Karolín 2015 - O pohár obce Karolín

Liga: EXČR
Místo: Karolín
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 18. 07. 2015 11:00
Kontakt:   Daniel Ondra
Telefon:  608242004

Začátek rezervace: 05. 07. 2015 20:00
Konec rezervace: 17. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  04. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 18. 07. 2015 00:00
Zadal: Martin Ondra

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkarolin.cz/

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Kompletní náběh i povrch kolem základny vydlážděn
Povrch: Rovný travnatý povrch po celé dráze
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů

Více informací naleznete na www.sdhkarolin.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-karolin-6119.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karolín KMMartin Ondra
22Prchalov NJHonza Adamec
33Polkovice PRSDH Křenovice
44Luboměř NJAdam Melichar
55Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
66Mysločovice ZLLukáš Žák
77Křenovice PRSDH Křenovice
88Nová Dědina KMMartin Ondra
99Bohdalín PEHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport  SportBMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
1818Velký Třebešov NAHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Lavičky ZRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Sychotín BKHonza Adamec
2525Tatobity SMHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Libuň JCHonza Adamec
2929Rymice KMRadim Svěchota
3030Vrbětice ZLMartin Ondra
3131Zahnašovice KMMartin Ondra
3232Mistřice UHJiří Ondroušek
3333Podhradní Lhota KMJakub Adámek
3434Šarovy ZLVlastik Svozil
3535Bratřejov ZLPetr Kropáč
3636Ludslavice KMMartin Ondra
3737Rychlov KMPetr Řeháček
3838Nětčice KMMartin Ondra
3939Počenice KMPavel Kunčar
4040Litenčice KMmirrao
4141Roštění KMTomáš Hráček
4242Vítonice KMHonza Bělík
4343Pravčice KMJiří Možíš
4444Babice VSDalibor Plesník
4545Jaronice CBFrantišek Pecka
4646Špičky PRŠtěpán Šindler
4747Oponešice TRJosef Navrátil
4849Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
4950Dobřínsko ZNRadim Herout
5051Tučapy KMDarina Beránková
5153Sulimov KMMartin Ondra
5254Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
5355Mladcová ZLTomas Blažek
5456Hlinsko PRPetr Beránek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMSvatava Navrátilová
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Sychotín BKHonza Adamec
44Nevcehle JIHonza Adamec
55Rymice KMVerča Žeravová
66Vitiněves JCHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Machová ZLDominik Krejčíř
99Bílany KMLeona Teterová
1010Pravčice KMJana Nevřalová
1111Loukov KMLukáš Pecháček
1212Zahnašovice KMPetr Miklík
1313Tučapy KMDarina Beránková
1414Touchovice LNLucie Hajmová
1515Hlinsko PRPetr Beránek
1616Radíkov PRVlastimil Hynčica
1729Rychlov KMTomanek Jara
1830Rymice KMVerča Žeravová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,1016,2416,242017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BO16,1916,4816,482017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čikov TR16,2616,5116,512017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velké Hoštice OP16,5016,5216,522017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Babice VS16,3016,5616,562017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Babice VS16,3016,5616,562017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC16,2916,5816,582017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,1316,5816,582015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Prchalov NJ16,6116,4916,612017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Prchalov ANJ16,6116,4916,612017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR16,6516,5316,652016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plumlov PV16,6516,6616,662017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pravčice KM16,1116,6616,662017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM16,1116,6616,662017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6616,7316,732017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV16,4016,7816,782016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC16,8516,8116,852016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV16,8616,8316,862015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pravčice KM16,8716,4816,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pravčice KM16,8716,4816,872016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lhotky Sport ZR16,7116,9116,912017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9216,2016,922016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bašnice JC16,9416,5916,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice CUO17,0516,9517,052016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radostín nad Oslavou ZR17,0616,8317,062017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bohdalín PE17,0616,9917,062017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Valšovice (Hranice VI) PR16,9417,0817,082017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zahnašovice KM17,1116,8817,112018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Prchalov NJ17,1616,5517,162015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nevcehle JI16,6917,1617,162017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Oponešice TR17,1317,1717,172015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Radíkov PR17,0517,1917,192019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lhotky Sport ZR17,1917,0417,192016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Prchalov NJ16,5417,2217,222016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Olešná HB17,2716,9517,272016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chrášťany LT16,6617,2917,292016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Babice VS17,2916,8317,292019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jankov BN17,1117,3017,302016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Ludslavice KM17,3117,1917,312019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zahnašovice KM16,6917,3317,332017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Zahnašovice KM16,6917,3317,332017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Podhradní Lhota KM17,2417,3717,372018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chářovice BN17,3816,5917,382017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Kunčice CUO16,8617,3917,392015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Špičky PR17,4017,2917,402017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Špičky PR17,4017,2917,402017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mladoňovice TR16,1817,4217,422017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Karolín KM16,4317,4417,442017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Karolín KM16,4317,4417,442017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Čelechovice na Hané PV17,4517,1517,452018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Rymice KM17,4717,3517,472017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM17,4717,3517,472017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Babice VS17,4816,3417,482016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Zlatá Olešnice JN17,3917,5017,502016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zahnašovice KM17,0917,5117,512019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radkova Lhota PR17,3617,5317,532016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Radkova Lhota PR17,3617,5317,532016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hlinsko PR17,5417,3517,542018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mladcová ZL17,1617,5817,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mladcová ZL17,1617,5817,582016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pasohlávky BO17,4417,6117,612016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Prchalov BNJ16,9817,6317,632017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Prchalov BNJ16,9817,6317,632017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Karolín KM17,5217,7017,702013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Bohdalín PE17,7017,6517,702016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Zahnašovice KM17,5717,7217,722016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zahnašovice KM17,5717,7217,722016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Chrášťany LT17,2417,7217,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Pasohlávky BO16,9117,7217,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Hrabůvka PR17,3117,7417,742019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Ludslavice KM17,7217,7517,752016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Radíkov PR17,0417,7617,762018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Mokrá BO17,7717,6817,772017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Křenovice PR17,5917,7717,772019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Velké Hoštice OP16,8517,7917,792016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Pšánky HK17,0717,8017,802016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Zahnašovice KM17,8117,0217,812015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bohdalín PE17,4117,8317,832015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Pravčice KM17,7317,8517,852014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mladcová ZL17,8617,2117,862018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Jaronice CB17,8117,8817,882015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Mistřice UH17,8916,9317,892017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Nová Dědina KM17,8917,5917,892013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Chrášťany LT15,9617,8917,892017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Mistřice UH17,8916,9317,892017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Babice VS17,9117,7217,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Obrubce MB17,9317,2317,932017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Špičky PR16,9417,9417,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Špičky PR16,9417,9417,942016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Karolín KM17,2017,9517,952019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Tučapy KM17,9717,4817,972016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Zahnašovice KM17,9717,6317,972014/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Tučapy KM17,9717,4817,972016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Radkova Lhota PR17,6017,9817,982013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Mladcová ZL17,8518,0018,002017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Mladcová ZL17,8518,0018,002017/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Vrbětice ZL17,7318,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Mladcová ZL17,2818,0218,022013/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Hoštice KM18,0317,6018,032019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Luboměř NJ18,0417,0118,042016/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/09 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2008/06/07 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2009/06/06 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2010/06/05 Karolín, KM, O pohár obce Karolín
PHL
2011/06/04 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2012/06/02 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2012/09/01 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2013/05/11 Karolín, Karolín Camp 2013
-
2013/06/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2013/08/31 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2014/05/31 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2014/08/30 Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2015/07/18 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2015/08/29 Sportovní areál Karolín, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín
EXČR
2016/08/06 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2016/08/27 Sportovní areál KAROLÍN, Noční soutěž v požárním útoku na 2B
-
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2020/09/19 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga