Kamenec u Poličky 2014 - O pohár starosty obce Kamenec u Poličky

Liga: -
Místo: Kamenec u Poličky
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 10. 08. 2014 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 08. 2014 11:00
Konec rezervace: 10. 08. 2014 11:00
Začátek tipování:  10. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 10. 08. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenec-u-policky-2014-08-10-5859.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rychlov KM--18,861998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  nerozlišeno ---18,991998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mistřice UH--19,441999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Opatovice PR--19,481998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rychlov KM--19,541999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mistřice UH--19,571998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Výčapy TR--19,581998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chválenice PJ--19,591999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Výčapy TR--19,681999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Radíkov PR--19,951998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Žamberk UO--20,121998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Opatovice PR--20,781999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  nerozlišeno ---21,781999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Trnava TR--22,971997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Výčapy TR--24,271997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bohuňov SY--24,391999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kvasiny RK--24,461999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Měcholupy LN--24,811999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  nerozlišeno ---25,231996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Rychlov KM--25,361997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tečovice ZL--25,541996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mistřice UH--25,701996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Moravský Beroun BR--25,781999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Radimovice LI--25,851996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bělotín PR--25,861999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radíkov PR--26,711996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Opatovice PR--26,881997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lanškroun UO--26,951997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rychlov KM--27,801996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad UO--27,881997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad UO--27,981997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Černovír UO--28,011997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  nerozlišeno ---28,051997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kvasiny RK--28,471997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Tečovice ZL--28,571997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Žamberk UO--30,931996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Žamberk UO--32,071997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kvasiny RK--33,271996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Moravská Chrastová SY--33,341999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Malšova Lhota HK--34,021996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad UO--34,211996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Opatovice PR--34,641996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mistřice UH--36,681997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Měcholupy LN--37,651998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Černovír UO--38,711996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Podmoklany HB--39,471999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Kunčice UO--42,091996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad UO--44,131998/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lanškroun UO--44,971996/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Radimovice LI--52,001997/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Přibyslavice TR--NP1999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Zibohlavy KO--NP1999/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/18 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1997/08/17 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1998/08/15 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1999/08/15 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
2003/08/16 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2004/08/14 Kamenec u Poličky, SY, Večerni stovka
ČP
2005/08/13 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2006/08/12 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2007/08/11 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2008/08/09 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2009/08/08 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2010/08/07 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2011/08/06 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2013/08/10 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2014/08/09 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2014/08/10 Kamenec u Poličky, O pohár starosty obce Kamenec u Poličky
-
2015/08/15 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2015/08/16 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
-
2016/08/13 Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2018/08/11 Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky
FSCR
2018/08/12 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
FSCR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga