Jirkov 2019 - Jirkovská proudnice

Liga: JL
Místo: Jirkov
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  774 356 017

Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

hasičský areál u požární zbrojnice
e-mail: fichtner@tfnet.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jirkov-10175.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Myštěves HKJaromír Rosůlek
23Veselá MBOlda Česák
34Velké Hamry JNMAD Matthew
45Břehy MBPetr Zavrtálek
56Dneboh MBOndřej Jirčák
67Kosmonosy MBJan Klimo
78Obrubce MBVáclav Repš
89Jílové u Držkova JNMAD Matthew
910Sychrov MBLukáš Marek
1011Jirkov JNMíra Berka
1112Chyjice JCDavid Hrdý
1213Košťálov SMLenka Poloprutská
1314Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1415Olešnice SMLukáš Marek
1516Dubenec TUDominik Mikeš
1617Kamenice Dobšín MBVáclav Repš
1718Tatobity SMmarek bárta
1819Malá Skála JNRadek Havelka
1920Jimlín LNTomáš Rudl
2022Krásná Ves MBJan Macoun
2123Jirkov BJNMíra Berka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kosmonosy MBAnna Jirčáková
22Pěnčín JNKateřina Pelcová
33Katusice MBDenisa Boháčková
44Ploukonice SMAnna
55Košťálov SMLenka Poloprutská
66Sychrov BMBMichaela Kuntošová
77Mříčná SMsdhmricna
89Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
910Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1012Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
1119Sychrov AMBLukáš Marek
1220Jeřmanice LIKristýna Matějková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4716,7316,732017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM17,0016,9517,002016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM16,8217,0917,092016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM17,1317,2417,242017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,3517,2917,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,4717,3517,472017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM--17,522013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ploukonice SM16,7317,5217,522020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychrov AMB16,5217,6217,622019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychrov MB16,7117,6617,662020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Malá Skála BéčkoJN17,6617,7217,722016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Borovice MB17,2017,7517,752016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM17,6517,8017,802016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myštěves HK17,2317,9017,902014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Veselá SM17,9417,7417,942020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,0117,9417,942016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratříkov JN17,9916,9517,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jeřmanice LI17,7718,0818,082018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Katusice MB17,8418,1418,142019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Katusice MB18,1517,8018,152018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC17,5218,1918,192017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,0918,2018,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jablonec nad Jizerou SM--18,242013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krásná Ves MB18,3717,6318,372014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB18,3816,8918,382017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jeřmanice LI17,7018,4218,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Huť JN18,4018,4318,432014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bratříkov JN18,1318,4818,482018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychrov MB18,5017,9318,502014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malá Skála BéčkoJN18,5618,3718,562020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Obrubce MB17,8718,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libuň JC18,4618,6318,632014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychrov BMB18,3618,6318,632019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychrov MB--18,632013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zlatá Olešnice JN17,1718,6418,642020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC17,3318,6518,652018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krásná Ves MB--18,692013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Malá Skála BéčkoJN--18,802013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libuň JC--18,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malá Skála BéčkoJN18,6818,9018,902019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zlatá Olešnice JN19,0318,1119,032019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Benešov u Semil SM19,0417,3819,042014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Břehy MB17,1819,0519,052020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Katusice MB19,0618,2019,062020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jeřmanice LI18,8419,2019,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov MB19,0619,2119,212017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,0819,342014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychrov BMB18,3119,3419,342018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bratříkov JN19,0719,3619,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Košťálov SM19,3816,0219,382020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Břehy MB--19,442013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Bratříkov JN18,5819,4719,472020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kosmonosy MB17,5119,4919,492018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Ploukonice SM18,0319,5319,532019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Borovice MB--19,952013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bratříkov JN--19,962013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Huť JN--20,222013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Pěnčín JN20,7720,6120,772019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krásná Ves MB20,7919,8520,792020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Malá Skála BéčkoJN20,7920,8420,842018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Jablonec nad Jizerou SM17,2421,0321,032014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kosmonosy MB19,0621,0521,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zlatá Olešnice JN21,8921,4921,892018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sychrov OLEMB21,4522,2722,272020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pěnčín JN17,5422,5722,572020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Košťálov SM16,9722,9122,912018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Malá Skála BéčkoJN23,6923,6423,692017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sychrov MB24,3224,2124,322018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bratříkov JN25,3518,4425,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bratříkov JN27,2727,7227,722014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Borovice MB18,9628,3128,312014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Mříčná SM20,6631,2731,272019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Malá Skála ÁčkoJN--34,972013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Jeřmanice LI22,5848,0048,002014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Sychrov MB46,5149,5549,552016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Těpeře JN22,7860,6560,652014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Mříčná SMNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bechov MBNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Košťálov SMNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Sychrov MMBNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Benešov u Semil SMNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Huť JNNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Benešov u Semil SMNPNPNP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže