Jeseník 2013 - Pohárová soutěž zařazená do HL-Praděd

Liga: -
Místo: Jeseník
Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
Kdy: 12. 10. 2013 10:00
Kontakt:   Lučan Pavel
Telefon:  606498080

Začátek rezervace: 01. 10. 2013 20:00
Konec rezervace: 12. 10. 2013 10:00
Začátek tipování:  01. 10. 2013 20:00
Konec hlasování: 11. 10. 2013 00:00
Zadal: Pavel Lučan

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 Fotbalové hřiště, umělý povrch,  muži 3B, ženy 2B,


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jesenik-2013-10-12-4276.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

12Sádek mužiOPPavel Lučan
23Vlčice muži BJEAdam Vavra
34Rájec ráječek mužiSUpetr boxan
45Stará Červená Voda MužiJEJiří Urban
56Vrbno pod Pradědem MužiBRJosef Lazur
67Hněvošice mužiOPPetr Vitásek
78Břidličná MužiBRJíří Skopal
89Liptaň mužiBRJan Čech
910Janovice MužiBRJíří Skopal
1011Chlebičov MužiOPLenka
1112Leskovec nad Moravicí mužiBRRadim Hanulík
1213Hrabišín SUPavel Lučan
1314Služovice MužiOPDušan Baránek
1415Lipová-lázně mužiJEjakub mondek
1516Zábřeh Ráječek mužiSUJosef Domluvil
1617Velké Kunětice JERoman Varga
1718Velké Hoštice mužiOPPavel Straub
1819Bojnice PDPavel Lučan
1920Široká Niva mužiBRLucie Čapková
2021Zátor mužiBRAntonín
2122Vlčice muži AJEAdam Vavra
2223Široký Brod Muži AJEPavel Závada
2324Svoboda mužiOPJakub Polomský
2425Maršíkov mužiSUjan Vaculík
2526Luboměř NJAdam Melichar
2629Bílý Potok MužiJEJiří Urban
2730Široký Brod Muži BJEPavel Závada
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice SDH Skrochovice - ŽENYOPMišelka Volná
22Leskovec nad Moravicí ženyBRRadim Hanulík
33Velká Kraš JEPavel Lučan
44Chlebičov ženyOPLenka
55Vlčice ženyJEAdam Vavra
66Široká Niva ženyBRLucie Čapková
77Vraclávek ŽenyBRAndy Adamcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Neplachovice OP17,6317,4717,632016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Sádek OP16,9118,1618,162014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Vrbno pod Pradědem BR18,6718,2318,672016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,7118,6918,692016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Leskovec nad Moravicí BR18,8019,0319,032014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabišín SU18,0819,2719,272014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Široký Brod AJE18,3119,4019,402014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Stará Červená Voda JE19,4519,8019,802016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Široký Brod BJE18,7719,8219,822016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Břidličná BR18,7719,8219,822016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stará Červená Voda JE19,8819,8819,882014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Leskovec nad Moravicí BR18,4019,9419,942016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chlebičov OP19,0220,0320,032014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bílý Potok JE20,1118,4620,112016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ráječek SU17,1120,1520,152016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Kunětice BJE20,0520,2820,282016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lipová-lázně JE19,9520,4320,432016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Milotice nad Opavou BR20,4620,1820,462016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Široká Niva BR20,8119,2220,812014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Skrochovice OP19,2620,8720,872014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Široký Brod BJE20,0521,2721,272014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Velké Kunětice AJE21,3621,9221,922016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Široký Brod AJE21,0822,5822,582016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jeseník JE20,9422,9022,902014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Suchá Rudná BR23,0020,9023,002014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ostružná JE23,2622,9223,262016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Vraclávek BR22,8923,5623,562016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Šumvald OL20,7023,6523,652016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velké Kunětice JE23,8124,0824,082014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vidnava JE24,4523,6724,452014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Suchá Rudná BR24,5421,5424,542016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bolatice OP24,8024,2624,802014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Karlovice BR24,4625,1425,142016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Vlčice JE19,9325,8325,832014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jeseník JE25,9223,8025,922016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Široká Niva BR36,2419,4036,242016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Česká Ves JE36,9422,8336,942014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zátor BR36,1938,5838,582016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zlaté Hory JE42,5441,7642,542016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Maršíkov SUNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Janovice BRNPNPNP2016/10/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Janovice BRNPNPNP2014/10/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/12 Jeseník, Pohárová soutěž zařazená do HL-Praděd
-
2014/10/11 Jeseník - fotbalové hřiště, pohárová soutěž
-
2016/10/08 Jeseník - fotbalové hřiště, Pohárová soutěž o putovní pohár starosty sboru
-
2017/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, POZOR!!! ZMĚNA TERMÍNU NA 14.10.2017!!!
-
2018/10/14 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga