Jirkov 2021 - Jirkovská proudnice

Liga: JL
Místo: Jirkov
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 28. 08. 2021 10:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  774 356 017

Začátek rezervace: 23. 08. 2021 20:00
Konec rezervace: 27. 08. 2021 20:00
Začátek tipování:  23. 08. 2021 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

hasičský areál


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jirkov-11652.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
22Dneboh MBBlanka Kuntošová
33Košťálov SMBlanka Kuntošová
44Břehy MBBlanka Kuntošová
55Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
66Jirkov AJNBlanka Kuntošová
77Bechov MBBlanka Kuntošová
88Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
99Dubenec TUBlanka Kuntošová
1010Desná III JNBlanka Kuntošová
1111Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1212Tatobity SMBlanka Kuntošová
1313Karlinky LIBlanka Kuntošová
1414Sychrov MBBlanka Kuntošová
1515Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1616Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1717Březová LINikola Bulířová
1818Olešnice SMBlanka Kuntošová
1920Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Pěnčín JNKateřina Pelcová
25Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
36Bratříkov JNBlanka Kuntošová
47Sychrov MBBlanka Kuntošová
58Bechov MBBlanka Kuntošová
69Katusice MBBlanka Kuntošová
710Košťálov SMBlanka Kuntošová
811Olešnice SMBlanka Kuntošová
913Břehy MBBlanka Kuntošová
1014Jeřmanice LIKristýna Matějková
1115Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1230Krásná Ves MBNikola Bulířová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4716,7316,732017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM17,0016,9517,002016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM16,8217,0917,092016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM17,1317,2417,242017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,3517,2917,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kosmonosy MB17,3517,3917,392022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM17,4717,3517,472017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benešov u Semil SM--17,522013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ploukonice SM16,7317,5217,522020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Košťálov SM17,6117,4617,612022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychrov AMB16,5217,6217,622019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov MB16,7117,6617,662020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malá Skála BéčkoJN17,6617,7217,722016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Borovice MB17,2017,7517,752016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Košťálov SM17,6517,8017,802016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Myštěves HK17,2317,9017,902014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Veselá SM17,9417,7417,942020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB17,0117,9417,942016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bratříkov JN17,9916,9517,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jeřmanice LI17,7718,0818,082018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI18,0118,1118,112021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Katusice MB17,8418,1418,142019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Katusice MB18,1517,8018,152018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC17,5218,1918,192017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kosmonosy MB17,0918,2018,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jablonec nad Jizerou SM--18,242013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB18,3717,6318,372014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB18,3816,8918,382017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Katusice MB18,3918,2718,392022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ploukonice SM18,2618,4118,412022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI17,7018,4218,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Huť JN18,4018,4318,432014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN18,1318,4818,482018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sychrov MB18,5017,9318,502014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malá Skála BéčkoJN18,5618,3718,562020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Obrubce MB17,8718,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC18,4618,6318,632014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB18,3618,6318,632019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychrov MB--18,632013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Zlatá Olešnice JN17,1718,6418,642020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Libuň JC17,3318,6518,652018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Krásná Ves MB--18,692013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malá Skála BéčkoJN--18,802013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Olešnice SM18,8518,6018,852022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Libuň JC--18,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Malá Skála BéčkoJN18,6818,9018,902019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bechov MB18,9418,1018,942021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zlatá Olešnice JN19,0318,1119,032019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Benešov u Semil SM19,0417,3819,042014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Olešnice SM19,0518,9419,052021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Břehy MB17,1819,0519,052020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Katusice MB19,0618,2019,062020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Jeřmanice LI19,0719,0919,092022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jeřmanice LI18,8419,2019,202020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sychrov MB19,0619,2119,212017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Katusice MB18,8519,2919,292021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bratříkov JN17,7219,3119,312021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,0819,342014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sychrov BMB18,3119,3419,342018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bratříkov JN19,0719,3619,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Košťálov SM19,3816,0219,382020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Břehy MB--19,442013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bratříkov JN18,5819,4719,472020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kosmonosy MB17,5119,4919,492018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Ploukonice SM18,0319,5319,532019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Pěnčín JN19,8619,4819,862021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Borovice MB--19,952013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bratříkov JN--19,962013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Břehy MB17,6220,0020,002021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Huť JN--20,222013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sychrov MB18,7720,3320,332022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bechov MB18,1320,5720,572022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Pěnčín JN20,7720,6120,772019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Bratříkov JN19,4920,7920,792022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Krásná Ves MB20,7919,8520,792020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Malá Skála BéčkoJN20,7920,8420,842018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Jablonec nad Jizerou SM17,2421,0321,032014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kosmonosy MB19,0621,0521,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Krásná Ves MB21,6119,7521,612021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Zlatá Olešnice JN21,8921,4921,892018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bukovno MB21,9018,9721,902022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Malá Skála BéčkoJN21,5221,9821,982022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Sychrov OLEMB21,4522,2722,272020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Pěnčín JN17,5422,5722,572020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Košťálov SM16,9722,9122,912018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Malá Skála BéčkoJN23,6923,6423,692017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radimovice BLI23,7723,4223,772022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Sychrov MB24,3224,2124,322018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bratříkov JN25,3518,4425,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Pěnčín JN25,7925,1525,792022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Krásná Ves MB18,5426,4026,402022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Bratříkov JN27,2727,7227,722014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Borovice MB18,9628,3128,312014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Mříčná SM20,6631,2731,272019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Malá Skála ÁčkoJN--34,972013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Jeřmanice LI22,5848,0048,002014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Sychrov MB46,5149,5549,552016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Těpeře JN22,7860,6560,652014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Mříčná SMNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Bechov MBNPNPNP2020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2022/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2023/08/19 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/05/13 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2023/05/21 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2023/05/27 Bechov, Pohár Formanka
JL
2023/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2023/06/10 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2023/07/01 Dubenec, JL Dubenec
JL
2023/07/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2023/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2023/08/19 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2023/08/26 Pěnčín, Pěnčínský pohár
JL
2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2023/09/10 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga