Jirkov 2018 - Jirkovská proudnice

Liga: JL
Místo: Jirkov
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 09. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Telefon:  +420 774 356 017

Začátek rezervace: 03. 09. 2018 20:00
Konec rezervace: 07. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  03. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

e-mail: fichtner@tfnet.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jirkov-9308.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kosmonosy MBJan Klimo
23Příchovice JNPetra Černá
34Veselá MBOlda Česák
45Tatobity SMMarek Bárta
56Jirkov JNVladimír Novotný
67Košťálov SMTomáš Tulach
78Olešnice SMLukáš Marek
89Dobšín MBFilip Hájek
910Pšánky HKJakub Doskočil
1011Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1112Sychrov MBBarbora Křapková
1213Krásná Ves MBJan Macoun
1315Jirkov BJNVladimír Novotný
1416Malá Skála JNRadek Havelka
1517Jílové u Držkova JNLukáš
1618Dneboh MBLukáš Danda
1728Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1829Obrubce MBPepa Adam
1930Velké Hamry JNMAD Matthew
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIIveta
22Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
33Kosmonosy MBJan Macoun
44Košťálov SMTomáš Tulach
55Katusice MBDenisa Boháčková
66Libuň JCHana Jarolímková
77Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
88Sychrov AMBBarbora Křapková
99Břehy MBHana Prokurátová
1010Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1120Sychrov BMBBarbora Křapková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4716,7316,732017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM17,0016,9517,002016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM16,8217,0917,092016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM17,1317,2417,242017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,3517,2917,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,4717,3517,472017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM--17,522013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malá Skála BéčkoJN17,6617,7217,722016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Borovice MB17,2017,7517,752016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Košťálov SM17,6517,8017,802016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK17,2317,9017,902014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krásná Ves MB17,0117,9417,942016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bratříkov JN17,9916,9517,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jeřmanice LI17,7718,0818,082018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Katusice MB18,1517,8018,152018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC17,5218,1918,192017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jablonec nad Jizerou SM--18,242013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB18,3717,6318,372014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Krásná Ves MB18,3816,8918,382017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Huť JN18,4018,4318,432014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bratříkov JN18,1318,4818,482018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychrov MB18,5017,9318,502014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Obrubce MB17,8718,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychrov MB--18,632013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC18,4618,6318,632014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libuň JC17,3318,6518,652018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB--18,692013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BéčkoJN--18,802013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Libuň JC--18,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Benešov u Semil SM19,0417,3819,042014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychrov MB19,0619,2119,212017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,0819,342014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sychrov BMB18,3119,3419,342018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Břehy MB--19,442013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kosmonosy MB17,5119,4919,492018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Borovice MB--19,952013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bratříkov JN--19,962013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Huť JN--20,222013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Malá Skála BéčkoJN20,7920,8420,842018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Jablonec nad Jizerou SM17,2421,0321,032014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zlatá Olešnice JN21,8921,4921,892018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Košťálov SM16,9722,9122,912018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malá Skála BéčkoJN23,6923,6423,692017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov MB24,3224,2124,322018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bratříkov JN25,3518,4425,352016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bratříkov JN27,2727,7227,722014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Borovice MB18,9628,3128,312014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malá Skála ÁčkoJN--34,972013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Jeřmanice LI22,5848,0048,002014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Sychrov MB46,5149,5549,552016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Těpeře JN22,7860,6560,652014/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sychrov MMBNPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Huť JNNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Benešov u Semil SMNPNPNP2018/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Jirkov, JN, Jirkovská proudnice
JL
2010/09/04 Jirkov, -, Jirkovská proudnice
JL
2013/09/21 Jirkov, požární hřiště, Jirkovská proudnice
JL
2014/09/20 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2015/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2016/09/03 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2017/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže