Jeřmanice- kulturní dům 2013 - Celkové vyhodnocení FNC 2013

Liga: FNC
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 09. 11. 2013 19:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649

Začátek rezervace: 23. 10. 2013 20:00
Konec rezervace: 09. 11. 2013 19:00
Začátek tipování:  09. 11. 2013 20:00
Konec hlasování: 09. 11. 2013 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Dne 9. 11. 2013 od 19:00 se uskuteční celkové vyhlášení ligy FNC 2013 v kulturním domě v Jeřmanicích.

Pozvaní:

Muži:                Ženy:                            PS - 12

Tatobity          Krásná Ves             Hradčany

Lestkov           Libuň                     Krásná Ves

Sloup             Malá Skála Béčko     Nová Ves u Bakova

Bukovina        Jeřmanice               Janův Důl

Maršovice       Malá Skála Áčko       Škoda Auto

Veselá           Katusice                   Dalešice

Krásná Ves     Škoda Auto              Krásná Ves ženy

Roudný          Jablonec nad Jizerou      Katusice

Malá Skála                                   Janov nad Nisou

Jeřmanice                                    Sedlejovice

Hradčany                                     Pilínkov

Ostatní družstva samozřejmě mohou též dorazit. Pro celkové vyhlášení platí pravidla o dresech na vyhlášení stejně jako na jednotlivých soutěží pro výjmenovaná družstva.

Vstupné 100,- Kč ( v ceně je večeře a občerstvení během večera)

Registrace je stejná jako na soutěž na stránkách FNC, do poznámky napiště přesný počet lidí.

Program:

19:00 zahájení

19:30 vyhlášení 1. část

20:15 Soutěž mezi Tatobitama, Krásnou Vsí a Hradčanama o krále sezony 2013

21:00 vyhlášení 2. část 

22:00 disco zábava

 

Před vyhlášením se od 15:30 uskuteční veřejná schůze, kde se bude probírat ukončení ročníku 2013 a především změny v pravidlech a pořadatelích pro příští ročník 2014. Zároveň prosíme, aby nový zájemci posílali své žádosti na email sdhjermanice@gmail.com

Prosíme, aby i do schůze jste nám zaslali vaše názory a přání na změny v pravidlech. Na všechny takto zaslané připomínky bude brám zřetel a budou probrány. Veškerá pravidla a termíny Vám budou předány již na celkovém vyhlášení.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-2013-11-09-4235.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Nová Ves u Bakova 10 xMBJan Kühnel
22Krásná Ves ženy 9 místMBVeronika Kneblová
33Krásná Ves muži 8.místMBVeronika Kneblová
44Janov nad Nisou Muži 8 MístJNJan Sajewicz
55Dalešice 10 místJNDavid Beránek
66Lestkov 10.místSMJaroslav Kudrnáč
77Hradčany 10. místLITomáš Najman
88Tatobity Muži 10 místSMJosef Židů
99Sloup Muži 10 místPZTomáš Fiala
1010Sedlejovice 6 místLIMatěj Drešer
1111Maršovice Muži 10. místJNPetr Štryncl
1212Košťálov 9 mistSMTomáš Tulach
1313Veselá 10 místSMJaroslav Novotný
1414Janův Důl 6 místLIHonza Mašek
1515Bukovina, Turnov  6 místSMJan Fajgl
1616Malá Skála Malá Skála Béčko - 9 místJNNikol Vavřichová
1717Libuň ženy - 8 místJCHana Jarolímková
1818Katusice ženy 4 místaMBSDH Katusice
1919Katusice muži 4 místaMBSDH Katusice
2020Roudný muži - 4 místaJNDavid Fišer


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála AJN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Záskalí BezáskoviceLI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice DorostenkyLI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sloup DorostenkyPZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga