Kamenec u Poličky 2013 - Večerní stovka Kamenec u Poličky

Liga: ČP
Místo: Kamenec u Poličky
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 10. 08. 2013 12:00
Kontakt:   Petr Šváb
Telefon:  603 874 922

Začátek rezervace: 10. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 10. 08. 2013 12:00
Začátek tipování:  27. 04. 2013 20:00
Konec hlasování: 10. 08. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele:  http://www.obec-kamenec.cz/serial/kamenec/kamenec.htm

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenec-u-policky-2013-08-10-3891.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
10Borotín Sedláček LukášTAHonza Adamec
20Borotín Toul JakubTAHonza Adamec
30Bořitov Páral FilipBKHonza Adamec
40Bořitov Skoupý JakubBKHonza Adamec
50Březová Váňa TomášSOHonza Adamec
60Čeperka Svoboda JaroslavPAHonza Adamec
70Čeperka Zapletal RadekPAHonza Adamec
80Čeperka Lang ŠimonPAHonza Adamec
90Čeperka Macek MiroslavPAHonza Adamec
100Český Těšín Dal MarcelKAHonza Adamec
110Desná I Kuchta FrantišekJNHonza Adamec
120Dolní Beřkovice Pitrmoc LadislavMEHonza Adamec
130Dolní Beřkovice Franěk LukášMEHonza Adamec
140Dolní Čermná Macháček JiříUOHonza Adamec
150Dolní Měcholupy Wolf DavidABHonza Adamec
160Dolní Újezd Brychta RudolfSYHonza Adamec
170Dolní Újezd Motyčka LubošSYHonza Adamec
180Dolní Újezd Zavřel MilošSYHonza Adamec
190Drahůnky Dedecius MarekTPHonza Adamec
200Dubí Dedecius OndřejTPHonza Adamec
210Frýdek Bezruč KamilFMHonza Adamec
220Habrovany Havránek MarekVYHonza Adamec
230Hartmanice Břenek MartinSYHonza Adamec
240Hartmanice Serafín PetrSYHonza Adamec
250Hartmanice Serafín PetrSYHonza Adamec
260Hartmanice Dvořák JosefSYHonza Adamec
270Hartmanice Pachovský PetrSYHonza Adamec
280Hlinsko Pospíšil MichaelCRHonza Adamec
290Chlum Braun AdamKHHonza Adamec
300Choltice Dušek JakubPAHonza Adamec
310Ivanovice na Hané Urbánek TomášVYHonza Adamec
320Ivanovice na Hané Zápařka RomanVYHonza Adamec
330Ivanovice na Hané Ondráček TomášVYHonza Adamec
340Jablonec nad Jizerou Mládek JosefSMHonza Adamec
350Jasenice Těšický JakubTRHonza Adamec
360Jedlová Hájek MichaelSYHonza Adamec
370Jindřichov Biskup JanPRHonza Adamec
380Juřinka Šuba RadekVSHonza Adamec
390Juřinka Burda LiborVSHonza Adamec
400Juřinka Burda JaromírVSHonza Adamec
410Juřinka Skalka TomášVSHonza Adamec
420Juřinka Gut ZdeněkVSHonza Adamec
430Kamenná Rouš MichalTRHonza Adamec
440Karlinky Gierlowski MichalLIHonza Adamec
450Karlinky Mencl PavelLIHonza Adamec
460Karviná Sikora DavidKAHonza Adamec
470Kozlovice Krpec PavelFMHonza Adamec
480Královo Pole Kalinič MarekBMHonza Adamec
490Královo Pole Kalinič MichalBMHonza Adamec
500Krouna Bělský DominikCRHonza Adamec
510Křenovy Váchal LiborDOHonza Adamec
520Kuřim Radvan JaroslavBOHonza Adamec
530Kuřim Fryč TomášBOHonza Adamec
540Kvasiny Tarant StanislavRKHonza Adamec
550Kvasiny Snášel VítězslavRKHonza Adamec
560Kvasiny Hanuš JiříRKHonza Adamec
570Líchovy Čermák JakubPBHonza Adamec
580Lukavice Hrdina MatoušUOHonza Adamec
590Lukavice Lehký JanUOHonza Adamec
600Lukavice Hlaváček VítUOHonza Adamec
610Meziměstí Slovák PavelNAHonza Adamec
620Michálkovice Arvai MiroslavOVHonza Adamec
630Michálkovice Arvai JakubOVHonza Adamec
640Mírová Váňa MarekKVHonza Adamec
650Mistřín Vašulka MichalHOHonza Adamec
660Mistřín Marada PetrHOHonza Adamec
670Morašice Juren FrantišekSYHonza Adamec
680Morašice Škodný JiříSYHonza Adamec
690Moravské Budějovice Unger PetrTRHonza Adamec
700Moravský Beroun Kukla MichalBRHonza Adamec
710Nepolisy Zhříval JanHKHonza Adamec
720Nová Ves pod Pleší Janský PetrPBHonza Adamec
730Písková Lhota Gross TomášNBHonza Adamec
740Plzeň Roháč MartinPMHonza Adamec
750Pohodlí Vajrauch AdamSYHonza Adamec
760Pohodlí Dvořák VáclavSYHonza Adamec
770Pomezí Jukl JosefSYHonza Adamec
780Poniklá Jirouš JakubSMHonza Adamec
790Příštpo Tomšíček VojtěchTRHonza Adamec
800Radimovice Iker DušanLIHonza Adamec
810Rozhraní Hořínek TomášSYHonza Adamec
820Rožmitál pod Třemšínem Vachata JanPBHonza Adamec
830Ryžoviště Šimek MiroslavBRHonza Adamec
840Slatiňany Vincenci JanCRHonza Adamec
850Slup Vacula Josef ZNHonza Adamec
860Stolín Paťha MartinNAHonza Adamec
870Široký Důl Paulíček JakubSYHonza Adamec
880Široký Důl Flídr JanSYHonza Adamec
890Široký Důl Volf JiříSYHonza Adamec
900Široký Důl Křivka MichalSYHonza Adamec
910Těchov Kocourek JanBKHonza Adamec
920Tuř Pospíšil JakubJCHonza Adamec
930Ústí nad Orlicí Flach LukášUOHonza Adamec
940Valašské Meziříčí Kunovský FrantišekVSHonza Adamec
950Veselice Nečas MartinMBHonza Adamec
960Vlčnov Kadara JosefUHHonza Adamec
970Vlčnov Indra PatrikUHHonza Adamec
980Vysoké Mýto-Město Hynek LukášUOHonza Adamec
990Zbožnov Trunec PavelCRHonza Adamec
1000Zbožnov Divoš VáclavCRHonza Adamec
1010Zbožnov Pitra DominikCRHonza Adamec
1020Zbožnov Žemlička JakubCRHonza Adamec
1030Zbožnov Mlejnek JanCRHonza Adamec
1040Zlatá Olešnice Havlík MartinJNHonza Adamec
1050Zličín Tregner KarelABHonza Adamec
1060Žebnice Bulín MichalPSHonza Adamec
1070Žebnice Soukup DominikPSHonza Adamec
1080Žebnice Gross JakubPSHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
10Albrechtice Drobná MagdalenaKAHonza Adamec
20Bílá Třemešná Dobřichovská AnnaTUHonza Adamec
30Borotín Čápková MartinaTAHonza Adamec
40Borotín Širůčková JanaTAHonza Adamec
50Borovany Ježková ZdeňkaCBHonza Adamec
60Čeperka Šromová LenkaPAHonza Adamec
70Čeperka Hofmanová AlžbětaPAHonza Adamec
80Česká Metuje Vajsarová MichaelaNAHonza Adamec
90Desná I Nádvorníková EvaJNHonza Adamec
100Desná I Kuchtová KamilaJNHonza Adamec
110Desná I Renzová VeronikaJNHonza Adamec
120Dolní Beřkovice Fibichová AlenaMEHonza Adamec
130Dolní Beřkovice Kolková LenkaMEHonza Adamec
140Dolní Čermná Marková MarkétaUOHonza Adamec
150Dolní Čermná Kittnarová VendulaUOHonza Adamec
160Dolní Měcholupy Růžičková MiladaABHonza Adamec
170Dolní Měcholupy Horynová MagdalenaABHonza Adamec
180Dolní Měcholupy Mikulková DenisaABHonza Adamec
190Dolní Třešňovec Šilarová VendulaUOHonza Adamec
200Duchcov Černá SabinaTPHonza Adamec
210Horní Cerekev Bartošková KamilaPEHonza Adamec
220Horní Lánov Honců NatálieTUHonza Adamec
230Horní Lideč Chovancová PetraVSHonza Adamec
240Hranice Witoszová KarolínaKAHonza Adamec
250Hřibojedy Vodehnalová LenkaTUHonza Adamec
260Hřibojedy Pajasová TerezaTUHonza Adamec
270Chválenice Kaslová AlenaPJHonza Adamec
280Chválenice Aiblová TerezaPJHonza Adamec
290Chválenice Nolčová AndreaPJHonza Adamec
300Chválenice Škalová JanaPJHonza Adamec
310Chválenice Hirmerová LuciePJHonza Adamec
320Chválenice Reinwartová LuciePJHonza Adamec
330Ivanovice na Hané Francová AnetaVYHonza Adamec
340Ivanovice na Hané Francová DenisaVYHonza Adamec
350Ivanovice na Hané Kusalová MilanaVYHonza Adamec
360Ivanovice na Hané Kalvodová MonikaVYHonza Adamec
370Ivanovice na Hané Kalvodová MartinaVYHonza Adamec
380Ivanovice na Hané Večerková LucieVYHonza Adamec
390Ivanovice na Hané Sekaninová KateřinaVYHonza Adamec
400Jasenice Těšická KarolínaTRHonza Adamec
410Jedlová Machová AlexandraSYHonza Adamec
420Jevíčko Skácelová LucieSYHonza Adamec
430Jevíčko Vlachová DenisaSYHonza Adamec
440Juřinka Konvičná AlžbětaVSHonza Adamec
450Kamenec u Poličky Lopourová MarieSYHonza Adamec
460Klučov Urlichová JanaKOHonza Adamec
470Kuřim Foltýnová MichaelaBOHonza Adamec
480Kvasiny Kulštejnová TerezaRKHonza Adamec
490Kvasiny Jakicová MarkétaRKHonza Adamec
500Kvasiny Žufánková VeronikaRKHonza Adamec
510Ledenice Tomandlová LenkaCBHonza Adamec
520Malenovice Cíchová AnetaZLHonza Adamec
530Michálkovice Nechvátalová LucieOVHonza Adamec
540Miletín Špůrová PetraJCHonza Adamec
550Oldřiš Bednářová AlenaSYHonza Adamec
560Oldřiš Zahradníková MarieSYHonza Adamec
570Oldřiš Pazderová BlankaSYHonza Adamec
580Oldřiš Serafinová KristýnaSYHonza Adamec
590Ondřejov Davídková ŠárkaPHHonza Adamec
600Ostřetín Albrechtová VeronikaPAHonza Adamec
610Petrovice Vašíčková LeonaBKHonza Adamec
620Písková Lhota Punčochářová MarkétaMBHonza Adamec
630Písková Lhota Pavlová ŠárkaMBHonza Adamec
640Písková Lhota Nezbedová MarieMBHonza Adamec
650Pravčice Šenkyříková KláraKMHonza Adamec
660Pravčice Darebníková TerezaKMHonza Adamec
670Rychaltice Mifkovičová PetraFMHonza Adamec
680Slatiny Jebavá ŠárkaJCHonza Adamec
690Slatiny Jebavá MarkétaJCHonza Adamec
700Slatiny Rejmanová PavlínaJCHonza Adamec
710Slatiny Žitná KateřinaJCHonza Adamec
720Slatiny Šturmová KateřinaJCHonza Adamec
730Stolín Vondrová MichaelaNAHonza Adamec
740Sušice I Švichká KateřinaKTHonza Adamec
750Štěnovický Borek Marešová MonikaPJHonza Adamec
760Těchov Chlupová LucieBKHonza Adamec
770Těchov Kocourková PetraBKHonza Adamec
780Těpeře Masná AnežkaJNHonza Adamec
790Těškovice Krayzlová MagdalénaOPHonza Adamec
800Třemošnice Hájková KarolínaCRHonza Adamec
810Velichovky Nechanická AnetaNAHonza Adamec
820Velichovky Šubrtová BarboraNAHonza Adamec
830Vlčnov Hanusová VendulaUHHonza Adamec
840Zličín Grauová DagmarABHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nedvězí SY16,6616,5216,662019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bohuňov SY17,6217,1117,622019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Desná ASY18,0418,1818,182019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pomezí SY18,2918,2018,292019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenec u Poličky BSY17,9818,4718,472019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Desná BSY18,6918,8118,812019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rychlov KM--18,861998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  nerozlišeno ---18,991998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sádek OP19,0818,0219,082019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mistřice UH--19,441999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Opatovice PR--19,481998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM--19,541999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mistřice UH--19,571998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Výčapy TR--19,581998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválenice PJ--19,591999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Výčapy TR--19,681999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lezník SY19,7018,8219,702019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Polička SY19,8319,0219,832019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radíkov PR--19,951998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Žamberk UO--20,121998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Opatovice PR--20,781999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  nerozlišeno ---21,781999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice SY18,9421,9721,972019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Oldřišov OP22,2822,3522,352019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jevíčko SY22,7222,7222,722019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Trnava TR--22,971997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Výčapy TR--24,271997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bohuňov SY--24,391999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kvasiny RK--24,461999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Měcholupy LN--24,811999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  nerozlišeno ---25,231996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rychlov KM--25,361997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tečovice ZL--25,541996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Mistřice UH--25,701996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Moravský Beroun BR--25,781999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Radimovice LI--25,851996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bělotín PR--25,861999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Radíkov PR--26,711996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Opatovice PR--26,881997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lanškroun UO--26,951997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rychlov KM--27,801996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Jeleni UO--27,881997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Jeleni UO--27,981997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Černovír UO--28,011997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  nerozlišeno ---28,051997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kvasiny RK--28,471997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Tečovice ZL--28,571997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Žamberk UO--30,931996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Žamberk UO--32,071997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kvasiny RK--33,271996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Moravská Chrastová SY--33,341999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Malšova Lhota HK--34,021996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Jeleni UO--34,211996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Opatovice PR--34,641996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Mistřice UH--36,681997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Měcholupy LN--37,651998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Černovír UO--38,711996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Podmoklany HB--39,471999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Letohrad - Kunčice UO--42,091996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Jeleni UO--44,131998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lanškroun UO--44,971996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kamenec u Poličky ASY18,3146,8746,872019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Radimovice LI--52,001997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Zibohlavy KO--NP1999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Přibyslavice TR--NP1999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Černovice BBKNPNPNP2019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Choceňské Předměstí UONPNPNP2019/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/18 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1997/08/17 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1998/08/15 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1999/08/15 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
2003/08/16 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2004/08/14 Kamenec u Poličky, SY, Večerni stovka
ČP
2005/08/13 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2006/08/12 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2007/08/11 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2008/08/09 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2009/08/08 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2010/08/07 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2011/08/06 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2013/08/10 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2014/08/09 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2014/08/10 Kamenec u Poličky, O pohár starosty obce Kamenec u Poličky
-
2015/08/15 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2015/08/16 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
-
2016/08/13 Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2018/08/11 Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky
FSCR
2018/08/12 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
FSCR
2019/08/11 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže