Kolence 2015 - O pohár SDH Kolence

Liga: VCT
Místo: Kolence
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 16. 05. 2015 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 03. 05. 2015 18:00
Konec rezervace: 15. 05. 2015 18:00
Začátek tipování:  16. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 16. 05. 2015 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

sklopka, 2x B úzké


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kolence-6249.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lomnice nad Lužnicí MužiJHAleš Richter
22Halámky MužiJHJan Prokes
33Branná JHFrantišek Bílek
44Staňkov ženyJHHasiči Staňkov
55Kolence JHJan Zahradník
66Lásenice ženyJHHanka Straňáková
77Stříbřec JHLáďa Frantík
88Slavošovice CBvit koukal
99Mníšek JHJan Zahradník
1010Staňkov mužiJHHasiči Staňkov
1111Ponědrážka JHMilan Řehoř
1212Lásenice mužiJHHanka Straňáková
1313Polště mužiJHVojtěch Písař
1414Frahelž mužiJHLáďa Růžička
1515Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
1616Hamr JHMichal Szokol
1717Valtínov mužiJHJosef Bártů
1818Lomnice nad Lužnicí ŽenyJHKristýna Svobodová
1919Novosedly nad Nežárkou JHMarketa Nohavova
2020Rudolfov mužiCBSDH Rudolfov
2121Stajka JHMiroslav Bosák
2222Stříbřec BJHLáďa Frantík
2323Hamr ženy JHMichal Szokol
2424Domanín ženyJHšárka zajíčková
2525Chlum u Třeboně Muži AJHPetr Belanský
2650Zdešov ženyJHDaniela Slipková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH15,7415,1115,742014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Stříbřec JH--16,922015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Markvarec JH16,6616,9816,982014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zdešov JH--16,982013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Český Rudolec JH17,1415,6017,142014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Stříbřec JH17,1617,0017,162014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Slavošovice CB--17,232015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Branná JH17,1417,4517,452014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lomnice nad Lužnicí JH17,5916,5017,592014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stříbřec JH--17,612013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mníšek JH--18,082013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lásenice JH--18,282015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lomnice nad Lužnicí JH--18,392013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kolence JH--18,442015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stajka JH--18,532015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mníšek JH18,8719,0319,032014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Frahelž JH--19,182015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lásenice JH--19,322013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Frahelž JH--19,482013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Novosedly nad Nežárkou JH19,7819,9519,952014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kolence JH--19,962013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Český Rudolec JH--20,432013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Valtínov JH--20,452015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hamr JH--20,902013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zahrádky JH--20,902013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Heřmaneč JH--21,662013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ponědrážka JH--22,742013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Meziříčko JH--23,052013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chlum u Třeboně JH--23,072013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Polště JH--23,072015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ponědrážka JH23,0723,2223,222014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hamr JH--23,902015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Ponědrážka JH--24,332015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,472013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Stajka JH25,5623,5425,562014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Polště JH25,5825,4225,582014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Novosedly nad Nežárkou JH--26,802015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stříbřec BJH--27,132015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Domanín JH27,8920,7127,892014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Roseč JH32,5833,8233,822014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Roseč JH--36,332013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Lomnice nad Lužnicí JH--36,332015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Staňkov JH--37,262013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Frahelž JH40,5417,9040,542014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chlum u Třeboně JH43,6644,3044,302014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kolence JH48,0349,2849,282014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lásenice JHNPNPNP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Halámky JH19,3219,00NP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Halámky JH--NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Halámky JH--NP2013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chlum u Třeboně JH--NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mníšek JH--NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Markvarec JH--NP2013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Hosín CBNPNPNP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Roseč JH--NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Roseč BJH--NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Domanín JH--MS2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hamr JH26,0320,73MS2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lomnice nad Lužnicí JH23,7124,0224,022014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chlum u Třeboně JH--24,182015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lásenice JH--24,492015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Staňkov JH--25,042015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum u Třeboně JH--25,102013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Staňkov JH26,0524,9626,052014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Suchdol nad Lužnicí JH--26,502013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Staňkov JH--26,502013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lomnice nad Lužnicí JH--26,762015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zdešov JH--27,902013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kolence JH--28,682013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Domanín JH--28,882015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Frahelž JH25,1030,1030,102014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hamr JH--34,002013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Klec JH--35,392013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Frahelž JH--48,812013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hamr JH49,8850,6850,682014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chlum u Třeboně JH66,2671,7271,722014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lásenice JH21,34NPNP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Suchdol nad Lužnicí JH33,5233,82NP2014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hamr JH--NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/05/19 Kolence, Kolence
VCT
2013/05/18 Kolence, O pohár SDH Kolence
VCT
2014/05/17 Kolence, O pohár SDH Kolence
VCT
2015/05/16 Kolence, O pohár SDH Kolence
VCT
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga