Karolín 2014 - Noční soutěž v požárním útoku na 2B

Liga: -
Místo: Karolín
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 30. 08. 2014 21:00
Kontakt:   Daniel Ondra
Telefon:  721117964

Začátek rezervace: 17. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 30. 08. 2014 12:00
Začátek tipování:  16. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2014 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.sdhkarolin.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěž v požárním útoku na 2B. Dle platných pravidel PHL pro rok 2014

Do 20:45 - Příjezd a prezentace soutěžících

20:45 až 21:00 - Nástup a porada velitelů

21:00 - Zahájení soutěže


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-karolin-2014-08-30-5607.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bratřejov ZLMartin Ondra
22Hlubočky OLMartin Ondra
33Karolín KMMartin Ondra
44Nětčice B - ženyKMMartin Ondra
55Ludslavice KMMartin Ondra
66Nová Dědina KMMartin Ondra
77Litenčice KMmirrao
88Podhradní Lhota KMMartin Ondra
99Karolín BKMMartin Ondra
1010Kostelany KMDominik Krejčíř
1111Křenovice PRSDH Křenovice
1212Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
1313Sulimov KMJaroslav Ševčík
1414Polkovice PRDaniel Peřina
1515Rymice ŽenyKMMartin Ondra
1616Chropyně KMMarek Mucha
1717Zahnašovice KMMartin Ondra
1818Nětčice A, ženyKMRomana Bajerová
1919Rymice MužiKMRadim Svěchota
2020Bílany ženyKMLeona Teterová
2121Zahnašovice ŽenyKMMartin Ondra
2222Nětčice AKMPavel Žůrek
2323Tučapy ženyKMRené Jašek
2424Martinice KMTomáš Šůstek
2525Lubná KMMartin Ondra
2626Vrbka ženyKMViliam Pospíšil
2727Nětčice BKMPavel Žůrek
2828Tučapy mužiKMRené Jašek
2929Lukov ZLMartin
3030Hřivínův Újezd ženyZLMarcela Petruláková
3131Zdislavice MužiKMRadek Šťastný
3232Tršice jan mackovikOLjan mackovik
3333Želeč mužiPVSDH Želeč
3434Lutopecny ŽenyKMMartin Ondra
3535Tečovice ženyZLKlára Adamíková
3636Žlutava ZLMartin Ondra
3737Chvalnov KMDaniel Šušlík
3838Zdislavice ŽenyKMRadek Šťastný
3939Machová ženyZLKateřina Brázdilová
4040Žlutava ŽenyZLMartin Ondra
4141Velký Týnec muziOLAnna Majerova
4242Polkovice ŽenyPRDaniel Peřina
4343Němčice ŽenyKMMartin Ondra
4445Velký Týnec zenyOLAnna Majerova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,1016,2416,242017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BV16,1916,4816,482017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čikov TR16,2616,5116,512017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velké Hoštice OP16,5016,5216,522017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Babice VS16,3016,5616,562017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Babice VS16,3016,5616,562017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC16,2916,5816,582017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,1316,5816,582015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Prchalov NJ16,6116,4916,612017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Prchalov ANJ16,6116,4916,612017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR16,6516,5316,652016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plumlov PV16,6516,6616,662017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pravčice KM16,1116,6616,662017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM16,1116,6616,662017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6616,7316,732017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV16,4016,7816,782016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jinolice RenmotorJC16,8516,8116,852016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV16,8616,8316,862015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pravčice KM16,8716,4816,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pravčice KM16,8716,4816,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lhotky Sport ZR16,7116,9116,912017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9216,2016,922016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC16,9416,5916,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice CUO17,0516,9517,052016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radostín nad Oslavou ZR17,0616,8317,062017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bohdalín PE17,0616,9917,062017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Valšovice (Hranice VI) PR16,9417,0817,082017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zahnašovice KM17,1116,8817,112018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Prchalov NJ17,1616,5517,162015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nevcehle JI16,6917,1617,162017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Oponešice TR17,1317,1717,172015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lhotky Sport ZR17,1917,0417,192016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Prchalov NJ16,5417,2217,222016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Olešná HB17,2716,9517,272016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chrášťany LT16,6617,2917,292016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jankov BN17,1117,3017,302016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Zahnašovice KM16,6917,3317,332017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zahnašovice KM16,6917,3317,332017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podhradní Lhota KM17,2417,3717,372018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chářovice BN17,3816,5917,382017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Letohrad - Kunčice CUO16,8617,3917,392015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Špičky PR17,4017,2917,402017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Špičky PR17,4017,2917,402017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mladoňovice TR16,1817,4217,422017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Karolín KM16,4317,4417,442017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Karolín KM16,4317,4417,442017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Čelechovice na Hané PV17,4517,1517,452018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Rymice KM17,4717,3517,472017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rymice KM17,4717,3517,472017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Babice VS17,4816,3417,482016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Zlatá Olešnice JN17,3917,5017,502016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Radkova Lhota PR17,3617,5317,532016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radkova Lhota PR17,3617,5317,532016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hlinsko PR17,5417,3517,542018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Mladcová ZL17,1617,5817,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Mladcová ZL17,1617,5817,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Pasohlávky BV17,4417,6117,612016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Prchalov BNJ16,9817,6317,632017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Prchalov BNJ16,9817,6317,632017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Karolín KM17,5217,7017,702013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bohdalín PE17,7017,6517,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Zahnašovice KM17,5717,7217,722016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Zahnašovice KM17,5717,7217,722016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chrášťany LT17,2417,7217,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Pasohlávky BV16,9117,7217,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Ludslavice KM17,7217,7517,752016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Radíkov PR17,0417,7617,762018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mokrá BO17,7717,6817,772017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Velké Hoštice OP16,8517,7917,792016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Pšánky HK17,0717,8017,802016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zahnašovice KM17,8117,0217,812015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bohdalín PE17,4117,8317,832015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Pravčice KM17,7317,8517,852014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mladcová ZL17,8617,2117,862018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Jaronice CB17,8117,8817,882015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mistřice UH17,8916,9317,892017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Nová Dědina KM17,8917,5917,892013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chrášťany LT15,9617,8917,892017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mistřice UH17,8916,9317,892017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Babice VS17,9117,7217,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Obrubce MB17,9317,2317,932017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Špičky PR16,9417,9417,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Špičky PR16,9417,9417,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Tučapy KM17,9717,4817,972016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zahnašovice KM17,9717,6317,972014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Tučapy KM17,9717,4817,972016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Radkova Lhota PR17,6017,9817,982013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Mladcová ZL17,8518,0018,002017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Mladcová ZL17,8518,0018,002017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Vrbětice ZL17,7318,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Mladcová ZL17,2818,0218,022013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Luboměř NJ18,0417,0118,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Luboměř NJ18,0417,0118,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Podhradní Lhota KM18,1117,9018,112017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Podhradní Lhota KM18,1117,9018,112017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Ludslavice KM17,0718,1418,142017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Trnava TR17,8318,1418,142016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Ludslavice KM17,0718,1418,142017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Stará Říše JI18,1417,8518,142015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Ludslavice KM18,1518,1418,152013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2008/06/07 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2009/06/06 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2010/06/05 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2011/06/04 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2012/06/02 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2012/09/01 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2013/05/11 Karolín, Karolín Camp 2013
-
2013/06/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2013/08/31 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2014/05/31 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2014/08/30 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2015/08/29 Sportovní areál Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2016/08/27 Sportovní areál KAROLÍN, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga