Jeřmanice 2016 - 8. kolo Jeřmanice

Liga: FNC
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 30. 07. 2016 21:00
Kontakt:   Jan Kühnel
Telefon:  774935649

Začátek rezervace: 20. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 30. 07. 2016 00:00
Začátek tipování:  20. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2016 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FNC Jeřmanice

Soutěž je relizována za přispění a podpory dotace Libereckého kraje

6. ročník FNC Jeřmanice
Místo: Hasičský areál Jeřmanice

http://fnc.firesport.eu/soutez-jermanice-6039.html 

Rezervace:
http://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-6047.html



Start: tartan

Příběh: zámková dlažba

Základna: Koš, savice - zámková dlažba

                Ostatní - tartan

Dráha dopředu: travička, rovina

Prezentace od: 19:30
Nástup: 20:45
Start 1. družstva: 21:00



Časomíra: SDH Jeřmanice



Sponzoři Soutěže:

Avisport www.avisport.cz

Obec Jeřmanice

PlanSecur- Lenka Žáková

Decatlon

Partneři:

HZS SŽDC Liberec


Rekordy soutěže:

Muži: - 15:62 (SDH Veselá, 2014)

Ženy: - 18:58 (SDH Benešov u Semil, 2014)

PS-12: - 20:64 (SDH Krásná Ves, 2013)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-7373.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Maršovice JNhasici150 Hynek
33Cetenov LIFNC
44Velké Hamry JNMAD Matthew
55Chyjice JCFNC
66Březová LIBlanka Černá
77Karlinky LIFNC
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Smidary HKJaromír Rosůlek
1010Pěnčín JNMarek Mrkvička
1111Hradčany LITomáš Najman
1212Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1313Tatobity SMJiří Šťastný
1414Malá Skála JNRadek Havelka
1515Krásná Ves MBJan Macoun
1616Příchovice JNPetra Černá
1717Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1818Raspenava LIMichal Farský
1919Záskalí LIhasici Bezaskovice
2020Frýdštejn JNVáclav Matura
2121Benešov u Semil SMBlanka Halamová
2222Jeřmanice LIFNC
2323Odolenovice JNSDH Odolenovice
2424Košťálov SMTomáš Tulach
2525Valdice JCTomáš Mikšík
2626Škodějov SMRoman Dolenský
2727Křížkový Újezdec PHKarel K
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMTomáš Tulach
22Zlatá Olešnice JNPetra Černá
33Březová LIMartina Šámalová
44Těpeře JNIveta
55Příchovice JNPetra Černá
66Raspenava LIMichal Farský
77Chrastava LiberecLIRenata Šimíková
88Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
99Kosořice MBJan Kühnel
1010Benešov u Semil SMBlanka Halamová
1111Karlinky LIPetr Augusta
1212Smidary HKEliška Rosůlková
1313Křížkový Újezdec PHKarel K
1415Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Příšovice LIladislav kosek
22Karlinky LIFNC
33Janův Důl LIHonza Mašek
44Pěnčín JNMarek Mrkvička
55Dalešice JNDavid Beránek
66Rozstání LIHonza Mašek
77Kosořice MBJan Kühnel
88Příchovice JNPetra Černá
99Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
1010Velké Hamry JNMAD Matthew
1111Janov nad Nisou JNFNC
1212Lučany nad Nisou JNFNC
1313Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1414Hradčany LITomáš Najman
1515* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1616Raspenava LIMichal Farský
1717Smidary HKJaromír Rosůlek
1818Odolenovice JNSDH Odolenovice
1919Sukorady JCMichal Horák
2020Jeřmanice LIJan Kühnel
2121Škodějov BSMRoman Dolenský
2222Křížkový Újezdec PHKarel K
2323Křížkový Újezdec ženyPHKarel K


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála AJN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Záskalí BezáskoviceLI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice DorostenkyLI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup DorostenkyPZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2020/06/06 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/16 Škodějov, Škodějov
FNC
2020/06/06 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2020/06/13 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2020/06/20 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2020/06/26 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2020/07/11 Raspenava, Raspenava
FNC
2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2020/08/15 Dalešice, Dalešice
FNC
2020/08/22 Bukovno, Bukovno
FNC
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
Kdy Kde Liga