Kamenná - koupaliště 2016 - Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B

Liga: -
Místo: Kamenná
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 24. 09. 2016 12:30
Kontakt:   Tomáš Nováček, SDH Kamenná
Telefon:  776550230

Začátek rezervace: 01. 09. 2016 12:30
Konec rezervace: 23. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Jakub Procházka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkamenna.eu/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kamenna-8120.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kamenná TRJakub Procházka
23Budišov TRLeňule Vaňková
34Myslibořice TRJana Dvořáková
45Krahulov TRAlena Hekerlová
56Stařeč TRSabina Maštalířová
68Petrovice TREliška Novotná
79Bačice TRJitka Hutařová
830Radonín TRViktorie Vidláková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrůvky TR17,1717,5317,532017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrovice TR17,5617,6017,602017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radonín TR17,4017,6017,602016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stařeč TR17,7117,4917,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Petrůvky TR17,7316,9717,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrovice TR17,3617,7717,772016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radonín TR17,8017,4117,802015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budišov TR17,9317,1317,932017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Petrovice TR17,6310,8418,042013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bačice TR17,8118,1518,152015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR17,9518,1518,152017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Budišov TR18,3418,0518,342016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vítonice ZN18,3817,5618,382017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myslibořice greenersTR18,1318,4418,442015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrotovice TR18,3318,4418,442015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,5318,4418,532012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,1018,5618,562013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Budišov TR18,2818,7418,742014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Myslibořice TR18,7418,6218,742014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,7018,7818,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Budišov TR18,8718,3418,872013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Svatoslav TR17,1218,8718,872012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Petrovice TR19,0317,7119,032013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Budišov TR18,4419,0319,032013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR18,3219,0419,042014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myslibořice TR19,0518,8919,052016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Myslibořice TR19,1318,9319,132013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kamenná TR18,6119,1419,142013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kamenná TR18,7719,3119,312014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stařeč TR19,1119,4219,422015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nárameč TR19,6219,4319,622013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bačice TR18,5919,7119,712017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nárameč TR19,7218,3119,722017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bačice TR18,4319,7819,782016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Častohostice TR19,9219,8319,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,9618,8819,962017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rudíkov TR19,9320,0920,092013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myslibořice TR17,8820,2020,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,1920,3420,342017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,5719,5520,572016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Trnava BUSTRTR18,5120,6020,602013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radonín XTR20,5420,6220,622017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Rudíkov TR18,6220,6720,672013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hrotovice TR18,6320,7320,732014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,6320,7720,772013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,8318,1820,832015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Myslibořice TR19,6920,9320,932013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Rudíkov TR21,0719,6721,072014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Častohostice TR21,4121,2921,412014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nárameč TR18,4321,4621,462016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myslibořice TR19,2322,1722,172012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kamenná TR22,3921,9322,392013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3322,5422,542014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bačice TR21,3822,6522,652012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nárameč TR22,3922,8822,882013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Trnava TR21,7923,0423,042013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krahulov TR24,6020,9924,602013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bačice TR24,9424,4524,942014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Štěměchy TR26,1826,2626,262013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Rokytnice nad Rokytnou TR26,0626,3426,342014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Stařeč TR27,6127,5227,612017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bransouze TR25,6629,5729,572013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nárameč TR30,8131,1331,132014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Mihoukovice TR30,2932,8932,892013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Radonín XTR33,2819,9433,282016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nárameč TR39,5538,0939,552015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Trnava TR99,9999,9999,992012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Hodov TR99,9999,9999,992012/09/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Myslibořice TRNP18,14NP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hodov TRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kamenná TRNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Budišov TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Petrovice TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Stařeč TRNPNPNP2014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Radonín TRNPNPNP2013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Hrotovice TR19,15NPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Hrotovice TRNPNPNP2013/09/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kamenná TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Jakubov u Moravských Budějovic TR20,9317,96NP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Petrovice TRNPNPNP2015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/30 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik
-
2013/06/23 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2013/09/29 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 5. ročník soutěže v PÚ žen
-
2014/07/13 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2014/09/28 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 6. ročník soutěže v PÚ žen
-
2015/07/12 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2015/09/27 Kamenná koupaliště, Kamenský výstřik - 7. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2016/07/16 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2016/09/24 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 8. ročník soutěže v PÚ žen, 2B
-
2017/07/15 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2017/09/23 Kamenná - koupaliště, Kamenský výstřik - 9. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/04/28 Areál U Koupaliště v Bystrém, Pohár starosty SDH Bystré MH v disciplínách CTIF
-
2018/04/28 Lhotice, Soutěž v požárním útoku
-
2018/04/28 U požární Nádrže Medlov, O Pohár Starosty obce Medlov, Zborovice
-
2018/04/29 Fotbalové hřiště Široká Niva, V. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2018/04/29 Areál SDH na letišti, O POHÁR STAROSTY MĚSTA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
2018/05/04 Toužim, noční soutěže o erb města Toužim
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/05 Vladislav cvičiště, Pohár SDH Vladislav
-
2018/05/05 Újezd u Val. Klobouk,hřiště, O putovní pohár
-
2018/05/05 V MENHARTICÍCH, O POHÁR STAROSTKY OBCE MENHARTICE
-
2018/05/05 Dostihový areál Slušovice, O pohár starosty města Slušovice
-
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/05/05 Újezd u Val. Klobouk,hřiště, O putovní KNIHU starosty obce,2B
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2018/05/06 sportovní arelá Líchy, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2018/05/06 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2018/05/12 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/05/12 Trénink. areál Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice, muži 3B, ženy 2B
-
2018/05/12 Noční útočení v JZD - Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Areál místního hřiště, 4.Ročník noční pohárové soutěže v Tošovicích
-
2018/05/13 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2018/05/18 Odry za železářstvím Orava, 27.ročník Noční hasičské soutěže.
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce J-M, 1.kolo BHL
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/09 Milotice nad Opavou, fotbalové hřiště
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/21 Široký Brod, areál u Sokolovny
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/28 Rýmařov, zahrada Hedvy
-
Kdy Kde Liga