Kamenice nad Lipou 2014 - O putovní pohár města Kamenice nad Lipou

Liga: PLPU
Místo: Kamenice nad Lipou
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 21. 06. 2014 19:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa
Telefon:  728 454 808

Začátek rezervace: 01. 06. 2014 19:00
Konec rezervace: 21. 06. 2014 19:00
Začátek tipování:  21. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2014 00:00
Zadal: Vojta Šindelář

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenice-nad-lipou-2014-06-21-4800.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dvorce TAAdéla Brožková
22Zajíčkov PEMilan
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Drunče JHJiří Melecký
55Kaliště JIVojta Šindelář
66Batelov BJIJakub Makovička
77Markvarec JHmartin pecha
88Rohovka PEJan Štětka
99Bohdalín PELukáš Přibyl
1010Střížov JihlavaJIPetr Kabátek
1111Kamenice nad Lipou PELukáš Chalupa
1212Rynárec PEJan Šátek
1313Libkova Voda PEVena Drahný
1414Božejov PELukáš Chalupa
1515Strachoňovice JIJiří Líčka
1616Žirovnice BPEFrantišek Janů
1717Chválkov BPELukáš Přibyl
1818Nový Rychnov PEDavid Kadlec
1919Batelov AJIJakub Makovička
2020Žďár JHLukáš Chalupa
2121Nová Ves JIRadka Hlávková
2222Strmilov JHLukáš Chalupa
2323Krahulčí JILukáš Kadlec
2424Jižná MužiJHJiří Melecký
2525Stará Říše CJILukas Ratkovsky
2626Radkov JIDavid Pavlíček
2727Žirovnice APEFrantišek Janů
2828Cizkrajov JHMartin Vaverka
2929Světlá nad Sázavou HBLukáš Jasan
3030Oponešice TRJosef Navrátil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Nová Ves JIRadka Hlávková
23Dvorce TAAdéla Brožková
35Kamenice nad Lipou APELukáš Chalupa
46Libkova Voda PEVena Drahný
57Strachoňovice JIJiří Líčka
68Nová Včelnice JHPavlína Jirků
79Světlá nad Sázavou HBLukáš Jasan
810Kamenice nad Lipou BPELukáš Chalupa
911Zdešov JHLiby Rodová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH--16,882018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár AJH17,1317,1117,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Stoklasná Lhota TA16,8617,2217,222016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE16,9817,4617,462019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH17,3917,5617,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Heřmaneč JH17,6617,1117,662019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice AJI17,6717,2117,672019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Český Rudolec JH16,9417,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Němčice JH17,7617,6717,762019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Božejovice TA17,7917,5317,792019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Heřmaneč JH17,2617,8417,842017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,9616,7417,962016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žirovnice PE17,5218,0018,002017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Strachoňovice JI--18,122018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH18,1217,1918,122019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH17,6518,1318,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mysletice JI17,2418,1918,192017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Batelov JI17,8018,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bohdalín PE17,9618,2518,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žirovnice PE17,3818,2918,292019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Načeradec BN--18,312018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Strachoňovice JI18,3418,3218,342019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Strmilov JH18,3817,9918,382019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chotěmice TA18,5016,9018,502016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chválkov PE--18,582018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bílý Kámen JI18,3918,5918,592016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Drunče JH18,6818,0518,682016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žirovnice PE18,7918,5018,792016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Libkova Voda PE--18,792018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Heřmaneč JH18,8917,7518,892016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Střížov JI18,9918,0018,992016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dešná BJH19,0218,8019,022019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Božejovice TA--19,332018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rynárec PE19,3719,3819,382019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Milíčov JI19,6018,1719,602019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Libkova Voda PE19,6617,9419,662017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Panské Dubenky JI19,7619,1819,762019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Božejovice TA19,9118,6919,912016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Strmilov JH20,0219,5320,022016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Markvarec JH20,0817,7720,082017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Český Rudolec JH20,2220,2420,242017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Cizkrajov JH--20,452018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kaliště JI20,6820,0420,682016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Drunče JH--20,832018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Batelov JI19,0120,9420,942016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mysletice JI20,9920,8620,992016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Choustník TA21,0418,9421,042019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Nová Ves JI--21,502018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Markvarec JH--21,952018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Rohovka PE--22,332018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Rohovka PE22,2622,3922,392017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Božejovice TA18,2323,4023,402017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Rynárec PE23,4123,0323,412017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Cizkrajov JH23,2323,4823,482016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Strmilov JH--24,642018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Batelov JI--27,412018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Počátky PE--27,862018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Strmilov JH30,6430,4830,642017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Markvarec JH32,6617,6132,662016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Sedlejov JI--32,702018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Počátky PE20,3134,4834,482019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Žirovnice PE--34,492018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rohovka PE25,4539,9739,972016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Kozmice TANPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Rybova Lhota TA--NP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Libkova Voda PENPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bohdalín PENPNPNP2016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kaliště JINPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mysletice JI--NP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Sedlatice BJINPNPNP2019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Libkova Voda PENPNPNP2019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Batelov JINPNPNP2019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Rynárec PE--NP2018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže