Kosmonosy 2020 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: JL
Místo: Kosmonosy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 20. 09. 2020 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736 284 709

Začátek rezervace: 14. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 18. 09. 2020 20:00
Začátek tipování:  14. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 18. 09. 2020 00:00
Zadal: Martin Klimo

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosmonosy-11126.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBLukáš Danda
22Jirkov AJNMAD Matthew
34Březová LIMartina Šámalová
45Horní Měcholupy ABJan Roháč
56Bechov MBMiloslav Tauchman
67Dubenec TUMartínek z Dubence
78Karlinky LIJaroslav Vobecký
89Ploukonice SMnepřihlášen
910Obrubce MBDavid velát
1011Veselá MBOlda Česák
1112Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
1213Olešnice SMLukáš Marek
1314Kamenice Dobšín MBMartin Klimo
1415Košťálov SMTomáš Tulach
1516Krásná Ves MBJan Macoun
1617Jílové u Držkova JNpetra lepicova
1718Tatobity SMVáclav Matura
1819Zlatá Olešnice JNVáclav Matura
1920Jirkov BJNMAD Matthew
2021Frýdštejn JNDaniel Matura
2122Břehy MBPetr Zavrtálek
2223Sychrov MBMichal Kuntoš
2324Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2426Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
2527Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
2628Žehrov MBMatěj Hajlich
2729Hradčany LITomáš Marvan
2830Bukovina u Čisté SMRoman Otta
2931Škodějov SMRoman Dolenský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bechov MBMíša Kopáčová
23Sychrov OLEMBAnna
34Veselá SMEliška Novotná
45Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
56Košťálov SMTomáš Tulach
67Sychrov MBAnna
78Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
89Pěnčín JNKateřina Pelcová
910Katusice MBDenisa Boháčková
1011Jeřmanice LISDH Odolenovice
1112Ploukonice SMEliška Bakešová
1213Krásná Ves MBJan Macoun
1314Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1415Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1517Břehy MBTereza Kočová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kosmonosy MB16,3816,3916,392019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST16,6616,4516,662019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kosmonosy MB16,4316,8716,872018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jablonec nad Jizerou SM16,8816,8716,882016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sychrov MB16,4216,8816,882021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,7016,9016,902020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,9216,3716,922014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,9316,1716,932016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pšánky HK16,5916,9516,952016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB16,8316,9816,982021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC17,1016,6517,102017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Obrubce MB16,6417,1317,132019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Libuň JC--17,142013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kosmonosy MB17,0017,1417,142017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2016,5417,202016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Frýdštejn JN17,1017,2017,202020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC--17,212013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kosmonosy MB17,2416,8217,242016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM16,9617,2417,242018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Dubenec TU16,9317,2417,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Tatobity SM16,8017,2517,252020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dneboh MB17,1317,3117,312020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dubenec TU16,6717,3417,342020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zlatá Olešnice JN17,3417,1717,342018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB17,3617,1717,362018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břehy MB17,4416,9717,442020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Tatobity SM17,4117,4617,462021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sychrov MB17,4916,8517,492019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Olešnice SM16,9017,4917,492021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,5117,4617,512020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Zlatá Olešnice JN17,1017,5317,532017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Benešov u Semil SM17,2417,5417,542020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,6717,4217,672016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kamenice Dobšín - KameniceMB17,4917,7117,712014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pšánky HK17,4717,7217,722017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Dubenec TU16,9317,7817,782021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Sychrov MB17,7917,3117,792016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Obrubce MB17,8217,1217,822016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jirkov JN17,8817,4717,882017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pšánky AHK--17,892013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Frýdštejn JN16,9917,9117,912021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Sychrov MB17,9117,4317,912020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dneboh MB16,8317,9117,912018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jirkov JN17,9216,8017,922019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dneboh MB17,0417,9617,962017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tatobity SM17,1117,9617,962019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Chyjice JC17,2517,9717,972019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Podůlší BéčkoJC17,6717,9817,982016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bašnice JC17,9917,9817,992014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kamenice Dobšín MB17,9917,1417,992021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Libuň JC17,5918,0118,012014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Břehy MB18,0118,0118,012021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Krásná Ves MB18,0217,7018,022021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Březová LI18,0317,8818,032020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Pšánky HK17,2518,0818,082018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Jirkov JN17,5718,0818,082020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Krásná Ves MB18,1217,6918,122019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Malá Skála JN17,6718,1418,142018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krásná Ves MB17,8018,2718,272017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jílové u Držkova JN18,2917,9918,292021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Košťálov SM18,3017,7518,302021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jirkov JN--18,322013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Dneboh MB18,2418,3718,372016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bechov MB17,3318,3818,382021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jirkov JN17,9518,3818,382018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Veselá MB18,4018,1518,402016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kamenice Dobšín MB17,8418,4118,412020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Veselá MB18,4118,0518,412018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Veselá MB17,7818,4218,422019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Malá Skála JN18,4417,2418,442019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jirkov JN18,0418,5118,512016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Žehrov MB18,5518,3518,552021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Jirkov JN18,5517,1218,552014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Břehy MB18,3418,5518,552019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Třebnouševes JC18,1918,5718,572021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kamenice Dobšín KameniceMB18,5917,3518,592018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Malá Skála JN18,1618,5918,592017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pšánky BHK17,8418,6218,622014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Kamenice Dobšín KameniceMB18,6317,7718,632019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Zlatá Olešnice JN18,1418,6418,642020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Karlinky LI18,5518,6418,642021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Kosmonosy MB--18,762013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Březová LI18,7717,9518,772021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Velké Hamry JN18,7818,3918,782019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Veselá MB--18,812013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Olešnice SM17,9318,8218,822019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Podůlší JC18,9518,8918,952014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Podůlší JC--19,022013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Tatobity SM--19,052013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Jílové u Držkova JN17,9619,0619,062016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Bašnice JC--19,082013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pšánky AHK18,6619,1019,102014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Košťálov SM18,0619,1019,102017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Kamenice Dobšín - KameniceMB--19,132013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Jílové u Držkova JN17,5919,2519,252020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Velké Hamry JN18,5219,2719,272018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dneboh MB18,5619,3019,302014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Košťálov SM18,4919,3719,372016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sychrov MB17,9419,4819,482014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Lestkov SM19,5519,0319,552014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže