Jirkov 2015 - Jirkovská proudnice

Liga: JL
Místo: Jirkov
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 05. 09. 2015 14:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  774356017

Začátek rezervace: 01. 09. 2015 20:00
Konec rezervace: 05. 09. 2015 00:00
Začátek tipování:  01. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-jirkov.estranky.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jirkov-6456.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jirkov "B"JNMíra Berka
22Mříčná SMVeronika Slavíková
33Veselá MBOlda Česák
44Podůlší JCMartin Berger
55Dneboh MBJaromír Rosůlek
66Jirkov JNMíra Berka
77Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
88Podůlší JCJan Strnad
99Jílové u Držkova JNPavel Štěpán
1010Tatobity Bity SportSMPavlína Bártová
1111Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1212Velké Hamry JNRoman Paldus
1313Krásná Ves MBJan Macoun
1414Dobšín MBJan Klimo
1515Pšánky HKJakub Doskočil
1617Sychrov MBMichal Kuntoš
1724Obrubce MBJan Klimo
1828Libuň JCHana Jarolímková
1929Benešov u Semil SMMartin Berger
2030Kosmonosy MBJan Klimo
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
22Huť JNPetra Šteyrová
34Malá Skála ÁčkoJNMartin Berger
45Sychrov MBMichal Kuntoš
58Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
615Obrubce MBLukáš Sobotka
716Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
817Borovice MBRadek Kuntoš
918Malá Skála BéčkoJNPavlína Bártová
1019Libuň JCHana Jarolímková
1120Myštěves HKVeronika Borůvková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4716,7316,732017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM17,0016,9517,002016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM16,8217,0917,092016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM17,1317,2417,242017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,3517,2917,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,4717,3517,472017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM--17,522013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychrov AMB16,5217,6217,622019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Malá Skála BéčkoJN17,6617,7217,722016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Borovice MB17,2017,7517,752016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM17,6517,8017,802016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK17,2317,9017,902014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB17,0117,9417,942016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN17,9916,9517,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jeřmanice LI17,7718,0818,082018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Katusice MB17,8418,1418,142019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Katusice MB18,1517,8018,152018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libuň JC17,5218,1918,192017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Jablonec nad Jizerou SM--18,242013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krásná Ves MB18,3717,6318,372014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB18,3816,8918,382017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,7018,4218,422019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Huť JN18,4018,4318,432014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratříkov JN18,1318,4818,482018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychrov MB18,5017,9318,502014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB17,8718,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov MB--18,632013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC18,4618,6318,632014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychrov BMB18,3618,6318,632019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC17,3318,6518,652018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB--18,692013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN--18,802013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC--18,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN18,6818,9018,902019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zlatá Olešnice JN19,0318,1119,032019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Benešov u Semil SM19,0417,3819,042014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sychrov MB19,0619,2119,212017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov BMB18,3119,3419,342018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,0819,342014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov JN19,0719,3619,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Břehy MB--19,442013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kosmonosy MB17,5119,4919,492018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ploukonice SM18,0319,5319,532019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Borovice MB--19,952013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bratříkov JN--19,962013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Huť JN--20,222013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Pěnčín JN20,7720,6120,772019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malá Skála BéčkoJN20,7920,8420,842018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Jablonec nad Jizerou SM17,2421,0321,032014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kosmonosy MB19,0621,0521,052019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Zlatá Olešnice JN21,8921,4921,892018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Košťálov SM16,9722,9122,912018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála BéčkoJN23,6923,6423,692017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Sychrov MB24,3224,2124,322018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bratříkov JN25,3518,4425,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bratříkov JN27,2727,7227,722014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Borovice MB18,9628,3128,312014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Mříčná SM20,6631,2731,272019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malá Skála ÁčkoJN--34,972013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jeřmanice LI22,5848,0048,002014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Sychrov MB46,5149,5549,552016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Těpeře JN22,7860,6560,652014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Košťálov SMNPNPNP2019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sychrov MMBNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Huť JNNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Benešov u Semil SMNPNPNP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže