Kobylí 2013 - Travnatý povrch, základna koberec

Liga: BHL
Místo: Kobylí
Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 27. 07. 2013 13:00
Kontakt:   Stanislav Ševc
Telefon: 

Začátek rezervace: 15. 07. 2013 20:00
Konec rezervace: 27. 07. 2013 13:00
Začátek tipování:  15. 07. 2013 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2013 00:00
Zadal: Antonín Kovářík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kobyli-2013-07-27-3792.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVAntonín Kovářík
23Jezeřany-Maršovice ZNAntonín Kovářík
34Velké Pavlovice BVMartin Valenta
45Tvrdonice BBVAntonín Kovářík
56Hrušky BVAntonín Kovářík
67Poštorná ABVDarina Adámková
79Tvrdonice ABVDarina Adámková
812Lanžhot BVAntonín Kovářík
917Pasohlávky BVAntonín Kovářík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kobylí BVAntonín Kovářík
22Tvrdonice BVDarina Adámková
33Nesvačilka BODarina Adámková
46Hrušky BVAntonín Kovářík
57Lanžhot BVDarina Adámková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasohlávky BV16,3716,3216,372014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pasohlávky BV16,6816,7316,732015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN16,4917,2917,292014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jezeřany-Maršovice ZN17,3117,8117,812015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mělčany BO18,2118,2918,292013/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Moutnice BO17,0818,4218,422015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Šaratice VY18,2018,5618,562015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kobylí BV18,2418,5718,572014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tvrdonice BV18,5718,7118,712015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tvrdonice BBV18,4818,8418,842014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Moutnice BO18,7518,9218,922014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bystré RK19,0218,7819,022014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čeložnice HO19,0618,3119,062015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lanžhot BV18,5419,2219,222015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kobylí BV19,1919,4919,492015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Milovice BV19,6519,3319,652014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hrušky BV19,8019,4919,802015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Velké Pavlovice BV18,8719,8419,842015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hrušky BV19,9120,0020,002014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hovorany HO20,2220,0220,222015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Velké Pavlovice BV20,5519,9120,552014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bořetice BV20,5620,0820,562014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lanžhot BV20,9420,3520,942014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Poštorná BV22,3822,3822,382015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bořetice BV20,9722,4822,482015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Šťáhlavice PJ25,5023,0425,502014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Šťáhlavice PJ25,5925,8725,872015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Radíkov OL18,5826,0128,582015/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Radíkov OL30,0528,5230,052014/07/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/26 Kobylí, BV,
BHL
2009/07/25 Kobylí, BV,
BHL
2010/07/31 Kobylí, BV,
BHL
2012/07/28 Kobylí,
BHL
2013/07/27 Kobylí, Travnatý povrch, základna koberec
BHL
2014/07/26 Kobylí, O pohár obce Kobylí
-
2014/07/26 Kobylí, O pohár obce Kobylí
BHL
2015/07/25 Kobylí, Pohár
BHL
2016/07/30 Kobylí - hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí
-
2016/07/30 Kobylí, hasičské cvičiště, O pohár obce Kobylí
BHL
2017/07/29 Kobylí, hřiště, O pohár obce Kobylí, 8. kolo BHL
BHL
2019/07/27 Kobylí, hasičské hřiště, O pohár Kobylí, VII. kolo BHL
BHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost
BHL
2019/06/22 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost
BHL
2019/06/29 Moutnice, fotbalové hřiště, Memoriál por.J.Garguly - IV.kolo BHL-nástřik terče
BHL
2019/07/05 Lanžhot, fotbalové hřiště, O pohár Lanžhota, V. kolo BHL
BHL
2019/07/20 Hrušky, hřiště, O pohár - Hrušky - BV, VI.kolo BHL
BHL
2019/07/27 Kobylí, hasičské hřiště, O pohár Kobylí, VII. kolo BHL
BHL
2019/07/28 Hovorany - fotbalové hřiště, Memoriál M. Zemčíka -Hovorany BHL+GPHO -M+Ž+dorost
BHL
2019/08/03 Prušánky, hasičské hiště, O pohár, IX. kolo BHL + GPHO
BHL
2019/08/11 Poštorná, hřiště ZŠ Valtická, O pohár, X.kolo BHL
BHL
Kdy Kde Liga