Karlinky 2016 - 9. kolo Karlinky

Liga: FNC
Místo: Karlinky
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 06. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Ladislav Stejskal
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 07. 2016 20:00
Konec rezervace: 06. 08. 2016 00:00
Začátek tipování:  27. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2016 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

FNC Karlinky
7. ročník soutěže FNC
Pohár primátora města Liberec

Místo: Lyžařský areál Vesec 
Start: asfalt
Příběh: asfalt, 
Základna: asfalt
Dráha dopředu: tráva, rovina




Prezentace od: 19:00

Nástup: 20:45
Start 1. družstva: 21:00

Časomíra: Sdh Karlinky

Sponzoři Soutěže:

Statutární město Liberec

DM KOVO
zakázková kovovýroba

Rekordy soutěže:

Muži: - 15:12 (SDH Lestkov, 2013)

Ženy: - 17:17 ( SDH Malá Skála - Malá Skála B, 2013)

PS-12: - 20:96 (SDH Krásná Ves, 2014)

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-karlinky-liberec-xviii-7374.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov A, PS-12LIFNC
22Krásná Studánka, Liberec XXXI PS-12LIFNC
33Vratislavice nad Nisou LIFNC
44Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov C, PS-12LIFNC
55Velké Hamry JNMAD Matthew
66Smidary HKFNC
77Březová LIPetra Mocová
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Bukovina, Turnov  SMFNC
1010Krásná Ves MBVašek Knebl
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Pěnčín LIFNC
1313Košťálov SMTomáš Tulach
1414Nová Ves LILukáš Pokorný
1515Hradčany LITomáš Marvan
1616Frýdštejn JNVáclav Matura
1717Raspenava LIMichal Farský
1818Příchovice JNPetra Černá
1919Chyjice JCTomáš Mikšík
2020Příšovice LIRomana Danišová
2121Pěnčín JNRoman Paldus
2222Valdice JCTomáš Mikšík
2323Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
2424Křížkový Újezdec PHKarel K
2525Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2630Jílové u Držkova JNMAD Matthew
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky LIFNC
22Vratislavice nad Nisou LIFNC
33Horní Hanychov, Liberec XIX LIFNC
44Košťálov SMTomáš Tulach
55Březová LIPetra Mocová
66Těpeře JNIveta
77Zlatá Olešnice JNPetra Černá
88Raspenava LIMichal Farský
99Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1010Příchovice JNPetra Černá
1111Smidary HKEliška Rosůlková
1212Chrastava LIRenata Šimíková
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Růžodol I, Liberec XI PS-12LIFNC
22Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov B, PS-12LIFNC
33Karlinky Liberecké SDHLIFNC
44Tatobity SportSMFNC
55Sukorady JCMichal
66Pěnčín LIFNC
77Velké Hamry JNMAD Matthew
88Smidary HKFNC
99* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1010Roztoky u Semil SMVeronika Farská
1111Janův Důl LIFNC
1212Janov nad Nisou JNFNC
1313Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1414Dalešice JNFNC
1515Příchovice JNPetra Černá
1616Chrastava LIRenata Šimíková
1717Nová Ves LILukáš Pokorný
1818Hradčany LITomáš Marvan
1919Příšovice LIRomana Danišová
2020Rozstání LIHonza Mašek
2122Raspenava LIMichal Farský
2223Křížkový Újezdec PHKarel K


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ15,1215,4415,442014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Karlinky LI15,8515,9115,912014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM15,9615,8915,962014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bukovina, Turnov SM16,7016,6616,702014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála JN16,7414,9616,742014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN16,7415,2416,742014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Roudný JN17,0215,2417,022014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Janův Důl LI17,6517,8017,802014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hradčany LI18,0618,0518,062014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN17,9818,2318,232014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1619,1119,112014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves u Bakova MB19,4419,0119,442014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrubý Lesnov CetenovLI20,1619,0020,162014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Záskalí LI20,5020,9820,982014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jeřmanice LI25,7525,5325,752014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI17,9232,5732,572014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Březová LI37,6737,0337,672014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lestkov SM--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Karlinky DorostLI--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Veselá SM--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála AJN18,7017,4418,702014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krásná Ves MB19,4318,3319,432014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,4818,3319,482014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,0019,8519,852014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála BJN17,9120,6020,602014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jeřmanice DorostenkyLI21,0020,9621,002014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Karlinky LI25,7623,9025,762014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Záskalí BezáskoviceLI--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Liberec Vesec, Pohár primátorky města Liberec
-
2014/06/28 Lyžařský areál Vesec, Liberec, O pohár primátorky města Liberec
FNC
2016/08/06 Karlinky, 9. kolo Karlinky
FNC
2017/08/05 Karlinky, FNC Karlinky - Lyžařský areál Liberec-Vesec
FNC
2018/09/01 Karlinky, PKL Karlinky
PKL
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga