Jeřmanice 2015 - Jeřmanická Alej

Liga: PKL
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 03. 10. 2015 10:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649

Začátek rezervace: 28. 09. 2015 20:00
Konec rezervace: 03. 10. 2015 10:00
Začátek tipování:  28. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 03. 10. 2015 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Start: tartan

Náběh: zámková dlažba- pozor jen 8,40 místo 9 metrů

Základna: Koš, savice - zámková dlažba

Ostatní - tartan

Dráha dopředu: travička, rovina

Prezentace od: 8:45
Nástup: 9:45
Start 1. družstva: 10:00



Časomíra: SDH Jeřmanice



Sponzoři Soutěže:

Avisport www.avisport.cz

Obec Jeřmanice

PlanSecur- Lenka Žáková

Hana Jiránková




Rekordy dráhy( soutěže):

Muži: - 15:03 (SDH Smidary, 2015)

Ženy: - 18:58 (SDH Benešov u Semil, 2014)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-6073.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Jablonec nad Jizerou jSMPatrik Šulc
22Myštěves HKVeronika Borůvková
33Jílové u Držkova JNRoman Paldus
44Obrubce ženyMBPepa Adam
55Březová LIBlanka Černá
66Pěnčín JNMarek Mrkvička
77Myštěves HKVeronika Borůvková
88Malá Skála JNPavlína Bártová
99Velké Hamry JNRoman Paldus
1010Košťálov SMLenka Poloprutská
1111Březová LIBlanka Černá
1212Obrubce mužiMBPepa Adam
1313Jirkov JNRoman Paldus
1414Chyjice JCTomáš Dubský
1515Maršovice JNMíra Berka
1616Tatobity Bity SportSMPavlína Bártová
1717Kopidlno JCTomáš Dubský
1818Podmoklice SMŠárka Buriánková
1919Košťálov ženySMLenka Poloprutská
2020Malá Skála Béčko ženyJNPavlína Bártová
2121Tatobity SMPavlína Bártová
2222Bratříkov ženyJNZuzana Pfeiferová
2323Odolenovice JNSDH Odolenovice
2424Huť ženyJNPetra Šteyrová
2525Podůlší JCMartin Berger
2626Veselá SMJaroslav Novotný
2727Hradčany LITomáš Marvan
2828Ploužnice SMHonza Novotný
2929Krásná Ves ŽenyMBVeronika Kneblová
3030Těpeře ženyJNMatěj Masný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála AJN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Záskalí BezáskoviceLI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice DorostenkyLI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup DorostenkyPZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019
PKL
2019/09/01 Valdice, PKL Valdice
PKL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019
PKL
Kdy Kde Liga