Jeřmanice 2017 - FNC Jeřmanice

Liga: FNC
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 03. 06. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Jeřmanice
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 03. 06. 2017 00:00
Začátek tipování:  24. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/HasiciJermanice/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-8228.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Smidary HKFNC
22Krásná Ves MBVeronika Kneblová
33Hradčany LIFNC
44Janův Důl LIDavid Beránek
55Karlinky LIFNC
66Pěnčín JNOndřej Antoš
77Cetenov LIJan Kühnel
88Frýdštejn JNMartin Bušek
99Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1010Březová LIMartina Šámalová
1111Křížkový Újezdec PHKarel K
1212Záskalí LIhasici Bezaskovice
1313Velké Hamry JNMAD Matthew
1414Tatobity SMMarek Bárta
1515Košťálov SMTomáš Tulach
1616Škodějov SMRadim Jurco
1717Doubravička MBPetr Šifta
1818Příšovice LIladislav kosek
1919Tanvald Šumburk JNJakub Kozák
2020Příchovice JNJan Kupka
2121Alšovice JNKryštof Svoboda
2222Příšovice LIRomana Danišová
2323Valdice JCTomáš Mikšík
2424Jeřmanice LIFNC
2525Veselá SMJaroslav Novotný
2628Veselá ženySMJaroslav Novotný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
22Smidary HKFNC
33Košťálov SMTomáš Tulach
44Březová LIMartina Šámalová
55Příchovice JNPetra Černá
66Karlinky LIJan Kühnel
79Raspenava LILuboš Roušal
811Zlatá Olešnice JNPetra Černá
920Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCMichal
22Karlinky LIFNC
33Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
44Cetenov LIJan Kühnel
55Dalešice JNDavid Beránek
66Hradčany LIFNC
77Janův Důl LIDavid Beránek
88* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
99Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1010Křížkový Újezdec PHKarel K
1111Tatobity SMJan Kühnel
1212Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1313Škodějov SMTomáš Zelenka
1414Doubravička MBPetr Šifta
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1616Rozstání LIAleš Korda
1717Příšovice LIladislav kosek
1818Jeřmanice LIJan Kühnel
1919Roudný JNTomáš Fišer
2020Odolenovice JNSDH Odolenovice
2121Smržovka JNMartin Briestenský
2222Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2323Příšovice LIRomana Danišová
2424Valdice JCTomáš Mikšík
2525Jeřmanice LIFNC
2626Příchovice JNJan Kupka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála AJN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Záskalí BezáskoviceLI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice DorostenkyLI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup DorostenkyPZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/08/18 Roudný, FNC Roudný
FNC
2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
Kdy Kde Liga