ZŠ Dobiášova, Jeřmanice 2014 - Velká cena PlanSecuru

Liga: FNC
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 07. 06. 2014 21:00
Kontakt:   SDH Jeřmanice
Telefon:  774935649

Začátek rezervace: 28. 05. 2014 20:00
Konec rezervace: 07. 06. 2014 21:00
Začátek tipování:  07. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2014 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

 

Místo: -Atletický areál ZŠ Dobiášova Liberec

Start: - tartan

Příběh: - tartan

Základna: - tartan

Dráha dopředu: - tráva

Prezentace od: 19:45

Nástup: 20:45

Start 1. družstva: 21:00

Změna v povrchu!!! Tartan bude jen od startu po základnu a pak cca 10 metrů běžecké dráhy 

 

Hlavní partner:



Sponzoři:
Poháry Avis
Lenka Žákova - Area Leader PlanSecur a.s.
Obec Jeřmanice
Požární bezpečnost a.s.
HZS SŽDC Liberec
Všesportovní areál Javorník
Liberecký Kraj
ZŠ Dobiášova Liberec
Velkopopovický Kozel
a snad ještě nějaký přibudou

Program :
13:00 prezentace PKL
13:45 nástup PKL...uzavření startovky
13:56 příprava prvního družstva
14:00 start
cca 18:00 ukončení a nástup

19:45 prezentace FNC
20:45 nástup PKL...uzavření startovky
20:56 příprava prvního družstva žen
21:00 start žen 1. pokus
cca 01:00 ukončení a nástup

Celým dnem a večerem provází DJ SPHINX
https://www.facebook.com/jan.djsphinx?fref=ts

Časomíra SDH Jeřmanice, terče sklopné
Startovné 150 Kč, respektive 200 Kč večer

 

 

Start a základna na tartanu

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-2014-06-07-4443.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jeřmanice LIFNC
22Karlinky karlinky ALISDH Karlinky
33Jablonec nad Jizerou SMJan Kühnel
44Březová LIMartina Šámalová
55Karlinky LIJan Kühnel
66Dalešice PS-12JNDavid Beránek
77Maršovice MužiJNKarel Bukvic
88Odolenovice PS 12JNSDH Odolenovice
99Krásná Ves muži MBVašek Knebl
1010Jeřmanice PS-12LIJan Kühnel
1111Roudný mužiSMMilan Kvoch
1212Malá Skála JNRadek Havelka
1313Janov nad Nisou  PS12 JNJan Sajewicz
1414Hradčany mužiLITomáš Najman
1515Karlinky PS-12LIJan Kühnel
1616Veselá SMJaroslav Novotný
1717Krásná Ves muži PS 12MBVašek Knebl
1818Košťálov mužiSMTomáš Tulach
1919Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
2020Karlinky Karlinky dorostLISDH Karlinky
2121Hradčany PS-12LITomáš Najman
2222Tatobity SMJosef Židů
2323Roudný PS 12SMMilan Kvoch
2424Sloup PZJosef Židů
2525Sedlejovice muži PS12LIMatěj Drešer
2626Velké Hamry MužiJNSDH Velké Hamry
2727Janův Důl mužiLIHonza Mašek
2828Záskalí LIJan Kühnel
2929Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
3030Tuř JCMiroslav Řehák
3131Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
3232Bukovina, Turnov  SMJosef Vinš
3333Nová Ves u Bakova PS12MBMichal Rejzek
3434Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3535Záskalí muzi ps 12LIhasici Bezaskovice
3636Příšovice mužiLIRomana Danišová
3737Loukov MBJan Kühnel
3838Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
3939Velké Hamry Muži PS 12JNSDH Velké Hamry
4040Podůlší JCMartin Berger
4141Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIJan Kühnel
22Karlinky LIPetr Augusta
33Sloup PZJosef Židů
44Březová LIMartina Šámalová
55Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
66Malá Skála Malá Skála ÁčkoJNMonika Klápšťovà
77Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s.MBMartina Hrušková
88Jeřmanice DorostenkyLIJan Kühnel
99Krásná Ves MBVašek Knebl
1010Košťálov SMTomáš Tulach
1111Bulovka LIJan Kühnel
1212Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s. PS12MBMartina Hrušková
1313Záskalí Bzeaskovice, zeny ps 12LIhasici Bezaskovice
1414Borovice MBJan Kühnel
1515Malá Skála Malá Skála Béčko, ženyJNNikola Hanyšová
1616Sloup DorostenkyPZJan Kühnel


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jeřmanice LI36,14-1200,002015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga