Kněžice areál pod kinem 2020 - soutěž v požárním útoku pro mladé hasiče

Liga: -
Místo: Kněžice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 06. 09. 2020 09:00
Kontakt:   Kružík Jiří
Telefon:  602 842 231

Začátek rezervace: 30. 08. 2020 10:00
Konec rezervace: 05. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  06. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2020 00:00
Zadal: Rosťa Neuwirth

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž  v požárním útoku pro mladé hasiče zařazena do “Podzimní ligy mladých hasičů Třebíč pro rok 2020” -podle pravidel Okresní ligy MH
příjezd   8:30 - 8:50

nástup  v 9:00

určeno pro kategorie : mladší žáci, starší žáci 
startovné 150/ družstvo 

pozor !!! Cesta od Zašovic uzavřena nutno objet buď přes Brtnici a nebo Opatov !!!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-knezice-11501.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Markvartice starší ATRBořivoj Fučík
22Výčapy B mladšíTRMichal Svoboda
33Kněžice mladšíTRKarolína Salátová
44Budíkovice mladší BTRFrantišek Peštál
55Slavice starší TRZdeňka Vlčanová
66Kněžice staršíTRKarolína Salátová
77Budíkovice mladší ATRFrantišek Peštál
88Výčapy A mladšíTRMichal Svoboda
99Markvartice mladší BTRBořivoj Fučík
1010Budíkovice staršíTRFrantišek Peštál
1111Markvartice mladší ATRBořivoj Fučík
1212Výčapy B staršíTRMichal Svoboda
1313Předín Mladší ATRVlasta Hons
1414Markvartice starší BTRBořivoj Fučík
1515Častohostice mladšíTRVladěna Nesibová
1616Předín Mladší BTRVlasta Hons
1717Častohostice staršíTRVladěna Nesibová
1818Výčapy A staršíTRMichal Svoboda
1919Předín StaršíTRVlasta Hons
2020Trnava staršíTRMilan Kudláček
2121Čechtín mladšíTRKarolína Salátová
2222Štěměchy TRMichal Šilhavý
2323Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2424Čechtín staršíTRKarolína Salátová
2525Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2626Štěměchy TRMichal Šilhavý
2727Přibyslavice starší ATRZdeňka Němcová
2828Rokytnice nad Rokytnou starší ATRJirka Dokulil
2929Štěměchy TRMichal Šilhavý
3030Trnava mladší ATRMilan Kudláček
3131Rokytnice nad Rokytnou starší BTRJirka Dokulil
3232Štěměchy TRMichal Šilhavý
3333Trnava mladší BTRMilan Kudláček
3434Přibyslavice starší BTRZdeňka Němcová
3535Petrůvky staršíTRMichaela Dvořáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,8915,6215,892020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV15,9015,5715,902020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Čikov TR15,9815,8815,982020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice BJI15,8616,1616,162020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR16,1616,0816,162020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrovice BTR16,1516,3816,382020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Heraltice TR16,5116,4116,512020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Budeč JH16,5615,8216,562020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Krasonice JI16,6216,6116,622018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Radonín TR--16,672010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sedlatice AJI16,7116,7016,712013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladoňovice TR16,7816,3516,782016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sedlatice JI17,0116,3817,012020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sedlatice AJI17,0116,7117,012018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenná TR16,9717,0717,072016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladoňovice TR17,0816,8717,082015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Sedlatice JI17,1117,0217,112012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Dolní Němčice JH17,1916,8717,192008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Sedlatice AJI17,2817,0017,282019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Kamenná TR17,2917,0317,292018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Němčice JH17,3017,2617,302013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Radonín TR17,3417,3217,342017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kamenná TR17,2717,3917,392017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Želetava TR17,4117,2217,412008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Litovany TR17,4616,8017,462017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mladoňovice TR17,5217,2617,522013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,5616,4317,562012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Litovany TR17,2817,5717,572019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Výčapy BTR17,5917,2417,592019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Příložany TR17,6116,8017,612020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Blatnice TR17,6117,4817,612020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Krasonice JI--17,632010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radonín TR17,6317,5117,632016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Černín ZN17,6517,4817,652020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Výčapy TR--17,672010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kamenná TR17,2617,6717,672015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Benetice TR--17,692010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Urbanov JI17,2417,7417,712009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Litovany TR17,7116,8317,712020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Čechtín TR17,7417,2117,742018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jasenice TR17,7517,6117,752013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kněžice TR17,7517,5917,752014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hvězdoňovice TR--17,762010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sedlejov BJI17,7917,8117,812009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Myslibořice TR17,8017,8217,822013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Výčapy ATR17,8317,2417,832019/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Výčapy TR17,1117,8317,832015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Kněžice TR17,2117,8517,852016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Čikov TR17,8616,7017,862013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Příložany TR17,8717,3317,872018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Kouty PTR17,7917,8717,872020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Radonín TR17,5317,8817,882014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Myslibořice TR17,9017,8617,902015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Litovany TR17,9116,7017,912018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Kněžice TR17,9217,3917,922015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Myslibořice TR17,3717,9217,922016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Kamenná TR17,3917,9317,932012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Myslibořice TR17,9417,1117,942020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Oponešice TR17,6317,9417,942014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Krasonice JI17,9417,8117,942012/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Čikov TR--18,012010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nárameč TR17,9418,0618,062014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Sedlatice JI17,4218,0718,072009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bačice TR17,9918,0718,072016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Moravské Budějovice TR17,5618,0918,092014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0818,1518,152009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Urbanov JI18,1917,3318,192020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Panská Lhota JI--18,202010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Výčapy TR17,6918,2018,202016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Krasonice JI17,7318,2118,212009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6718,2118,212013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,1618,2418,242014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Želetava TR17,9218,2418,242009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Myslibořice TR17,6518,2618,262014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Jabloňov ZR18,0818,2718,272020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Výčapy TR18,2717,7718,272014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Hrotovice TR--18,272010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Radonín TR18,2518,2818,282013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Sokolí TR--18,302010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Radonín TR18,3117,7718,312015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Čechtín BTR18,2718,3618,362020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Litovany TR17,1618,3618,362015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Petrovice BTR16,9718,3718,372017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kněžice TR18,1918,3718,372020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Hvězdoňovice TR18,3817,7018,382008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Horky TR17,6418,3918,392013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Kněžice TR--18,412010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Bačice TR18,4317,8318,432017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Litovany TR18,4517,9318,452014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Želetava TR--18,452010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Kněžice TR18,4518,1918,452013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Nárameč TR18,4718,1518,472015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Kamenná TR17,2418,4818,482014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Panská Lhota JI17,9618,4918,492009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Moravské Budějovice TR18,0618,4918,492015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stařeč TR18,5218,0018,522014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Radonín TR--18,532010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Stará Říše JI18,2918,5518,552009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sedlatice BJI18,1418,5918,592018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vémyslice ZN18,5918,5918,592013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/29 Kněžice, TR, O pohár SDH kněžice
JOL
2009/06/28 Kněžice, TR,
JOL
2010/06/27 Kněžice, TR, Pohár starosty OÚ Kněžice, Memoriál Ant. Šloufa
TRL
2012/06/23 Kněžice, pohár starosty obce
TRL
2013/06/29 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2014/06/21 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2015/06/20 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2016/06/25 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2017/06/24 Kněžice, Pohá starostu O.Ú. , Memoriál A.Šloufa
TRL
2018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2020/09/06 Kněžice areál pod kinem, soutěž v požárním útoku pro mladé hasiče
-
2020/09/20 Kněžice, O pohár OÚ, memoriál A. Šloufa
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga