Kosmonosy 2020 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: JL
Místo: Kosmonosy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 20. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736 284 709

Začátek rezervace: 14. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 18. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  14. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 18. 09. 2020 00:00
Zadal: Martin Klimo

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosmonosy-11126.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBLukáš Danda
22Jirkov AJNMAD Matthew
34Březová LIMartina Šámalová
45Horní Měcholupy ABJan Roháč
56Bechov MBMiloslav Tauchman
67Dubenec TUMartínek z Dubence
78Karlinky LIJaroslav Vobecký
89Ploukonice SMnepřihlášen
910Obrubce MBDavid Velát
1011Veselá MBOlda Česák
1112Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1213Olešnice SMLukáš Marek
1314Kamenice Dobšín MBMartin Klimo
1415Košťálov SMTomáš Tulach
1516Krásná Ves MBJan Macoun
1617Jílové u Držkova JNpetra lepicova
1718Tatobity SMVáclav Matura
1819Zlatá Olešnice JNVáclav Matura
1920Jirkov BJNMAD Matthew
2021Frýdštejn JNDaniel Matura
2122Břehy MBPetr Zavrtálek
2223Sychrov MBMichal Kuntoš
2324Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2426Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
2527Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
2628Žehrov MBMatěj Hajlich
2729Hradčany LITomáš Marvan
2830Bukovina u Čisté SMRoman Otta
2931Škodějov SMRoman Dolenský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bechov MBMíša Kopáčová
23Sychrov OLEMBAnna
34Veselá SMEliška Novotná
45Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
56Košťálov SMTomáš Tulach
67Sychrov MBAnna
78Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
89Pěnčín JNKateřina Pelcová
910Katusice MBDenisa Boháčková
1011Jeřmanice LISDH Odolenovice
1112Ploukonice SMEliška Bakešová
1213Krásná Ves MBJan Macoun
1314Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1415Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1517Břehy MBTereza Kočová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga