorost 100 m
4.  Lestkov SM17,0617,2617,262013/06/08 Dorost 100 m
5.  Janův Důl LI16,6217,3517,352013/06/08 Dorost 100 m
6.  Jílové u Držkova JN15,4217,4317,432013/06/08 Dorost 100 m
7.  Košťálov SM17,5717,5317,572013/06/08 Dorost 100 m
8.  Příšovice LI18,2518,1118,252013/06/08 Dorost 100 m
9.  Březová LI18,1218,7618,762013/06/08 Dorost 100 m
10.  Nová Ves u Bakova MB18,2718,8718,872013/06/08 Dorost 100 m
11.  Hradčany LI20,4519,9420,452013/06/08 Dorost 100 m
12.  Veselá SM20,6317,0720,632013/06/08 Dorost 100 m
13.  Záskalí LI20,8221,0321,032013/06/08 Dorost 100 m
14.  Karlinky Karlinky BetaLI23,6823,4323,482013/06/08 Dorost 100 m
15.  Bukovina, Turnov SM16,4924,1524,152013/06/08 Dorost 100 m
16.  Jeřmanice LI30,7231,0131,012013/06/08 Dorost 100 m
17.  Krásná Ves MBNPNPNP2013/06/08 Dorost 100 m
18.  Frýdštejn JNNPNPNP2013/06/08 Dorost 100 m
19.  Karlinky KarlinkyLINPNPNP2013/06/08 Dorost 100 m
20.  Bozkov SMNPNPNP2013/06/08 Dorost 100 m
21.  Tuř JCNPNPNP2013/06/08 Dorost 100 m
22.  Malá Skála JNNPNPNP2013/06/08 Dorost 100 m
23.  Maršovice JNNPNPNP2013/06/08 Dorost 100 m
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB18,7318,0718,732013/06/08 Dorost 100 m
2.  Libuň JC18,7317,9918,732013/06/08 Dorost 100 m
3.  Malá Skála Malá Skála AJN18,5718,8218,822013/06/08 Dorost 100 m
4.  Jeřmanice LI18,8518,7218,852013/06/08 Dorost 100 m
5.  Malá Skála Malá Skála BJN18,2020,6420,642013/06/08 Dorost 100 m
6.  Bozkov SM21,4420,9521,442013/06/08 Dorost 100 m
7.  Březová LI21,8220,0521,822013/06/08 Dorost 100 m
8.  Záskalí BezáskoviceLI28,9730,1530,152013/06/08 Dorost 100 m
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže