Kamenná - koupaliště 2016 - Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B

Liga: -
Místo: Kamenná
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 24. 09. 2016 12:30
Kontakt:   Tomáš Nováček, SDH Kamenná
Telefon:  776550230

Začátek rezervace: 01. 09. 2016 12:30
Konec rezervace: 23. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Jakub Procházka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkamenna.eu/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenna-8120.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenná TRJakub Procházka
23Budišov TRLeňule Vaňková
34Myslibořice TRJana Dvořáková
45Krahulov TRAlena Hekerlová
56Stařeč TRSabina Maštalířová
68Petrovice TREliška Novotná
79Bačice TRJitka Hutařová
830Radonín TRViktorie Vidláková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR17,1616,8017,162018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR17,1717,5317,532017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Petrovice TR17,5617,6017,602017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR17,4017,6017,602016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stařeč TR17,7117,4917,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrůvky TR17,7316,9717,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice TR17,3617,7717,772016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radonín TR17,8017,4117,802015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nárameč TR17,8117,0017,812018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Budišov TR17,9317,1317,932017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myslibořice TR17,2117,9917,992018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrovice TR17,6310,8418,042013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3118,0718,072018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stařeč TR17,7518,1418,142018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radonín TR17,9518,1518,152017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bačice TR17,8118,1518,152015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budišov TR18,3418,0518,342016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Vítonice ZN18,3817,5618,382017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myslibořice greenersTR18,1318,4418,442015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrotovice TR18,3318,4418,442015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,5318,4418,532012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1018,5618,562013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Budišov TR18,2818,7418,742014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myslibořice TR18,7418,6218,742014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,7018,7818,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Budišov TR18,8718,3418,872013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Svatoslav TR17,1218,8718,872012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Petrovice TR19,0317,7119,032013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Budišov TR18,4419,0319,032013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radonín TR18,3219,0419,042014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myslibořice TR19,0518,8919,052016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myslibořice TR19,1318,9319,132013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kamenná TR18,6119,1419,142013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kamenná TR18,7719,3119,312014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Stařeč TR19,1119,4219,422015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nárameč TR19,6219,4319,622013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bačice TR18,5919,7119,712017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nárameč TR19,7218,3119,722017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bačice TR18,4319,7819,782016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Častohostice TR19,9219,8319,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,9618,8819,962017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rudíkov TR19,9320,0920,092013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myslibořice TR17,8820,2020,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,1920,3420,342017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,5719,5520,572016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Trnava BUSTRTR18,5120,6020,602013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Radonín XTR20,5420,6220,622017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Rudíkov TR18,6220,6720,672013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hrotovice TR18,6320,7320,732014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Radonín TR16,8820,7620,762018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,6320,7720,772013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,8318,1820,832015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Myslibořice TR19,6920,9320,932013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rudíkov TR21,0719,6721,072014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Častohostice TR21,4121,2921,412014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nárameč TR18,4321,4621,462016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Myslibořice TR19,2322,1722,172012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kamenná TR22,3921,9322,392013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3322,5422,542014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bačice TR21,3822,6522,652012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nárameč TR22,3922,8822,882013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Trnava TR21,7923,0423,042013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Krahulov TR24,6020,9924,602013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bačice TR24,9424,4524,942014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vladislav TR19,4225,4825,482018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Štěměchy TR26,1826,2626,262013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Rokytnice nad Rokytnou TR26,0626,3426,342014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Stařeč TR27,6127,5227,612017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bransouze TR25,6629,5729,572013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nárameč TR30,8131,1331,132014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Mihoukovice TR30,2932,8932,892013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Radonín XTR33,2819,9433,282016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nárameč TR39,5538,0939,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Trnava TR99,9999,9999,992012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Hodov TR99,9999,9999,992012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Myslibořice TRNP18,14NP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Budišov TRNPNPNP2018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Hodov TRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kamenná TRNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Budišov TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Petrovice TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stařeč TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hrotovice TR19,15NPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Radonín TRNPNPNP2013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Hrotovice TRNPNPNP2013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Kamenná TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Jakubov u Moravských Budějovic TR20,9317,96NP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Petrovice TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/30 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik
-
2013/06/23 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2013/09/29 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 5. ročník soutěže v PÚ žen
-
2014/07/13 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2014/09/28 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 6. ročník soutěže v PÚ žen
-
2015/07/12 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2015/09/27 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 7. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2016/07/16 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2016/09/24 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2017/09/23 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga