Cvičiště Kojatín 2018 - O VÁNOČNÍHO KAPRA VIII.ročník

Liga: -
Místo: Kojatín
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 12. 2018 12:00
Kontakt:   Jan Havlena
Telefon:  724188704

Začátek rezervace: 23. 11. 2018 18:15
Konec rezervace: 15. 12. 2018 12:00
Začátek tipování:  23. 11. 2018 20:00
Konec hlasování: 15. 12. 2018 00:00
Zadal: Jan Havlena

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

SDH Kojatín a SDH Vladislav si vás dovolují pozvat na

VIII. ROČNÍK ZIMNÍCH ZÁVODŮ V POŽÁRNÍM ÚTOKU

 

 

15. prosince 2018

Ve sportovním areálu v Kojatíně

Soutěž proběhne na 2B ve třech kategoriích (muži, muži nad 35 let, ženy), dle pravidel třebíčské ligy.

Prezentace 11:00 – 11:45

Zahájení soutěže 12:00

Startovné:200Kč

Povrch: ???

 

Přihláška na soutěž: rezervace startovního čísla

 telefonicky, emailem nebo na webových stránkách

www.firesport.eu

Kontakt : p.Havlena Jan. tel: 724 188 704,

 

email: jan.havlena@seznam.cz

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kojatin-10030.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kojatín mužiTRJan Havlena
22Střížov ŽenyJIPetr Kabátek
33Rácovice TROndřej Šťastný
44Kojatín ženyTRJan Havlena
55Střížov AJIPetr Kabátek
66Římov MužiTRTomáš Obůrka
77Vladislav mužiTRJan Havlena
88Střížov BJIPetr Kabátek
99Třebelovice TRJosef Bulíček
1010Vladislav ženyTRJan Havlena
1111Bransouze TRMartin Caha
1212Krahulov muži nad 35 letTRbimbosss
1313Panské Dubenky JIVlastimil Kovar
1414Dešná BJHLuboš Veselý
1515Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
1616Chlum TRLudvík Tvarůžek
1717Kouty "P"TRJan Neuman
1819Chlum 35TRLudvík Tvarůžek
1960Čikov TRMilan Prochazka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Výčapy TR17,6317,9917,992011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Lhotky SPORTZR18,4418,2018,442011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,7917,6918,792011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kněžice TR18,7318,9618,962011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bransouze TR19,2319,2719,272011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kamenná TR19,3018,8319,302011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Moravské Budějovice TR19,1219,3919,392011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Strachoňovice JI19,5419,7819,782011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nárameč TR19,8019,6019,802011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Svatoslav TR19,2219,8819,882011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Sokolí TR19,9218,6419,922011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radonín TR19,3219,9619,962011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Radkov JI20,1619,5220,162011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lipník TR19,7020,3420,342011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Račerovice TR20,8019,0020,802011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hrotovice TR21,0820,9621,082011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stařeč TR21,1921,1521,192011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Vladislav TR19,9623,7923,792011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chlum TR25,9618,9725,962011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Litovany TR32,4121,2432,412011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rokytnice nad Rokytnou TR23,6138,3538,352011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bačice TR49,8519,4449,852011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hornice TR--NP2011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lhotky ZR--NP2011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Myslibořice TR--NP2011/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/11 Kojatín,
TRL
2012/07/14 Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2016/07/23 Hasičský areál v Kojatíně, Noční závody v Kojatíne
-
2017/07/22 cvičiště Kojatín, NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY V KOJATÍNĚ
-
2017/12/16 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA
-
2018/07/21 Cvičiště Kojatín, VIII.ročník Nočních závodů v požárním útoku
-
2018/12/15 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA VIII.ročník
-
2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/11 Sportovní areál TJ Veselá, O pohár Veselé 2020
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga