Karolinka, fotbalové hřiště 2015 - Karolinka, O putovní pohár města Karolinky, 2B

Liga: -
Místo: Karolinka
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 26. 07. 2015 11:00
Kontakt:   Štěpán Morávek
Telefon:  731229933

Začátek rezervace: 07. 06. 2015 11:00
Konec rezervace: 25. 07. 2015 10:30
Začátek tipování:  26. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 26. 07. 2015 00:00
Zadal: Štěpán Morávek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasicikarolinka.xf.cz

Poznámka pořadatele

Hasičský městský sbor Karolinka vás srdečně zve na již 53. ročník pohárové soutěže mužů, žen a mužů nad 35 let., která se koná na fotbalovém hřišti "Na Horebečvi". Soutěž proběhne v neděli dne 26. 7. 2015.

VŠECHNY KATEGORIE SOUTĚŽÍ NA "2B" !!!

Všechny potřebné informace na odkazu (viz. propozice a rezervace) nebo na tel. čísle 739110149 - Jaroslav Frydrych, 731229933 - Štěpán Morávek

Propozice a rezervace startovního pořadí probíhá na:


Uzavření registrace do 25. 7. 2015 do 20:00, poté až na místě :)

Muži: 
1. místo - 2000,- 
2. místo - 1500,- 
3. místo - 1000,- 

Ženy: 
1. místo - 1000,- 
2. místo - 800,- 
3. místo - 500,-


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-karolinka-6808.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Loučka MužiVSŠimon Sedlář
23* DHZ Luky-Jaroslav Frydrych
34Podolí MužiVSPavel Barbořák
45Nevšová MužiZLBronislav Lysák
56Podhradní Lhota KMJakub Adámek
67Karolinka Sklárny VSVlastimil Gášek
78Vysoké Pole ZLmira
89Zádveřice ZLLucie Tichá
910Bratřejov ZLDavid Schreiber
1011Karolinka Sklárny muži nad 35 letVSVlastimil Gášek
1112Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
1213Chrastěšov ZLTomáš
1314Trnava ZLMichal Kozubík
1415Slušovice CZLMonika Škrabanová
1516Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
1617Dolní Bečva muži BVSDominik Babinec
1718Poteč ZLjosef Vlček
1819Štítná nad Vláří ZLJosef Žalek
1920Karolinka Sklárny Brody teamVSVlastimil Gášek
2021Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vigantice ženy AVSVeronika Křenková
22Slušovice ovečkyZLMonika Škrabanová
33Bratřejov ŽenyZLDavid Schreiber
45Vigantice ženy BVSVeronika Křenková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP--18,122000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Petrovice TR--18,352000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Babice VS--18,472000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Jeleni UO--18,562001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Radíkov PR--18,581999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Opatovice PR--18,612000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mistřice UH--18,822000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vacenovice HO--18,882000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čechtín TR--18,901999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Karolinka VS--18,902001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mistřice UH--18,921998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Petrovice TR--18,931999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH--18,971999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mikulovice TR--18,982001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Milenov PR--18,982001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hranice PR--18,982001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hranice BPR--19,012000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Výčapy TR--19,062000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Vacenovice HO--19,111998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Jeleni UO--19,132000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radíkov PR--19,202000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Ves OV--19,241999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Opatovice PR--19,261999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Starý Lískovec Sport BM--19,282000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jistebník NJ--19,292001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radíkov PR--19,312001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radíkov PR--19,331997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Babice VS--19,332001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stará Ves FM--19,392001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mikulovice TR--19,401998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dětkovice PV--19,502001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ--19,501999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čechtín TR--19,531998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Karolinka VS--19,602000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ--19,602001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Opatovice PR--19,632001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mikulovice TR--19,681999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Karolinka BVS--19,681998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Plumlov PV--19,712000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Karolinka BVS--19,722001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hostěrádky-Rešov VY--19,792000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radimovice LI--19,811996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velké Hoštice OP--19,832001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Petrovice TR--19,832001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mistřice UH--19,852001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Babice VS--19,881999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rychlov KM--19,932000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Rychlov KM--19,991998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rychlov KM--20,161999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Starý Lískovec Sport BM--20,161998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hostěrádky-Rešov VY--20,231998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Opatovice PR--20,301998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Milenov PR--20,301999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Trnov RK--20,321998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nevcehle JI--20,342001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nová Ves OV--20,351998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hranice PR--20,392000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Starý Lískovec Sport BM--20,402001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Odry NJ--20,462000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Slatina NJ--20,501997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Mistřice UH--20,511997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Rychlov KM--20,521997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Starý Lískovec Sport BM--20,551999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Hlinsko PR--20,592000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radíkov PR--20,601996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Vacenovice HO--20,611999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Vodochody PH--20,651997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vacenovice HO--20,652001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Rychlov BKM--20,671998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Mikulovice TR--20,741996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Trnov RK--20,761997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Plumlov PV--20,852001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Rychlov KM--20,861996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Brněnec SY--20,892000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mistřice BUH--20,901998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Babice VS--20,921998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Opatovice PR--20,931997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Svinov OV--20,941999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Karolinka VS--20,981998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Karolinka VS--21,011996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Velké Karlovice VS--21,071999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Hostěrádky-Rešov VY--21,111999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Valšovice (Hranice VI) PR--21,141998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Hranice PR--21,161999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Mikulovice TR--21,162000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Rychlov BKM--21,211997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Miroslav ZN--21,271998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Čechtín TR--21,301997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  nerozlišeno ---21,391999/06/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Karolinka BVS--21,472000/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Nová Ves OV--21,481996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Velké Hoštice OP--21,531996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nová Ves OV--21,592001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Přibyslavice TR--21,752001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Brněnec SY--21,782001/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Mistřice UH--21,851996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Petrovice TR--21,911996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Valšovice (Hranice VI) PR--21,931996/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karolinka BVS--21,941997/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ--21,991998/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/06/08 Karolinka, VS, Pohár vítězů pohárů
EXČR
1997/06/07 Karolinka, VS, Pohár vítězů pohárů
EXČR
1998/05/30 Karolinka, VS, Pohár vítězů pohárů
EXČR
1999/06/05 Karolinka, VS, Pohár vítězů pohárů
EXČR
2000/06/03 Karolinka, VS, Pohár vítězů pohárů
EXČR
2001/06/02 Karolinka, VS, Pohár vítězů pohárů
EXČR
2010/07/11 Karolinka - fotbalové hřiště, O putovní pohár města Karolinky
BLHPS
2011/07/10 Karolinka - fotbalové hřiště, O putovní pohár města Karolinky
BLHPS
2012/07/08 Karolinka - fotbalové hřiště, O put. pohár města Karolinky
BLHPS
2012/07/08 Karolinka, O pohár města Karolinky (50. ročník)
-
2013/07/14 Karolinka, O putovní pohár města Karoinky, 3B, 2 stavy
-
2013/07/14 Karolinka - fotbalové hřiště, O putovní pohár města Karolinky
BLHPS
2013/08/31 Karolinka, Raďkov, Raďkovska grapa. O putovní pohár Sklárny Karolinka
-
2014/08/03 Karolinka, fotbalové hřiště, Karolinka, O putovní pohár města Karolinky, 2B
-
2014/08/30 Karolinka, údolí Raťkov, 45 ročník Raťkovská Grapa, Sklárna Karolinka
-
2015/07/26 Karolinka, fotbalové hřiště, Karolinka, O putovní pohár města Karolinky, 2B
-
2016/07/23 Fotbalové hřiště na Horebečví, O putovní pohár města Karolinka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga